Startovní listina:
Běhej lesy Vysočina Nova 12 km

# Jméno rok Klub Zapl.
Blahová, Kateřina 1979 Ne
Adamcova, Katerina 1985 Ne
Kolder, Dominik 1999 Ne
Gloserová, Lucie 1982 Ne
Houdková, Kateřina 1982 Ano
Houdek, Adam 2010 Ano
Chromcová, Jarmila 1968 Ano
Ambrožová, Lenka 1967 Ano
Julius, Petr 1988 Ano
Florian, Tomáš 1979 Náchod Ano
Němec, Lukáš 1990 Ano
Weidlich, Tomáš 1973 USK Pardubice Ano
Říčka, Jaroslav 1968 Ano
Bodnár, Miroslav 1986 Bodíci Ano
Mikešová, Kateřina 1979 Ano
Metelková, Magdalena 1992 Ano
Hloušek, Tomáš 1990 Ano
Hriagyel, Jiří 1976 Ano
Laník, Radim 1975 Ano
Kubát, Roman 1988 Ano
Nevečeřalová, Michaela 1990 Ano
Valeš, Lukáš 1979 Ano
Kratochvíl, Aleš 1980 Ano
Beneš, Jaroslav 1982 Ano
Benešová, Radka 1982 Ano
Reichman, Libor 1971 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Prouza, Martin 1967 BT Severní Ledovec 2000 Ano
Simajchlová, Jana 1979 Ano
Schwachová, Nikola 1995 Ano
Doleželová, Mirka 1977 SRTGCB Ano
Pejšová, Lenka 1986 Ano
Kunstner, Jaroslav 1958 Horokolo-jundrov Ano
Hakenová, Jana 1980 Mattoni FreeRun Liberec Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Zenczykowski, Kamil 1979 Ano
Linhart, Jan 1986 Ano
Krausová, Michaela 1988 Ano
Novotný, Zdeněk 1952 Jihlava Běžec Vysočiny Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Veverka, Jan 1978 Ano
Mizerová, Jana 1987 Ano
Špačková, Charlotte 2006 sk žabiny brno Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kolář, Milan 1977 Megalomani Ano
Jandáková, Jitka 1972 Ano
Jandák, Vratislav 1969 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Názlerová, Barbora 2002 AC Moravská Slavia Brno Ano
Tomanová, Lucie 1993 Ano
Jares, Vaclav 1958 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Králík, Aleš 1957 Benešov Ano
Šafránková, Johanka 1997 LOKO Beroun Ano
Trnková, Nicola 1993 Ano
Svobodová, Ivana 1980 Mattonky Jablonec Ano
Porubová, Ludmila 1976 Ano
Lackun, Ivan 1982 adidas Runners Prague Ano
Kousalová, Dana 1977 Ano
Kočí, Adela 1997 Ano
Plajner, Ivo 1961 Ano
Rejlek, Vladimír 1979 Ano
Koníček, Josef 1987 Ano
Janík, Karel 1993 Running Zone Brno Ano
Krsička, Pavel 1971 NikiLouda Ano
Nagy, Pavel 1970 NikiLouda Ano
Hanousek, Miroslav 1970 Ano
Hanousková, Martina 1971 Ano
Novák, Antonín 1967 Ano
Zmeškalová, Markéta 1976 Ano
Veselý, Michal 1976 Ano
Machálková, Jolana 1982 Ano
Holdova, Kamila 1981 šneci v běhu Ano
Lacman, Jiří 1960 Ano
Rexová, Eva 1974 Ano
Němec, Ladislav 1982 Ano
Procházka, Roman 1972 Špacíři Ano
Fajfrlíková, Ladislava 1969 SKH-racing Ano
Pavlíčková, Petra 1973 SKH Racing Ano
Tuháčková, Tereza 2004 SKH Racing Ano
Musil, Aleš Musil 1981 Ano
Svatoš, Michal 1991 Ano
Vajskébr, Jan 1982 DB Schenker Running Team Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Burda, Tomáš 1983 Celtic THK Ano
Šarek, Gabriel 1988 DB SCHENKER Ano
Kolomazníková, Marcela 1978 DB SCHENKER RUNNING TEAM Ano
Veselý, Jan 1979 Ano
Nováková, Michaela 1971 Ano
Chládek, Jaroslav 1973 Ano
Králíčková, Lucie 1987 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hrůša, Lukáš 1987 Ano
Štecherová, Hana 1978 Ano
Špale, Martin 1981 Ano
Bednář, Radek 1986 Ano
Pauser, Miroslav 1989 Rodina Pauser Ano
Krahulcová, Vlasta 1962 Ano
Kek, Miroslav 1958 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rais, Filip 2001 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
Mačáková, Petra 1982 Ano
Tejkal, Martin 1984 Ano
Zetík, Daniel 1979 Ano
Sýkora, Matěj 1988 Lenochod & Luskoun Ano
Pechová, Kateřina Meda 1990 Lenochod & Luskoun Ano
Michalego, Aleš 1974 Ano
Režňáková, Eva 1972 Ano
Pechová, Helena 1993 Rozběháme Svratku Ano
Malčík, Pavel 1964 Ano
Štursová, Lucie 1988 Ano
Paulus, František 1987 Ano
Ondráček, Jakub 1991 Flamingos AFL Ano
Kolátor, Aleš 1972 MTB MEL Ano
Sklenářová, Kristýna 1993 Ano
Vařáková, Amálie 2006 Jihočeský klub maratonců Ano
Rožmberský, Vít 1990 Ano
Vařáková, Pavla 1969 Jihočeský klub maratonců Ano
Košťálová, Kateřina 1986 Ano
Procházka, David 1993 Ano
Geryková, Vanda 1979 Ano
Věrný, Jaroslav 1976 Kroměříž Ano
Ekartová, Tereza 2005 Ano
Trávníková, Jana 1974 Báječné ženy v běhu Ano
Sabolová, Beata 1972 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hovorková, Jana 1981 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hovorka, Martin 1980 Ano
Svoboda, Luděk 1978 Ano
Kopečný, Martin 1988 Ano
Ditrich, Josef 1983 Ano
Přívětivý, Miroslav 1970 Ano
Pejchal, Viktor 1999 Ano
Přívětivá, Veronika 1995 Ano
Poláková, Ladislava 1970 Ano
Valeš, Jaroslav 1974 Ano
Zezulka, Petr 1957 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rejha, Lukáš 1988 #fotrivbehu Ano
Horáková, Ladislava 1999 Ano
Bejrová, Vlaďka 1980 Progres run Liberec Ano
Zajíček, Josef 1988 #fotrivbehu Ano
Mrázek, Tomáš 1987 Orel Nové Město na Moravě Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kostelníčková, Lucie 1982 Ano
Prieboj, Jozef 1993 Boží dvojka Ano
Kotrsová, Věra 1993 Boží dvojka Ano
Król, Lukáš 1999 Murtfeldt plasty Ano
Havlíčková, Lada 1974 Ano
Królová, Hana 1974 Ano
Havlíček, Lukáš 1999 Ano
Kazda, Jan 1988 #fotrivbehu Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kovalovský, Michal 1998 Běchovičtí běžci Ano
Svoboda, Jan 1974 Progres run team Liberec Ano
Tejkalová Balnerová, Vanda 1990 Ano
Janda, Tomáš 1992 Ano
Srbová, Michaela 1987 Žrouti Ano
Černý, Tomáš 1958 All Blacks Otrokovice Ano
Ďoubalová, Lenka 1986 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Haník, Zdeněk 1986 Nymburské Bomby Ano
Vlk, Michal 1985 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jánek, Ladislav 1961 Ano
Hrochová, Jolana 1992 Ano
Plesník, Karel 1965 Ano
Plesníková, Erika 1971 Ano
Kolářová, Lenka 1992 Ano
Moťka, Pavel 1987 Ano
Hesounová, Dominika 1993 Ano
Kubíková, Simona 1979 Ano
Pisková, Ilona 1978 Mont Blanc Ano
Štika, František 1981 Ano
Štiková, Vladimíra 1971 Ano
Lenc, Lukáš 1981 Ano
Dočkal, Šimon 2007 Ano
Dočkal, Štěpán 2009 Ano
Lacina, Jiří 1979 Ano
Havranek, Jan 1980 Ano
Havrankova, Petra 1979 Ano
Papajová, Alžbeta 1993 Ano
Wikturnová, Kristýna 1985 Tři sestry Ano
Novotná, Petra 1986 Ano
Nerudová, Jana 1990 Ano
Šuhajda, Libor 1984 Ano
Zacha, Stanislav 2001 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Blaženka, Aleš 1976 Dr. Max Ano
Machova, Martina 1985 Ano
Šabová, Lenka 1987 Ano
Šabo, Martin 1986 Ano
Pospíšilová, Jana 1982 Ano
Myšková, Radka 1967 Ano
Junkova, Petra 1984 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Synek, Jiří 1974 Rohozec Amulet Team Ano
Hánová, Alexandra 1993 Ano
Smítková, Jana 1966 Ano
Haubert, Tomáš 1988 Carnivora Ano
Vlasáková, Petra 1983 Dr.Max Ano
Chladil, David 1974 Dr.Max Ano
Kolář, Petr 1968 Ano
Blaženka, Eduard 2008 Ano
Brož, Jiří 1972 Ano
Kratochvílová, Nikola 1997 Ano
Vaněček, Michal 1982 WAN RUN Ano
Vaněčková, Nina 1989 Dr.Max Ano
Hrochová, Zdeňka 1964 SK JUPOL Ano
Brožová, Lucie 1984 Ano
Kaňa, Marek 1983 Zebra Sports Team Ano
Kaňová, Magda 1985 Ano
Kutný, Vít 1993 Ano
Sošková, Alžběta 1996 Dr.Max Ano
Vojtová, Daniela 1969 AK Tišnov Ano
smetanová, kateřina 1975 ak tišnov Ano
Vrzalová, Jindřiška 1968 ak tišnov Ano
Hoffmanová, Gabriela 1978 Ano
Stránská, Petra 1965 Přátelé jezírka Ano
Klenovský, Tomáš 1980 Rozběháme Pardubice Ano
Korec, Petr 1982 STG Svitavy Ano
Korec, Matěj 2006 STG Svitavy Ano
Pluskalová, Michaela 1976 Ano
Pluskalová, Kristýna 1998 Ano
Fíla, Jan 1981 Ano
Douchová, Blanka 1971 Dr. Max Ano
Beran, Miroslav 1993 Dr.Max Ano
Douchová, Michaela 1994 Dr.Max Ano
Vejdělková, Iva 1967 Ano
Douchová, Adéla 1998 Dr. Max Ano
Pávová, Gabriela 1975 Čápici Ano
Kafková, Dagmar 1980 Ano
Dvořáčková, Dana 1985 Dr.Max Ano
Baladránová, Romana 1969 Dr.Max Ano
Matthissen, Hana 1972 Dr.Max Ano
Doležalová, Kristýna 1998 Dr.Max Ano
Kuda, Lubomír 1977 Hrušovany nad Jevišovkou Ano
Brestovská, Markéta 1979 Ano
Vorlickova, Jitka 1980 Ano
Šípek, Jan 1985 Ano
čillíková, Kristýna 1979 Ano
Závorka, Zdeněk 1986 Ač Světnov Ano
Freyová, Helena 2001 AC Světnov Ano
Freyová, Anna 2002 Ano
Svozilik, Josef 1959 Ano
Kučerová, Jana 1959 Ano
Karolína, Utíkalová 2003 Ano
Stará, Veronika 1987 Dr.Max Ano
Jareš, František 1990 Rozběháme Česko Ano
Sehnalová, Pavla 1982 Ano
Uhrová, Anna 1983 Ano
Řezníčková, Jana 1975 Ano
Zikmundová, Jana 1987 Ano
Plachetský, Jiří 1988 Ano
Procházková, Barbora 1995 Dr.Max Ano
Dobešová, Lenka 1978 Dr.Max Ano
Hrdličková, Lydie 1986 Ano
Redlichová, Jana 1987 Dr. Max Ano
Černý, Michal 1988 All Blacks Otrokovice Ano
Lžičař, Petr 1970 Dr. Max Ano
Koďousek, Pavel 1979 Ano
Svoboda, Stanislav 1952 Ano
Cimbálník, Josef 1991 Nevyměknem! Ano
Řídká, Eva 2001 Dr. Max Ano
Řídký, František 2006 Dr. Max Ano
Řídká, Dagmar 1972 Dr. Max Ano
Zvěřinová, Kamila 1990 Ano
Tučková, Zuzana 1994 Ano
Ježek, Jakub 1975 Ano
Zvolska, Karolina 1994 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jagoš, Ladislav 1969 Ano
Kisza, Daniel 1986 Dr.Max Ano
Bohmová, Lucie 1988 Ano
Pankrác, Dalibor 1994 Ano
Chadrabová, Dominika 1992 Ano
Urbanovská, Jana 1983 Ano
Vasko, Dan 1987 Ano
Zvěřinová, Katka 1993 Ano
Tuček, David 1973 Ano
Kolář, Petr 1995 Lesy ČR Ano
Saibicová, Eliška 1991 Ano
Prouza, Lukáš 1979 Ano
Caklová, Ivana 1978 Ano
Cakl, Vladimír 1971 Šneci v běhu Ano
Levý, Jan 1985 Ano

Poslední aktualizace: 08/03/2021 12:15:25

Voltaren

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    Voltaren
    CETIN

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON

PARTNEŘI

    Centrum
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    YES! Snacks
    Royal Bay
    Peblo
    Boll

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko