Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Slavkovský les 24 km

# Jméno rok Klub Zapl.
Pěnkava, Petr 1978 Ano
Marton, Evžen 1974 ATLETICA 3V ITALY Ne
Mařík, Vojtěch 1997 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braun, Tomáš 1989 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Pelikan, Tomas 1980 Rozbehame Prahu Ano
Brablc, Božetěch 1970 Ano
Malaga, Ivo 1992 Tramdriverskitchen Ano
Bezděk, Miroslav 1979 Ano
Jungová, Lucie 1970 Ano
Bartoň, Jiří 1970 Rebut Ano
Beneš, Marek 1987 Generali Investments CEE Ano
Váňa, Martin 1979 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Mátl, Martin 1976 Ano
Němečková, Lucie 1987 Ano
Heřman, Jan 1984 Heřmíci Ano
Kolář, Josef 1978 Rhea Holding Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kotlán, Martin 1980 Ano
Beranová, Hana 1983 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Štekl, Martin 1977 Želvy na útěku Ano
Fiala, Lukáš 1983 Ano
Dobiáš, Adam 1988 Ano
Bejček, Patrik 1994 Trailpoint.cz Ano
Bohuslav, Henrieta 1975 Ano
Čajka, Radek 1971 Ano
Kulhavý, Lukáš 1983 Ano
Štefina, Michal 1990 Ano
Okrouhlik, Michal 1987 Šneci v běhu Ano
Polášek, Matěj 1985 Ano
Kutmon, Tomáš 1974 Praha Modřany Ano
Vencová, Magdalena 1992 Running lions Ano
Škvor, Josef 1955 Praha Ano
Frajman, Tomáš 1997 Rozběháme Mělník Ano
Kopřiva, David 1990 ELJAM RUN Ano
Špaček, Jan. 1977 ELJAM RUN Ano
Doležalová, Nikola 1974 Run2BeFit Frýdek-Místek Ano
Chmelkova, Mirka 1976 Ano
Lau, Filip 1988 Laufgruppe Dresden Ano
Burda, Tomáš 1983 Celtic THK Ano
stanek, petr 1973 Ano
Bříza, David 1982 OOB Třebíč Ano
Civín, Miroslav 1979 Ano
Dunajská, Gabriela 1997 ELJAM RUN Zlín Ano
Bártů, Lukáš 1989 DNR Jihlava Ano
Smolka, Aleš 1979 Pardubice Ano
Kratochvílová, Romana 1972 Ano
Elzner, Petr 1981 Ano
Ardamica, David 1976 Běžím pro.Centrum Bazalka Ano
Ardamica, David 2001 Tj Lokomotiva Veselí nad Lužnicí Ano
Ptaszek, Zuzana 1985 Ano
Brůček, Dušan 1985 Ano
Miškovský, Pavel 1967 Dobříšská kavárna Ano
Reiprich, Daniel 1970 Ano
Blahout, Petr 1988 Ano
Vesely, Lukáš 1987 Generali Česká pojišťovna Ano
Frič, Ivo 1966 Ano
Babuška, Vladislav 2007 Ano
Tureček, Karel 1991 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Veselý, Michal 1976 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Čtvrtečka, Václav 1973 boston team Ano
Graslová, Hana 1970 Postoloprty Ano
Grasl, Karel 1971 Postoloprty Ano
Kuročenko, Andrej 1989 Ano
Teplík, Jan 1988 Ano
Suchá, Iveta 1966 Ano
Kolátor, Matyáš 1999 MTB MEL Ano
Sojka, Robert 1977 Malá Hraštice Ano
Brabec, Michael 1988 Ano
Bejr, Stanislav 1977 Progres run team Liberec Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Mikeš, Pavel 1965 Lesy ČR Ano
Hollý, Vladimír 1993 Ano
Dvořáková, Šárka 1995 Ano
Michalič, Róbert 1983 Rozbehnito.cz Ano
Nekola, Ondřej 1989 Ano
Bernard, Jan 1988 Ano
Peterková, Lucie 1986 Ano
Marek, Ondřej 1977 Adventní Běhání Ano
Kučerová, Jana 1980 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Moravec, Michal 1980 AK Kuřim Ano
Trávníček, Marek 1976 Ano
Peroutková, Veronika 1989 Ano
Kozák, Jakub 1985 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Janda, Tomáš 1992 ŠNECI V BĚHU Ano
Nosek, Zdeněk 1962 Ano
Koutná, Eva 1978 TT Příbram Ano
Horák, Ondřej 1990 Ano
Sokol, Lukas 1991 Dr.Max Ano
Vejdělková, Iva 1967 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dobeš, Tomáš 1977 Dr.Max Ano
Pátková, Jana 1981 Dr.Max Ano
Tučáková, Olga 1976 Ano
Valínová, Dagmar 1971 Ano
Macháček, Pavel 1967 Ano
Korima, Pavel 1964 Ano
Rosenberg, Michael 1989 Dr.Max Ano
Smilowská, Adriana 1995 Dr.Max Ano
Mynarčík, Jakub 1986 Ano
Jeneš, David 2002 Ano
Krupička, Martin 1985 Iron Sport ELPO Ano
Šturala, Jiří 1988 Ano
Mátl, Štěpán 1977 Slavoj Barrandov Ano
Jagoš, Ladislav 1969 Ano
Némethová, Eva 1992 Ano
Pusztai, Ladislav 1983 Ano
Kohout, Michal 1978 Ano
Drobník, Tomáš 1968 Jablonecké Mattonky Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Baráková, Milena 1981 Ano
Beran, Josef 1982 Ano
Malý, Martin 1990 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Střižík, Ivo 1958 Ano
Urbánková, Lýdie 1989 Ano
Matušek, Zdeněk 1960 Ano
Šírek, Jan 1983 Ano
Zelenka, Petr 1979 Ano
Chlupsová, Klára 1977 Chlupy ze psa Ano
Stehlík, Jan 1989 Ano
Pichlík, Tomáš 1981 Ano
Langr, Radek 1971 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Frelich, Martin 1971 Sokol České Budějovice Ano
Třísková, Katarína 1971 Ano
Zifčák, Petr 1986 Ano
Tanáč, Pavel 1984 Ano
Deml, Jiří 1979 Dr.Max Ano
Demlova, Petra 1981 Dr.Max Ano
Šmolíková, Monika 1984 Ano
Karlík, Tomáš 1988 Ano
Zajíček, Tomáš 1976 Ano
Suk, Petr 1996 Dr.Max Ano
Ježek, Jakub 1975 Ano
Wiedersheim, Richard 1975 Modřice Ano
Větrovská, Monika 1988 Ano
Tikovský, Karel 1966 Ano
Nevoral, Jiří 1983 Cyklo Galík Ano
Musil, Tomáš 1983 Vrchol není cíl Ano
Kraus, Michal 1987 Ano
Tomanová, Alena 1972 Ano
Tomanová, Kristýna 1995 Ano
Marešová, Helena 1990 Ano
Moščák, Jiří 1989 Ano
Lohrová, Daniela 1981 Ano
Loupal, Karel 1989 Ano
Podroužková, Eva 1988 Ano
Tillner, Jiří 1976 Ano
Tillnerová, Jiřina 1973 Ano
Sládek, Ondřej 2000 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vajnar, Vladimír 1990 V&V Runners Ano
Illek, Michal 1992 Ano
Mrkva, Luboš 1988 Lesní panovníci Ano
Vlček, Roman 1976 Ano
Kopačková, Slávka 1977 Ano
Kopačka, Tomáš 1977 Ano
Vedralová, Zuzana 1959 Ano
Chalupa, Pavel 1978 Ano
Přikryl, Tomáš 1977 SK Svárov Ano
Doubková, Kristýna 1981 Ano
Hatka, Tomáš 1989 Atletika Stará Boleslav Ano
Ladányi, Martin 1977 Ano
Veindl, Lukáš 1993 ASK DĚČÍN Ano
Šmíd, Jiří 1984 TJ Neratovice Ano
Mareš, Martin 1963 Ano
Palkosková, Martina 1999 Ano
Bendl, Štěpán 1998 Ano
Kouřil, Martin 1984 Progres Run Team Liberec Ano
Kužel, Michal 1975 Ano
Koubková, Monika 1996 Ano
Šafránek, Jiří 1984 Ano
Bujárek, Pavel 1967 Ano
Jerabek, Zbynek 1973 Ano
Hlaváč, Jiří 1979 adidas Runners Prague Ano
Hrbáček, Tomáš 1978 SK Velká Hraštice Ano
Borik, Luboš 1968 Ano
Sládek, Miloslav 1975 Ano
Šandová, Petra 1973 Dr.Max Ano
Šando, Ondřej 1998 Atletika Holešov Ano
Šando, Adam 2003 Ano
Šando, Martin 1971 Ano
Kitlička, Karel Matouš 1972 Ano
Weiss, Štěpán 1991 Ano
Červenka, Tomáš 2000 Ano
Vlach, Tomas 1988 Ano
Dvořák, Jaromír 1990 Ano
Potůčková, Štěpánka 2000 Ano
Keller, Petr 1988 Ano
Lorenc, Hynek 1985 Ano
Stanek, Tomas 1964 Ano
Gabriel, Pavel 1973 Ano
Špaček, Miroslav 1974 Ano
Beneš, Václav 1978 Ano
Fiala, Rostislav 1962 FLAMINGO RUN TEAM PILSEN SOUTH Ano
Tatek, Tomáš 1979 Jeden měsíc běžce Ano
Čivrný, Radoslav 1972 Ano
Heiserová, Hanka 1974 ŠAK Chodov / Rozběháme Karlovy Vary Ano
Zítka, Miloslav 1963 ŠAK Chodov / Rozběháme Karlovy Vary Ano
Bouda, Cyril 1999 Ano
Racek, Martin 1985 Ano
Hraba, Jan 1983 HKR ADVOKÁTI Ano
Škamrala, Adam 1987 CETIN Ano
Poláková, Alena 1975 Rozběháme Plzeň Ano
Drapák, Imrich 1971 Ano
Fryčková, Štěpánka 1969 Rozběháme Kralovice Ano
Poláčková, Petra 1986 Ano
Hruška, Jan 1970 CETIN Ano
Špaček, Miroslav 1980 Running2 Ano
Pinheiro, Michaela 1983 Ony v Onu Ano
Keřka, Jiří 1981 CA Ano
Loukota, Lukas 1980 Ano
Weisshautelová, Helena 1986 Ony v Onu Ano
Vondráčková, Tereza 1989 Divný holky Ano
Trierová, Monika 1993 Ano
Vaňousek, Aleš 1970 CETIN Ano
Gehlert, Petr 1983 Ano
Jůzek, Pavel 1974 Mníšek pod Brdy Ano
Přikrylová, Adéla 1979 Ano
Hájek, Jiří 1992 Ano
Beštová, Michaela 1974 Ano
Babický, Jan 1976 Klub přátel Člověka v tísni Ano
Tuček, Petr 1990 Ano
Vyhlídalová, Jana 1972 Ano
Pavlíček, Richard 1999 Ano
Zikán, Václav 1974 Milovičtí běžci Ano
Šikýř, Josef 1972 CETIN Ano
Šućur, Zoran 1988 Ano
Blažej, Jiří 1990 Ano
Zemanová, Zdeňka 1983 Rozběháme Česko Ano
Rezny, Maťo 1977 Ano
Chaluš, Jaromír 1965 Mr Cha Team Ano
Peteříková, Renáta 1967 Ateliér Maur Ano
Stušková, Hana 1970 Aces team Karlovy Vary Ano
Kůsová, Lenka 1977 Triatlet Ano
Píša, Jan 1977 Ano
Holoubková, Šárka 1990 Ano
Hejhal, Jan 1988 Ano
Bošková, Andrea 1975 TempoMakers Ano
Behina, Ondřej 1993 Rozběhnito z.s. Ano
Vida, Přemysl 1980 Top4running, On Running, 2XU Ano
Báchorová, Hana 1982 Ano
Dolanský, Martin 1972 Ano
Rosa, Nicol 1990 Ano
Perrin, Thomas 1976 Fox runner Ano
Havlík, Tomáš 1986 KOB Kotlářka Ano
Oplt, Michal 1983 Kilpi Kome Klub Ano
Kovačovič, Matej 1992 Ano
Chalk, Steve 1965 Ano
Chalk, Zuzana 1959 Ano
Sarpong, Michal 1984 Doosan Škoda Power Ano
Kadeřávek, Adam 1991 Ano
girard, petr 1987 SK Skialpin Pustevny Ano
Forst, Filip 1978 Ano

Poslední aktualizace: 26/06/2022 21:15:32

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    CETIN
    ČEZ
    Pojišťovna VZP

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON
    CZC

PARTNEŘI

    Mastercard
    Sportisimo
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Caficko®
    Thule
    Royal Bay
    Boll
    Melvil nakladatelství

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nova pomáhá
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko