Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Lednice Dětské závody Dr.Max

# Jméno rok Klub Zapl.
219 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braun, Marek 2015 Ano
220 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braunová, Laura 2013 Ano
221 Gigerich, Vojtěch 2013 Ano
222 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rebmann, Cornelia 2011 SK NMNM Ano
223 Kocek, Alexandra 2014 Ano
224 Kratochvílová, Zuzana 2013 Ano
225 Kratochvilova, Veronika 2016 Ano
226 Mezera, Daniel 2012 Ano
227 Mezerová, Kristýna 2014 Ano
228 Kozelek, Jakub 2010 Ano
229 Leharová, Eliška 2017 Ano
230 Lukovská, Tereza 2012 SRTG Podluží Ano
231 Pančocha, Simon 2010 Ano
232 Dohnalová, Valentina 2016 Ano
233 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vedral, Jan 2012 Ano
234 Grygová, Gabriela 2012 Ano
235 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Procházková, Terezka 2008 Špacíři Ano
236 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bodnár, Marika 2014 Bodíci Ano
237 Bodnár, Miroslav 2017 Bodíci Ano
239 Klimša, Ondřej 2011 Ano
240 Klimša, Lukáš 2015 Ano
241 Pavlík, Viktor 2015 Dr.Max Ano
242 Rottová, Laura 2014 Dr.Max Ano
243 Pauser, Matěj 2014 Rodina Pauser Ano
244 Pipková, Anna 2017 Ano
245 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rais, Šimon 2012 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
246 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Raisová, Adéla 2014 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
247 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rais, Miroslav 2012 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
248 Dlouhý, Ondřej 2012 Dobrá Voda Ano
249 Dlouhý, Daniel 2014 Dobrá Voda Ano
250 Zvěřina, Pavel 2012 Ano
251 Zvěřinová, Valérie 2009 Ano
252 Houšková, Amálie 2014 Dr.Max Ano
253 Holková, Emilly 2012 Atletika Slavkov u Brna Ano
254 Geryk, Štěpán 2012 Ano
255 Geryk, Jana 2010 Ano
256 Záděrová, Stela 2016 Dr. Max Ano
257 Richterová, Elen 2014 Ano
258 Mori, Misaki 2014 Ano
259 Ondrová, Amálie 2007 Biatlonklub Říčany Ano
260 Ondra, Vít 2010 Ano
261 Moravcová, Barborka 2009 AK Kuřim Ano
262 Reisig, Adam 2017 Ano
263 Kubíček, Jan 2011 Ano
264 Heřmanová, Ingrid 2011 Ano
265 Heřman, Jakub 2013 Ano
266 Lenc, Patrik 2011 Ano
267 Šretr, Jakub 2014 Ano
268 Orlovič, Jan 2015 Ano
269 Babáčková, Viktorie 2015 Ano
270 Foltová, Magdalena 2014 Ano
271 Folta, Matyáš 2011 Ano
272 Řehová, Natálie 2010 TJ Sokol Branná Ano
273 Řeha, Tomáš 2014 TJ Sokol Branná Ano
274 Havrankova, Linda 2009 Ano
275 Kačmařík, Ondřej 2014 Ano
276 Bojnanska, Ellie 2012 Ano
277 Szajer, Dominik 2013 Atletika Slavkov u Brna Ano
278 Szajer, Vítek 2016 Ano
279 Ševčík, Nikolas 2017 Ano
280 Matuška, Adam 2011 Ano
281 Matuška, Šimon 2015 Ano
282 Havrankova, Zuzana 2011 Ano
283 Sádecká, Magdaléna 2012 Ano
284 Sádecká, Adéla Olga 2009 Ano
285 Brožová, Sára 2013 Ano
286 Brožová, Sofie 2016 Ano
287 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vaněček, Matyáš 2014 Ano
288 Bye, Karla 2012 Ano
289 Kotas, Samuel 2007 Ano
290 Kotas, Sebastian 2008 Ano
291 Kotasová, Sofie 2014 Ano
292 Havelka, Karel 2010 Ano
293 Havelková, Eliška 2014 Ano
294 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Josef 2011 Dr.Max Ano
295 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Johana 2016 Dr.Max Ano
296 Michal, Marek 2011 Dr.Max Ano
297 Michal, Ondra 2011 Dr.Max Ano
298 Klenovská, Ariana 2015 Ano
299 Klenovský, Alex 2017 Ano
300 Sedláčková, Kateřina 2009 Heršpice Ano
301 Sedláčková, Zuzana 2011 Heršpice Ano
302 Sedláčková, Eliška 2011 Heršpice Ano
303 Drábek, Hubert 2016 Ano
304 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Víchová, Amelie 2011 Sokol Hradec Králové Ano
305 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Víchová, Elen 2013 Sokol Hradec Králové Ano
306 Maixner, Denis 2011 Vranov Ano
307 Maixnerová, Ellen 2011 Vranov Ano
308 Večeřová, Ellen 2013 Ano
309 Plšková, Nela 2012 Ano
310 Plšková, Nina 2015 Ano
311 Pažinová, Sofie 2014 Ano
312 Krůzová, Adéla 2012 Ano
314 Dyntar, Vojtech 2011 Ano
315 Dyntarova, Barbora 2009 Ano
316 Selucká, Aila 2012 Ano
317 Kalvodová, Stela 2014 Ano
318 Koudelková, Anna 2013 Ano
319 Heralecký, Jakub 2008 Ano
101 Heralecký, Jan 2011 Ano
102 Holuša, Prokop 2007 On-Off Team ZŠ Stěbořice Ano
103 Holuša, Štěpán 2010 On-Off Team ZŠ Stěbořice Ano
104 Hříbek, Josef 2010 Ano
105 Machová, Eliška 2009 šneci v běhu Ano
108 Krouská, Anežka 2011 Dr.Max Ano
110 Průchová, Sofie 2011 Ano
111 Průchová, Nikol 2013 Ano
112 Kursová, Antonie 2015 Ano
113 Sovák, Šimon 2010 Ano
114 Sováková, Lucie 2008 Ano
115 Keprtová, Adéla 2015 Šneci v běhu Ano
116 Bachová, Stella 2014 TJ Sokol Domašín Ano
117 Ufrla, Samuel 2013 Ano
118 Pýchová, Magdaléna 2010 Cheer Academy Ano
119 Pýcha, Matěj 2009 Ano
120 Pospíchal, Lukáš 2016 Ano
121 Chadim, Tadeáš 2011 Ano
122 Chadim, Ondřej 2016 Ano
123 Chadimová, Natálie 2008 Ano
124 Novák, Richard 2013 Runningzone Brno Ano
125 Neděla, Daniel 2012 Ano
126 Nedělová, Valentýna 2009 Ano
127 Harder, Nicolas 2011 Ano
128 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Staněk, Štěpán 2016 Ano
131 Kolenová, Kristýna 2017 Ano
132 Juraš, Jakub 2013 Ano
133 Juraš, Šimon 2016 Ano
134 Stránská, Julie 2014 Ano
135 Stránská, Emílie 2015 Ano
136 Stránský, Matěj 2018 Ano
137 Urbanová, Karolína 2014 Ano
138 Knesl, Matěj 2010 Ano
139 Kneslová, Laura 2012 Ano
140 Pruskova, Ellen 2016 Dr.Max Ano
141 Dobešová, Zuzana 2015 Dr.Max Ano
142 Dobeš, Martin 2018 Ano
143 Fogadová, Adéla 2016 Ano
144 Fogadová, Stela 2018 Ano
145 Tomanová, Stela 2007 Orel Vyškov Ano
146 Tomanová, Maja 2010 Orel Vyškov Ano
147 Ripel, Štěpán 2014 Ano
148 Vostalová, Sofie 2014 MŠ Valtická Ano
149 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Brumla, Adam 2010 Ano
150 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Brumla, Tomáš 2014 Ano
151 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Trnková, Adéla 2013 Ano
152 Prouza, Tomáš 2011 Střela Žebrák Ano
153 Prouzová, Barbora 2013 Střela Žebrák Ano
154 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Stanková, Laura 2015 Ano
155 Stankova, Loreta 2018 Ano
156 Beránková, Adéla 2013 Ano
157 Beránková, Tereza 2016 Ano
158 Pszczolková, Elena 2014 Ano
159 Doskočil, Antonín 2010 Ano
160 Doskočil, Jakub 2012 Ano
161 Doskočilová, Mariana 2017 Ano
162 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Lazorová, Paulína 2015 Ano
163 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Špačková, Sára 2013 Ano
164 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Špačková, Mia 2009 Ano
165 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šando, Filip 2008 Atletika Holešov Ano
166 Kotulan, Jiří 2014 Ano
167 Hříbek, Vít 2016 Ano
168 Urbánek, Tomáš 2018 Ano
170 Mitvalský, Patrik 2012 Ano
171 Jelínek, Matyáš 2017 Rakousy Ano
172 Staroňová, Natália 2014 Ano
173 Litrbacká, Vendula 2016 Ano
174 Chládková, Klára 2010 Ano
175 Chládková, Alena 2012 Ano
176 Machalová, Natálie 2017 Ano
177 Šálková, Karolína 2011 Ano
178 Šálek, Martin 2015 Ano
179 Kratochvíl, Pavel 2012 Ano
180 Kratochvílová, Leontýna 2010 Ano
181 Pfalzer, Daniel 2014 Ano
182 Dubšová, Laura 2017 Ano
183 Zajíček, Adam 2017 Ano
184 Štěpánová, Lucie 2017 Ano
185 Svoboda, Matyáš 2012 Ano
186 Svoboda, Jan 2014 Ano
187 Langer, Marek 2009 SRTG Praha Ano
188 Wiedersheimová, Terezie 2010 Modřice Ano
189 Nepustilová, Hana 2009 Dr.Max Ano
190 Sloup, Tomáš 2011 Ano
191 Sloup, Teo 2014 Ano
193 Černá, Anežka 2016 Ano
194 Větrovec, Viktor 2012 Ano
195 Větrovcová, Valentina 2015 Ano
196 Kalinová, Jasmína 2018 Čertův gang Ano
197 Dohnalová, Eliška 2012 Ano
198 Dohnal, František 2008 Ano
199 Nerudová, Zuzanka 2017 Ano
200 Orlovičová, Anna 2018 Ano
201 Orlovičová, Eliška 2018 Ano
202 Slepicová, Tereza 2014 Ano
203 Šimanovská, Amálie 2018 Ano
204 Řezníček, Tomáš 2013 Ano
205 Menger, David 2010 Ano
206 Menger, Pavel 2008 Ano
207 Tethal, Tobias 2016 Ano
208 Kubíčková, Magdalena 2011 Ano
209 Večeřová, Nikola 2015 Ano
210 Haasová, Andrea 2010 Ano
211 Haas, Tomáš 2015 Ano
212 Korec, Vojtěch 2008 STG Svitavy Ano
213 Školařová, Zuzana 2013 Ano
214 Jagošová, Adéla 2013 Ano
215 Školař, Petr 2011 Ano
320 Malá, Ema 2013 Klokajda Ano
321 Malá, Zuzana 2016 Ano
216 Goldová, Anna 2009 Ano
217 Rousková, Nela 2017 POLTRADE Run Team Ano
Pixa, Martinek 2015 Sk Vlčáci Mníšek pod Brdy Ano
322 Wala, Vít 2011 regioRUN Havířov Ano
367 Světinský, David 2013 Ano
366 Hlaváčová, Aneta 2012 Ano
365 Hlaváč, Martin 2015 Ano
364 Matějková, Lucie 2013 Ano
363 Hubel, Marek 2010 Ano
362 Krejčí, Matěj 2016 Ano
361 Krejčí, Emilie 2018 Ano
360 Nepilová, Karla 2018 Ano
359 Plonka, Matyáš 2013 Mikulov Ano
358 Tichá, Veronika 2011 Ano
357 Hrůza, Lukáš 2014 Ano
356 Světinská, Patricie 2016 Ano
369 Busova, Katerina Alexandra 2017 CETIN Ano
370 Holý, Václav 2019 Ano
371 Sedláček, Jakub 2015 Trisk České Budějovice Ano
384 Konarovský, Jakub 2012 Ano
383 Konarovský, Antonín 2014 Ano
382 Janáková, Julie 2014 CETIN Ano
381 Skála, Emily 2018 CETIN Ano
380 Vida, Elizabeth 2016 Ano
379 Hrůzová, Simona 2018 Ano
378 Petrovič, Palko 2016 AC Malackz Ano
377 Pláteníková, Lucie 2018 Rozběháme Bašť Ano
376 Pláteníková, Kateřina 2016 Rozběháme Bašť Ano
375 Ventrča, Martin 2016 Ano
374 Heřman, Kryštof 2018 Ano
373 Polak, Krystufek 2 2016 Hrom Ano
372 Trávníčková, Amálie Emma 2012 Ano
355 Trávníčková, Olívie Stela 2015 Ano
354 Trávníčková, Valerie Ella 2017 Ano
416 Piňosová, Kristýna 2012 Ano
353 Langová, Natálie 2016 Ano
336 Kunc, Jaromír 2016 Ano
335 Trundová, Veronika 2017 Dr.Max Ano
334 Jindřišek, Tomáš 2018 Ano
333 Jindřišek, David 2015 Ano
332 Machaňová, Alžběta 2012 Ano
331 Machaň, Hugo 2014 Ano
330 Mejzeš, Dominik 2016 Ano
329 Vojtásková, Karolína 2009 Ano
328 Mazáč, Gedeon 2011 Ano
327 Mazáč, Simeon 2012 Ano
326 Štenclová, Sabina 2014 Ano
325 Kousal, David 2014 Ano
324 Kouřil, Oskar 2015 Čertův gang Ano
337 Kouřilová, Tereza 2018 Čertův gang Ano
338 Urbánek, Jan 2015 Dr.Max Ano
339 Urbánek, Jakub 2018 Dr.Max Ano
352 Cileček, Štěpán 2016 Ano
351 Gabrhelová, Katka 2015 Ano
350 Vajčner, Tobias 2009 Ano
349 Vajčner, Viktor 2013 Ano
348 Klika, Matěj 2011 Ano
347 Kliková, Beáta 2013 Ano
346 Burdilák, Robin 2015 Ano
345 Ehlerová (1), Anna 2008 USK Praha Ano
344 Ehlerová (1), Michaela 2010 Ano
343 Luňák, Jindřich 2016 Ano
342 Luňáková, Aneta 2014 Ano
341 Douša, Jan 2016 Ano
340 Doušová, Julie 2019 Ano
323 Kozelek, Tomáš 2009 Ano
417 Lešek, Matěj 2017 Ano
385 Mitvalská, Miriam 2013 Ano
386 Šuldesová, Eliška 2011 Ano
387 Bušková, Laura 2014 Ano
388 Reischig, Filip 2009 RAUL! Ano
390 Vostřes, Matyáš 2019 Ano
391 Jančálková, Ema 2018 Ano
392 Jančálek, Ondřej 2015 Ano
393 Štenclová, Tereza 2011 Ano
Němec, Michal 2015 Ano
396 Deák, Kryštof 2016 Ano
395 Juhaňák, Adam 2018 Ano
397 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Worbisová, Ela 2016 Ano
398 Kopřiva, David 1979 Ano
399 Párnický, Matyáš 2016 Ano
400 Falis, Ondřej 2013 Ano
401 Luňáčková, Eliška 2014 Ano
402 Němec, Dominik 2017 Ano
403 Kalus, Mikoláš 2018 Ano
405 Baráková, Elisabeth 2015 Ano
404 Gotzmann, Richard 2014 Ano
406 Siegel, Vincent 2018 Ano
410 Pešl, Lukáš 2013 Ano
411 Pešl, Matěj 2010 Ano
409 Kotulan, Vít 2018 Ano
408 Bouda, Tadeáš 2018 Ano
407 Bouda, Šimon 2017 Ano
414 Baráková, Sophie 2018 Ano
415 Šamanová, Klárka 2017 Ano
413 Hhavránková, Laura 2010 Ano
412 Havránek, Matouš 2015 Ano
Líbal, Tomáš 2008 Ano

Poslední aktualizace: 24/09/2021 09:16:38

Voltaren

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    Voltaren
    CETIN
    ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON

PARTNEŘI

    Nordic telecom
    Sportisimo
    Benzina
    Centrum
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Boll
    Nestlé
    Caficko®
    Thule
    Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko