Startovní listina:
Běhej lesy Lednice 21 km

# Jméno rok Klub Zapl.
Kramlova, Hana 1975 Ne
Opletal, Tomáš 1974 Ne
Braun, Tomáš 1989 Ano
Pelikan, Tomas 1980 Rozbehame Prahu Ano
Zukal, Štěpán 1974 Ano
Houdková, Kateřina 1982 Ano
Houdek, Adam 2010 Ano
Rozprým, Pavel 1973 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Mátl, Martin 1976 Ano
Pszczolková, Veronika 1976 Ano
Antonín, Petr 1969 A3 moto-cyklo Ano
Murin, Karel 1979 Ano
Murinová, Veronika 1983 Ano
Beneš, Marek 1987 Generali Investments CEE Ano
Neděla, Petr 1987 Ano
Líbal, Martin 1978 Ano
Kyprý, Miroslav 1979 Ano
Maček, Miroslav 1980 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rebmann, Daniela 1974 Vlachovice Ano
Franz, Richard 1982 Rozběháme Plzeň Ano
Mudrončík, Michal 1983 Mattoni FreeRun Olomouc Ano
Slavík, Luděk 1971 Dalov Ano
Malohlavová, Sandra 1989 Ano
Malohlavová, Pavlína 1967 Ano
Murárik, Radim 1992 Ano
Mikulenka, Petr 1984 Ano
Doležalová, Nikola 1974 Run2BeFit Frýdek-Místek Ano
Jungová, Lucie 1970 Ano
Svoboda, Vít 1988 Mladkov Boskovice Ano
Baráková, Milena 1981 Ano
Wiedersheim, Richard 1975 Modřice Ano
Zezůlka, Jan 1971 ATELIER X Ano
Čaj, Roman 1968 Ano
Žůrek, Jan 1990 Šneci v Běhu Ano
Charuza, Pavel 1972 Ano
Hanakova, Marta 1977 Ano
Laník, Radim 1975 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Střižík, Ivo 1958 Ano
Dušek, Miroslav 1982 Ano
Čálek, Ondřej 1979 Šneci v běhu Ano
Nevečeřalová, Michaela 1990 Ano
Valeš, Lukáš 1979 Ano
Janáček, Vladimír 1973 SK 24 Brno Ano
Tábořík, David 1987 Ano
Reichman, Libor 1971 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Skořepová, Tereza 1978 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kašpar, Petr 1977 Ano
Babic, Vladimír 1991 Ano
Némethová, Eva 1992 Ano
Kotlán, Martin 1980 Ano
Pavlacký, Tomáš 1974 Ano
Kutmon, Tomáš 1974 Praha Modřany Ano
Bystroň, Vilém 1974 STS Chvojkovice Brod Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Králová, Jana 1975 Ano
Urxova, Jana 1973 Ano
Giža, Tomáš 1975 SK Černé plíce Ano
Buchta, Adam 1999 Ano
Sznapková, Mária 1991 Ano
Cileček, Miloslav 1989 Ano
Zacharová, Lucia 1976 Ano
Kasíková, Petra 1977 Ano
Kunčická, Kateřina 1983 Ano
Štec, Jiří 1966 - Ano
Křížová, Aneta 1989 Ano
Mezera, Jan 1978 Ano
Mezera, Michal 1976 Ano
Mísařová, Alena 1994 Ano
Novotná, Gabriela 1994 Ano
Křivánek, Zdeněk 1981 ZZS HMP Ano
Poštová, Jana 1986 ZZS HMP Ano
Viímová, Monika 1982 Ano
Vykoukal, Radek 1990 Ano
Bednář, Vít 1987 Ano
Krois, Pavel 1989 Ano
Brázdil, Tomáš 1979 Ano
Lukovský, Roman 1977 SRTG Podluží Ano
Týle, Jakub 1980 Ano
Pančochová, Jana 1974 Ano
Dohnalová, Tereza 1991 Ano
Brablc, Božetěch 1970 Ano
Vojíř, Jan 1991 Ano
Pavlíková, Silvie 1991 Ano
Liška, Aleš 1977 Universal USU Team Ano
Paulíčková, Veronika 1986 Ano
Tlustý, Pavel 1979 Ano
Štandera, Martin 1989 Ano
Hudák, Jiří 1955 Ano
Dostálová, Martina 1973 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Wolf, Tomáš 1979 RunBo Team Liberec Ano
Hříbal, Matěj 1986 Ano
Mahel, Petr 1981 Běžec team Ano
Jelínek, Štěpán 1978 Rakousy Ano
Kočí, Adela 1997 Ano
Žideková, Michaela 1978 Ano
Pagáč, Martin 1978 Lišiaci z Púchova Ano
Novák, Lukáš 1992 Ano
Kopačková, Slávka 1977 Ano
Kopačka, Tomáš 1977 Ano
Hončíková, Andrea 1973 Prostě běž Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bezděk, Miroslav 1979 Ano
Kubišová, Veronika 1985 Ano
Fajfrová, Elena 1973 Ano
Šrůtková, Gabriela 1974 Ano
Urban, Petr 1975 Ano
Hlaváč, Jaroslav 1983 Ano
Kučera, Roman 1983 KOB ATU Košice Ano
Pajchl, Marek 1977 Ano
Havlík, Jakub 2000 Ano
Hasik, Gabriel 1990 Ano
Lukeš, Radim 1976 Ano
Švehlová, Kateřina 1977 Ano
Divis, Filip 1992 Ano
Smolík, Martin 1988 Ano
Kašpárek, Tomáš 1973 Obec Kubelíkov Ano
Gryga, Robert 1984 Ano
Urban, Martin 1977 NCS RUN Ano
Pribyl, Ivan 1973 SK šVANDA Ano
Králíčková, Lucie 1987 Ano
Vedral, Ladislav 1972 Ano
Ivanová, Markéta 1991 Ano
Štěpán, Kamil 1973 Atletika Prachatice Ano
Muller, Anežka 1986 Ano
Galek, Tomáš 1986 Ano
Gottvald, Martin 1995 Ano
Milata, Prokop 1991 Ano
Říčka, Jaroslav 1968 Ano
Gécz, Jakub 1985 Pávoví Nurminátori Ano
Fučíková, Lenka 1977 Ano
Hodná, Pavla 1982 Ano
Tunysova, Petra 1982 Slecinky Napajedla Ano
Polášek, Matěj 1985 Ano
Kaláb, Martin 1973 Ano
Peške, Michal 1971 DB Schenker Ano
Nováková, Michaela 1971 Ano
Černý, Radek 1987 Adidas runners Prag Ano
Zálešáková, Erika 1986 Ano
Straka, Petr 1987 "slovácký expres" Ano
Dudáš, Michal 1988 Ano
Nemec, Tomáš 1989 Ano
Dařina, Milan 1971 Ano
Kittová, Júlia 1971 Ano
Kitta, Jozef 1967 Ano
Michaličková, Kateřina 1996 Ano
Zenkner, Roman 1979 Ano
Pavlík, Tomáš 1973 Dr.Max Ano
Čančurová, Lenka 1982 Ano
Schacherl, Jan 1988 Ano
Morovicsová, Alena 1973 Šneci v běhu Ano
Smetana, Marek 1978 Ano
Chodura, Ondřej 1986 Ano
Blaschkova, Zuzana 1987 Ano
Šrom, Leopold 1972 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Štekl, Martin 1977 Želvy na útěku Ano
Štefl, Lubomír 1993 Prostě běž Ano
Oubram, Jan 1978 Ano
Rais, Miroslav 1977 QISO-MIRAIS, s.r.o. Ano
Velecký, Martin 1977 Ano
Víšková, Pavlína 1993 Ano
Kolář, Josef 1978 Rhea Holding Ano
Krejčíř, Daniel 1981 Kateřinice Ano
Dostálová, Nikola 1991 Ano
Hlobil, Ferdinand 1971 Ano
Sovjakova, Andrea 1986 Ano
Dlouhý, Jiří 1983 Dobrá Voda Ano
Tureček, Karel 1991 Ano
Musil, Michal 1990 Ano
Černohorský, Miloš 1989 Ano
Koudelka, Petr 1992 Ano
Halbrštat, Petr 1967 Bochánek team Ano
Daňhelová, Kamila 1977 Šneci v běhu Ano
Kánský, Jakub 1991 Ano
Skalíková, Hana 1986 Ano
Bakó, Jozef 1970 ZŠ Ing. O. Kožucha Spišská Nová Ves Ano
Luskačová, Kristina 1985 Ano
K, Lukáš 1985 Ano
Vršecký, Michal 1978 HCT Atlet Ano
Vystrčil, Michael 1993 Ano
Nováková, Lucie 1982 Ano
Novák, Josef 1956 NoDi Runners Humpolec Ano
Smejkal, Antonín 1990 Ano
Odnechtová, Lenka 1977 Ano
Beranová, Hana 1983 Ano
Koutný, Jaroslav 1979 TJ Bečkodrom Ano
Vidová, Radka 1991 Ano
Jurka, Milan 1993 Svitavy Ano
Navrátil, Jindřich 1958 Ano
Štindlová, Štěpánka 1993 Rozběháme Česko Ano
Havlín, Jiří 1960 Teď běžíím Ano
Hurdes, Aleš 1967 Ano
Gazda, Martin 1968 Jihočeský klub maratonců Ano
Pekárková, Tereza 1997 Ano
Geryk, David 1977 Ano
Bejr, Stanislav 1977 Progres run team Liberec Ano
Malý, Jan 1983 Ano
Hurdes, Vojtěch 2001 Ano
Novák, Petr 1969 Ano
Kruzela, Frantisek 1979 Ano
Herůdek, Jiří 1986 Ano
Vaváková, Helena 1981 Club deportivo Kutná Hora Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Horochovský, Tomáš 1982 Ano
Juriga, Jaroslav 1986 Ano
Ripel, Ondřej 1980 Ano
Frank, Pavel 1968 TJ-Granitol Moravský BerounJ Ano
Pešková, Jarmila 1976 Ano
Konečný, Martin 1997 Cykloplus Rájec Ano
Antonín, Adam 1991 A3 moto-cyklo Ano
Richter, Luděk 1981 Ano
Cikryt, Marek 1989 Ano
Cikrytová, Klára 1991 Ano
Jasanská, Lucie 1977 Ano
Elzner, Petr 1981 Ano
Teplá, Monika 1998 Ano
Rouzek, Jan 1997 Ano
Struhár, Ivan 1986 Ano
Struhár, Andrej 1982 Ano
Svobodová, Zuzka 1977 Progres Run team Liberec Ano
Kasan, Ondřej 1997 Ano
Ondrová, Barbora 1977 Ano
Kukač, Petr 1967 Ano
Janda, Tomáš 1992 Ano
Moravec, Michal 1980 AK Kuřim Ano
Moravcová, Jana 1982 Ano
Reisig, Adam 1987 Ano
Reisigová, Barbora 1989 Ano
Řezníček, Tomáš 1991 Ano
Sehor, Tomas 1991 Ano
Martinát, Vlastimil 1977 BS Popov Ano
Gao Lojkásková, Irena 1980 Ano
Důbrava, Petr 1979 Ano
Durďáková, Kateřina 1986 Ano
Ripka, Peter 1970 Rusovce Ano
Ripková, Andrea 1970 Rusovce Ano
Steklý, Luboš 1970 Ano
Kubíček, Eduard 1974 Ano
Bobál, Jaromír 1974 Ano
Teplá, Markéta 1978 Ano
Beňušová, Monika 1986 Ano
Krása, Michal 1977 Join the Dark Side Running Team Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dražan, Libor 1960 Univerzita obrany Ano
Krejzek, Ladislav 1992 Ano
Jurka, Tomáš 1990 Ano
Vašíček, Ondřej 1987 BK Olbramice Ano
Ratiborský, Pavel 1988 Ano
Král, Lukáš 1983 Ano
Heřman, Jan 1984 Ano
Ersepke, Luboš 1980 Enjoy Ano
Štencel, Radim 1981 Ano
Mičkal, Tomáš 1973 Ano
Šurík, Vladan 1973 Mlýnek Velká Polom Ano
Falešník, René 1973 Ano
Mynařík, Petr 1980 Ano
vohnout, martin 1980 SRTG Strupčice Ano
Dufková, Daniela 1994 Ano
Doudova, Zuzana 1978 Cvíčo Zuzi Ano
Jirman, Martin 1990 Chcanky v běhu Ano
Nekarda, Ladislav 1989 Třanovičtí přespolní žraloci Ano
Lacina, David 1989 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hron, Jiří 1989 Ano
Szabó, Lada 1978 Ano
Lukáš, Petr 1976 Ano
Lukášová, Kateřina 1976 Ano
Orlovič, Josef 1978 Ano
Maryško, David 1978 Peruť 251 01 Ano
Maryško, Filip 1981 Ano
Hoskova, Věra 1990 Ano
Korduliaková, Alice 1980 Ano
Venská, Marcela 1984 Ano
Mynarčík, Jakub 1986 Ano
Protivanek, Ivan 1965 Ano
Holdova, Kamila 1981 šneci v běhu Ano
Giertli, Anton 1991 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hronová, Kristýna 1992 Ano
Boublík, Milan 1991 Ano
Hamada, Radek 1994 Ano
Zatloukal, Radim 1986 Ano
Zatloukalová, Pavlína 1986 Ano
Růžičková, Bohdana 1970 Běhánky Ano
Růžička, Ivan 1967 Běhánky Ano
Martinčeková, Alexandra 1980 Ano
Martinček, Ivan 1977 Ano
Husák, Václav 1991 SDH Moutnice Ano
Svobodová, Kateřina 1987 Ano
Schmidtová, Zuzana 1982 EXTRA Brno Ano
Bobek, Jiří 1984 Ano
Vídeňský, Zdeněk 1992 Ano
Ryba, David 1975 Ano
Hanke, David 1971 Ano
Čápková, Pavlína 1987 Ano
Kožina, Adam 1985 Ano
Brhel, Aleš 1982 Ano
Zachovalová, Kateřina 1975 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bechynska, Kamila 1995 SK Hradcany Ano
Opolka, Tomáš 1986 Ano
Motlová, Tereza 1986 Dr.Max Ano
Selc, Michal 1988 Ano
Bodečková, Karolina 1980 Ano
Kovářová, Jana 1993 Ano
Kabát, Martin 1975 Ano
Blatná, Kateřina 1988 Ano
Drexler, Pavel 1984 Ano
Ježek, Václav 1993 Ano
Sabo, Petr 1970 Sabovi Ano
Šimčík, Josef 1974 Ano
Krupička, Martin 1985 Iron Sport ELPO Ano
Kynclerová, Veronika 1986 Rozbehame cesko Ano
Balíčková, Petra 1980 Ano
Balíček, Ivan 1981 Ano
Trtílek, František 1981 Ano
Trtílková, Hana 1980 Ano
Kačmařík, Vojtěch 1983 Ano
Bojnanska, Natalia 1983 Nitra Ano
Šplíchal, Vojtěch 1987 Ano
Fojtík, Petr 1964 ZVONEK SPORT Valašské Klobouky Ano
Veselý, Jakub 1985 Ano
Brumovská, Barbora 1989 Ano
Šmíd, Marek 1996 Ano
Matuška, Filip 1980 Sokolnice Ano
Kalistová, Martina 1991 PK vytrvalci RB Ano
Janošťák, Martin 1976 Ano
Bandíková, Hana 1974 Ano
Pšenčík, Jiří 1988 Ano
Kolář, Petr 1973 Ano
Smítková, Karolína 2000 Ano
Smítková, Jana 1966 Ano
Jaroš, Matěj 1977 Ano
Hološková, Veronika 1984 Ano
Tošerová, Dana 1982 Šneci v běhu Ano
Šprachta, Milan 1974 Ano
Kratochvíl, Jonáš 1994 Ano
Rychtářová, Eva 1978 Ano
Sádecký, Václav 1976 Ano
Lebeda, Jaroslav 1977 Třista60 Ano
Chadraba, David 1980 Třista60 Ano
Kulka, Tomáš 1983 Ano
Rokos, Pavel 1979 Třista60 Ano
Lebedová, Hana 1983 Třista60 Ano
Neumanová, Dominika 1992 Ano
Srp, Martin 1989 Chcanky v běhu Ano
Kučera, Martin 1983 Ano
Bártů, Lukáš 1989 DNR Jihlava Ano
Mlčoch, Marek 1971 Ano
Štyl, Pavel 1975 Rusty club Ano
Mrózková, Vendy 1990 Ano
Šperka, Martin 2000 Ano
Kotasová, Linda 1980 Dr.Max Ano
Dohnal, Aleš 1989 Ano
Havelková, Lucie 1984 Dr. Max Ano
Fohler, Martin 1994 Dr.Max Ano
Pavlík, Jakub 1999 Ano
Bauer, Václav 1978 Dr.Max Ano
Maléř, Martin 1973 Pomalé šípy Ano
Čtvrtečka, Václav 1973 boston team Ano
Čáslavský, Josef 1986 Old Apes Ano
Sedláček, Vojtěch 1985 Old Apes Ano
Gargulák, Aleš 1969 Ano
Potomský, Michal 1974 Účastníci zájezdu Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Pavel 1980 Dr. Max Ano
Kortan, Pavel 1991 Ano
Vostrejžová, Alexandra 1997 Ano
Povolný, Martin 1977 Ano
Nosek, Zdeněk 1962 Ano
Rott, Lukáš 1982 Dr.Max Ano
Kadlec, Jakub 1985 Ano
Sedláček, Pavel 1978 Heršpičáci Ano
Žigraiová, Jaroslava 1976 Ano
Porwisz, Jiří 1966 RUN99 Havířov Ano
Kopřiva, Tomáš 1991 Ano
Duba, Lukáš 1978 Ano
Víchová, Eva 1982 dr.Max Ano
Vícha, Jan 1977 Ano
Hlaváčková, Dagmar 1980 STG Česká Ano
Hánová, Michaela 1994 STG Česká Ano
Maixner, Dušan 1978 Vranov Sunday Runners Ano
Komjáthy, Ján 1977 KOMI-Šala Ano
Bártů, Anna 1996 Ano
Doleželová, Martina 1985 Dr.max Ano
Cubinek, Pavol 1993 Ano
Galík, Pavel 1961 Sk Vranov Ano
Fifik, Róbert 1973 Dr.Max Ano
Kovář, Martin 1982 www.littleshoes.cz Ano
Sokol, Lukas 1991 Dr.Max Ano
kološ, martin 1975 SK 24 BRNO Ano
Obleser, David 1987 Dr.Max Ano
Kafka, Jaroslav 1979 Kafčíci Ano
Opolka, Petr 1963 Ano
Opolková, Dagmar 1964 Ano
Craenhals, Seppe 1991 Ano
Urbánek, Petr 1982 Dr.Max Ano
Hladeček, Ivan 1964 Ano
Krafčík, Dominik 1992 Ano
Ivan, Milan 1964 BK Sliač Ano
Benková, Miroslava 1975 BIBUS Športujeme Ano
Šoltysová, Bibiána 1977 Ano
Bulíček, Martin 1979 Ano
Cermak, Martin 1981 Zadýchaní starci Ano
Miskovic, David 1995 Ano
Dobiášová, Veronika 1999 SK Jeseniova Ano
Dohnal, Pavel 1973 Ano
Selucký, Aleš 1981 Ano
Hološko, Stanislav 1985 Ano
Holuša, Ladislav 1976 ON-OFF Team ZŠ Stěbořice Ano
Dittrich, Jan 1974 Ano
Petrovský, Jan 1998 BTBIO Ano
Chmelíček, Bernard 1978 Ano
Marková, Ilona 1978 Ano
Ivan, Marian 1976 Znorovská běhota Ano
Smeriga, Ivan 1980 Ano
Ivánková, Olga 1973 Ano
Ivánková, Kateřina 1998 Ano
Heles, Vladimir 1977 Ano
Kozikova, Janka 1972 Ano
Maštalíř, Jan 1960 Ano
Parobek, Jan 1971 Ano
Dubová, Jarka 1973 Ano
Kucharíková, Jarmila 1977 Ano
Bendovská, Júlia 1972 Ano
Zemanová, Jitka 1967 Ano
Joklová Kaňová, Jana 1979 Ano
Rolinec, Jozef 1986 ZC run Ano
Gregušová, Kateřina 2003 Ano
Kubalova, Kristina 1985 Ano
Hollá, Kristina 1970 Ano
Tréšková, Jana 1976 Ano
Růta, Luboš 1972 Ano
Kišová, Linda 1982 Ano
Šmíd, Přemysl 1983 Ano
Domanský, Martin 1980 Ano
Gálová, Marianna 1983 Ano
Tomeček, Marián 1989 Kafe a Koláček Ano
Mačková, Marcela 1982 Ano
Jonov, Martin 1980 Ano
Brodík, Martin 1984 SKI Rejdice Ano
Keprt, Pavel 1974 Šneci v běhu Ano
Ajpek, Michal 1982 Ano
Vítová, Milena 1979 Ano
Šillíková, Nora 1967 BK Sliač Ano
Němeček, Milan 1959 Ano
Hejna, Pavel 1981 Ano
Mička, Michal 1982 Ano
Mičková, Pavla 1987 Ano
Ufrla, Peter 1974 Tatra Banka Ano
Katovská, Renata 1980 Ano
Galatov8, Petra 1994 Ano
Kusák, Petr 1964 UH Ano
Vlk, Radek 1979 Ano
Pavlíček, Radek 1981 Ano
Brožek, Radmil 1954 KRB Chrudim Ano
Niklová, Radomíra 1966 Ano
Žampach, Jaroslav 1976 Španěl Ano
Pištěková, Romana 1990 Kafe a Koláček Ano
Smolková, Romana 1979 Ano
Šebek, Michal 1995 Ano
Sucháňová, Lenka 1970 Ano
Hlausek, Roman 1974 DR.MAX Ano
Hlaušková, Sylvie 1973 DR.MAX Ano
Tomeková, Tatiana 1976 Bistroni Nitra Ano
Troup, Matyáš 1987 Ano
Vlasáková, Karolína 1993 Bajecne zeny v behu Ano
Kubová, Veronika 1980 Ano
Votoček, Tomáš 1986 Ano
Vrbický, Stanislav 1957 BK Sliač Ano
Drobný, Jakub 1991 Ano
Dostál, Zdeněk 1974 Velosport Valenta Scott team Pelhřimov Ano
Melišík, Zdeněk 1987 Ano
Urbančíková, Marie 1975 Ano
Zeman, Martin 1986 Highland Sport Ano
Votava, Alena 1963 Solarium Pezinok Ano
Votava, Karel 1965 Autoply Pezinok Ano
Staněk, Jakub 1987 Ano
Pavel, Lukáš 1997 Ano
Matasová, Kateřina 1993 Ano
Halama, Tomáš 2005 Ski Janov Bedřichov Ano
Hanousková, Martina 1971 Ano
Fialová, Ilona 1977 Ano
Vrábel, Juraj 1982 Zdravé jádro Ano
Tiefenbachová, Anna 1997 Dr.Max Ano
Ťuiková, Jana 1988 Ano
Mahút, Ondřej 1991 Ano
Mázl, Michal 1990 domov+ Ano
Lanči, Michal 1988 Ano
Fajmon, Luboš 1963 Ano
Porwisz, Ondřej 1991 Ano
Machala, Radomír 1964 RAPA Brno Ano
Machala, Filip 1989 RAPA Brno Ano
Stránský, Libor 1984 Břeclavan Ano
Juraš, František 1978 Břeclavan Ano
Hložek, Jiří 1983 Ano
Neumanová, Radka 1978 Ano
Hanulíková, Markéta 1994 Dr.Max Ano
Hanulíková, Veronika 1996 Dr.Max Ano
Hanulíková, Alžběta 1998 Dr.Max Ano
Krikava, Jakub 1998 Ano
Kovář, Jan 1980 Ano
Chabera, Michal 1975 Ano
Valašteková, Martina 1991 Dr.Max Ano
Wendler, Petr 1981 Dr.Max Ano
Lánský, Radek 1979 Rozběháme Česko Ano
Burdilák, Radek 1985 O-Mikron Ano
Procházka, Tomáš 1985 FC Ptení Ano
Vít, Daniel 1978 Ano
Suchánek, Jiří 1960 Ano
Kadlec, Petr 1964 RunCzech Ano
Vacula, Lukáš 1980 Ano
Blahová, Dagmar 1991 Ano
Rampír, Tomáš 1980 Mattoni free run JIHLAVA Ano
Řezníčková, Jana 1975 Ano
Langr, Radek 1971 Ano
Nehybová, Petra 1993 ExtraBrno Ano
Procházková, Barbora 1995 Dr.Max Ano
Prusek, Martin 1983 Dr.Max Ano
Dobeš, Tomáš 1977 Dr.Max Ano
Poláček, Kamil 1981 Folksofie Ano
Poláček, Lukáš 1981 Folksofie Ano
Poschl, Michal 1983 Folksofie Ano
Pacheco, Edinson 1983 Reparadabikes Ano
Bordovský, Michal 1988 Ano
Krpenský, Jaroslav 1975 Ano
Fojtánik, Tomáš 1979 Ano
Kadeřávková, Iva 1992 Rakousy Ano
Grabovský, David 1976 Ano
Kříž, Petr 1983 Ano
Fogada, Libor 1988 Ano
Fogadová, Kateřina 1985 Ano
Tomanová, Lenka 1976 Orel Vyškov Ano
Toman, Igor 1972 Ano
Pokorný, Pavel 1980 Ano
Náprstek, Milan 1986 Ano
Slámová, Lucie 1993 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Lokšík, Michal 1981 Dr.Max Ano
Mikulica, David 1981 Ano
Kadlec, Petr 2001 Ano
Hořejší, Libor 1979 Ano
Sadílek, Pavel 1984 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jelínek, Martin 1975 Rakousy Ano
Vaňousek, Václav 1979 Ano
Vitouchová, Iveta 1991 Ano
Kolásková, Anna 1994 Ano
Bielik, Pavel 1975 Ano
Pytliková, Zuzana 1980 Run 99 Ano
Pytlik, Pavel 1975 Run99 Havířov Ano
Náglová, Alžběta 1994 Ano
Kuklová, Květa 1983 Báječné ženy v běhu Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Trnka, Pavel 1975 Ano
Tomeš, Adam 1993 TJ Sokol Moravský Písek Ano
Holuša, Petr 1965 RKL Opava Ano
Švik, Matěj 1990 Ano
Švédová, Blanka 1989 Ano
Kohout, Michal 1978 Ano
Hájek, David 1990 Ano
Hložek, Jan 1975 Ano
Kovařík, David 1993 Ano
Šafránek, Štěpán 1995 Ano
Šimon, Juraj 1984 Ano

Poslední aktualizace: 08/03/2021 12:15:25

Voltaren

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    Voltaren
    CETIN

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON

PARTNEŘI

    Centrum
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    YES! Snacks
    Royal Bay
    Peblo
    Boll

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko