Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Lednice 22 km

# Jméno rok Klub Zapl.
21230 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braun, Tomáš 1989 Ano
21275 Pelikan, Tomas 1980 Rozbehame Prahu Ano
21255 Zukal, Štěpán 1974 Winners Znojmo Ano
22252 Bryx, Ondřej 1980 43.vpr Ano
22077 Ďásková, Eva 1987 Běžec+ Ano
21254 Rozprým, Pavel 1973 Ano
21253 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Mátl, Martin 1976 Ano
22264 Pszczolková, Veronika 1976 Ano
22246 Antonín, Petr 1969 A3 moto-cyklo Ano
22245 Murin, Karel 1979 Ano
21252 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Beneš, Marek 1987 Generali Investments CEE Ano
21097 Neděla, Petr 1987 Ano
21251 Líbal, Martin 1978 Ano
22244 Kyprý, Miroslav 1979 Ano
22243 Maček, Miroslav 1980 Ano
21250 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rebmann, Daniela 1974 Vlachovice Ano
22242 Franz, Richard 1982 Rozběháme Plzeň Ano
21249 Mudrončík, Michal 1983 Mattoni FreeRun Olomouc Ano
21248 Slavík, Luděk 1971 Dalov Ano
22070 Malohlavová, Sandra 1989 Ano
22086 Malohlavová, Pavlína 1967 Ano
21247 Murárik, Radim 1992 Ano
21246 Mikulenka, Petr 1984 Ano
21245 Doležalová, Nikola 1974 Run2BeFit Frýdek-Místek Ano
21244 Jungová, Lucie 1970 Ano
22241 Svoboda, Vít 1988 Mladkov Boskovice Ano
21243 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Baráková, Milena 1981 Ano
22353 Metelková, Magdalena 1992 Ano
22240 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Wiedersheim, Richard 1975 Modřice Ano
21386 Hloušek, Tomáš 1990 Ano
21363 Rameš, Martin 1975 Ano
22238 Čaj, Roman 1968 Ano
21242 Žůrek, Jan 1990 Rozbehame Boskovicko Ano
22237 Hanakova, Marta 1977 Ano
22236 Laník, Radim 1975 Ano
22235 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Střižík, Ivo 1958 Ano
22080 Dušek, Miroslav 1982 Ano
22234 Čálek, Ondřej 1979 Šneci v běhu Ano
21240 Janáček, Vladimír 1973 SK 24 Brno Ano
21256 Tábořík, David 1987 Ano
21257 Reichman, Libor 1971 Ano
21258 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Skořepová, Tereza 1978 Ano
21274 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kašpar, Petr 1977 Ano
21273 Aron, Michal 1985 Ano
21272 Némethová, Eva 1992 Ano
21271 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kotlán, Martin 1980 Ano
22232 Kutmon, Tomáš 1974 Praha Modřany Ano
22247 Bystroň, Vilém 1974 STS Chvojkovice Brod Ano
21270 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Králová, Jana 1975 Ano
21269 Urxova, Jana 1973 Ano
22248 Giža, Tomáš 1975 SK Černé plíce Ano
22071 Buchta, Adam 1999 Ano
22075 Sznapková, Mária 1991 Ano
22263 Cileček, Miloslav 1989 Ano
21090 Zacharová, Lucia 1976 Ano
21268 Kasíková, Petra 1977 Ano
22262 Kunčická, Kateřina 1983 Ano
21267 Štec, Jiří 1966 - Ano
21266 Křížová, Aneta 1989 Ano
21265 Mezera, Jan 1978 Ano
22259 Zaoralová, Gabriela 1994 Ano
21397 Komrska, Petr 1991 TJ Sokol Maxičky Ano
21077 Křivánek, Zdeněk 1981 ZZS HMP Ano
22076 Poštová, Jana 1986 ZZS HMP Ano
22074 Viímová, Monika 1982 Ano
22257 Vykoukal, Radek 1990 Ano
22256 Bednář, Vít 1987 Ano
22255 Brázdil, Tomáš 1979 Ano
22254 Glockl, Jan 1992 SRTG Podluží Ano
22253 Týle, Jakub 1980 Ano
21066 Pančochová, Jana 1974 Ano
22067 Dohnalová, Tereza 1991 Ano
22066 Vojíř, Jan 1991 Ano
22078 Pavlíková, Silvie 1991 Ano
21264 Liška, Aleš 1977 Universal USU Team Ano
22251 Paulíčková, Veronika 1986 Ano
21067 Tlustý, Pavel 1979 Ano
21263 Štandera, Martin 1989 Ano
22250 Hudák, Jiří 1955 Ano
22062 Dostálová, Martina 1973 Ano
22079 Hříbal, Matěj 1986 Ano
21262 Mahel, Petr 1981 Běžec team Ano
22249 Kočí, Adela 1997 Ano
22089 Žideková, Michaela 1978 Ano
21070 Pagáč, Martin 1978 Lišiaci z Púchova Ano
21364 Kružík, Petr Pablo 1976 Vysočina Running Ano
22231 Novák, Lukáš 1992 Ano
22230 Kopačková, Slávka 1977 Ano
22229 Kopačka, Tomáš 1977 Ano
21261 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bezděk, Miroslav 1979 Ano
22211 Fajfrová, Elena 1973 Ano
22087 Urban, Petr 1975 Ano
21260 Hlaváč, Jaroslav 1983 Ano
22210 Kučera, Roman 1983 KOB ATU Košice Ano
21161 Pajchl, Marek 1977 Ano
21096 Havlík, Jakub 2000 Ano
22084 Hasik, Gabriel 1990 Ano
21259 Lukeš, Radim 1976 Ano
22083 Švehlová, Kateřina 1977 Ano
21239 Divis, Filip 1992 Ano
21238 Hrubešová, Dita 1970 Synthon Ano
21237 Smolík, Martin 1988 Ano
22209 Gryga, Robert 1984 Ano
21217 Urbanek, Martin 1977 NCS RUN Ano
22208 Pribyl, Ivan 1973 SK šVANDA Ano
21216 Králíčková, Lucie 1987 Ano
21215 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vedral, Ladislav 1972 Ano
22207 Ivanová, Markéta 1991 Ano
21214 Štěpán, Kamil 1973 Atletika Prachatice Ano
21104 Galek, Tomáš 1986 Ano
22090 Gottvald, Martin 1995 Ano
22001 Milata, Prokop 1991 Ano
21101 Gécz, Jakub 1985 Pávoví Nurminátori Ano
21092 Fučíková, Lenka 1977 Ano
21213 Hodná, Pavla 1982 Ano
21212 Tunysova, Petra 1982 Slecinky Napajedla Ano
21211 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Polášek, Matěj 1985 Ano
21210 Kaláb, Martin 1973 Ano
21209 Peške, Michal 1971 DB Schenker Ano
21099 Černý, Radek 1987 Adidas runners Prag Ano
21208 Zálešáková, Erika 1986 Šneci v běhu Ano
22206 Straka, Petr 1987 "slovácký expres" Ano
21103 Dudáš, Michal 1988 Ano
21001 Nemec, Tomáš 1989 Ano
21018 Dařina, Milan 1971 Ano
22205 Zenkner, Roman 1979 Ano
21207 Pavlík, Tomáš 1973 Dr.Max Ano
21206 Čančurová, Lenka 1982 Ano
22203 Blaschkova, Zuzana 1987 Ano
21204 Šrom, Leopold 1972 Ano
21203 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Štekl, Martin 1977 Želvy na útěku Ano
22018 Štefl, Lubomír 1993 Prostě běž Ano
21202 Oubram, Jan 1978 Ano
21218 Kolář, Josef 1978 Rhea Holding Ano
21219 Krejčíř, Daniel 1981 Kateřinice Ano
22201 Sovjáková, Andrea 1986 Ano
21220 Dlouhý, Jiří 1983 Dobrá Voda Ano
21236 Tureček, Karel 1991 Ano
21235 Musil, Michal 1990 Ano
21234 Černohorský, Miloš 1989 Ano
21022 Koudelka, Petr 1992 Ano
22200 Halbrštat, Petr 1967 Bochánek team Ano
22199 Daňhelová, Kamila 1977 Šneci v běhu Ano
22022 K, Lukáš 1985 Ano
22197 Odnechtová, Lenka 1977 Ano
22024 Koutný, Jaroslav 1979 TJ Bečkodrom Ano
22025 Vidová, Radka 1991 Ano
22026 Navrátil, Jindřich 1958 Ano
22027 Havlín, Jiří 1960 Teď běžíím Ano
22212 Hurdes, Aleš 1967 Ano
22228 Pekárková, Tereza 1997 Ano
21381 Vyroubal, Michal 1968 Ano
20013 Geryk, David 1977 Ano
21232 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bejr, Stanislav 1977 Progres run team Liberec Ano
22016 Malý, Jan 1983 Ano
21231 Hurdes, Vojtěch 2001 Ano
21023 Kruzela, Frantisek 1979 Ano
22002 Herůdek, Jiří 1986 Ano
21024 Vaváková, Helena 1981 Club deportivo Kutná Hora Ano
21025 Juriga, Jaroslav 1986 Ano
22003 Ripel, Ondřej 1980 Ano
21026 Frank, Pavel 1968 TJ-Granitol Moravský BerounJ Ano
22004 Pešková, Jarmila 1976 Ano
22226 Antonín, Adam 1991 A3 moto-cyklo Ano
21093 Cikryt, Marek 1989 Ano
22006 Cikrytová, Klára 1991 Ano
22007 Jasanská, Lucie 1977 Ano
22225 Teplá, Monika 1998 Ano
21229 Rouzek, Jan 1997 Ano
21027 Struhár, Ivan 1986 Ano
21028 Struhár, Andrej 1982 Ano
21228 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Svobodová, Zuzka 1977 Progres Run team Liberec Ano
21029 Kasan, Ondřej 1997 Ano
22224 Ondrová, Barbora 1977 Ano
21227 Kukač, Petr 1967 Ano
22009 Hartman, Ondřej 1994 Ano
22223 Janda, Tomáš 1992 Ano
22222 Moravec, Michal 1980 AK Kuřim Ano
22220 Reisig, Adam 1987 Ano
21031 Sehor, Tomas 1991 Ano
22012 Gao Lojkásková, Irena 1980 Ano
21226 Durďáková, Kateřina 1986 Ano
22219 Ripka, Peter 1970 Rusovce Ano
22218 Ripková, Andrea 1970 Rusovce Ano
22013 Steklý, Luboš 1970 Ano
22014 Kubíček, Eduard 1974 Ano
21016 Bobál, Jaromír 1974 Ano
22217 Teplá, Markéta 1978 Ano
22216 Beňušová, Monika 1986 Ano
22215 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dražan, Libor 1960 Univerzita obrany Ano
22031 Krejzek, Ladislav 1992 Ano
22047 Jurka, Tomáš 1990 Ano
21002 Vašíček, Ondřej 1987 BK Olbramice Ano
22214 Ratiborský, Pavel 1988 Ano
21003 Král, Lukáš 1983 Ano
21004 Heřman, Jan 1984 Ano
21225 Mičkal, Tomáš 1973 Ano
21005 Šurík, Vladan 1973 Mlýnek Velká Polom Ano
21006 Falešník, René 1973 Ano
21224 Mynařík, Petr 1980 Ano
22196 vohnout, martin 1980 SRTG Strupčice Ano
22334 Doudova, Zuzana 1978 Cvíčo Zuzi Ano
22316 Jirman, Martin 1990 Chcanky v běhu Ano
21223 Nekarda, Ladislav 1989 Třanovičtí přespolní žraloci Ano
21221 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hron, Jiří 1989 Ano
21201 Lukáš, Petr 1976 Ano
22314 Lukášová, Kateřina 1976 Ano
22313 Orlovič, Josef 1978 Ano
22050 Hoskova, Věra 1990 Ano
22312 Korduliaková, Alice 1980 Ano
22310 Mynarčík, Jakub 1986 Ano
21350 Protivanek, Ivan 1965 Ano
22309 Holdova, Kamila 1981 šneci v běhu Ano
21011 Giertli, Anton 1991 Ano
21330 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hronová, Kristýna 1992 Ano
22308 Boublík, Milan 1991 Ano
22052 Hamada, Radek 1994 Ano
21012 Zatloukal, Radim 1986 R&P&A&M Ano
22053 Zatloukalová, Pavlína 1987 R&P&A&M Ano
21329 Růžičková, Bohdana 1970 Běhánky Ano
22307 Růžička, Ivan 1967 Běhánky Ano
22306 Martinčeková, Alexandra 1980 Ano
22305 Martinček, Ivan 1977 Ano
21328 Struhárová, Soňa 1993 Atletika Nové Mesto nad Váhom/ Behame.sk Ano
22304 Svobodová, Kateřina 1987 Ano
21327 Schmidtová, Zuzana 1982 Ano
21326 Bobek, Jiří 1984 Ano
22303 Vídeňský, Zdeněk 1992 Ano
22302 Ryba, David 1975 Ano
21325 Hanke, David 1971 AKEZ Kopřivnice Ano
21324 Čápková, Pavlína 1987 Ano
21033 Kožina, Adam 1985 Ano
22355 Zachovalová, Kateřina 1975 Ano
22317 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bechynska, Kamila 1995 SK Hradcany Ano
22318 Opolka, Tomáš 1986 Ano
21323 Motlová, Tereza 1986 Dr.Max Ano
22056 Selc, Michal 1988 Ano
22333 Kovářová, Jana 1993 Ano
21322 Kabát, Martin 1975 Ano
22351 Klásek, Jan 1997 Adidas Runners Prague Ano
21321 Drexler, Pavel 1984 Ano
21052 Ježek, Václav 1993 Ano
21320 Šimčík, Josef 1974 Ano
20011 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Krupička, Martin 1985 Iron Sport ELPO Ano
22331 Kynclerová, Veronika 1986 Rozbehame cesko Ano
21319 Balíček, Ivan 1981 Ano
21054 Trtílek, František 1981 Ano
22330 Trtílková, Hana 1980 Ano
22329 Kačmařík, Vojtěch 1983 Ano
21318 Šplíchal, Vojtěch 1987 Ano
21317 Fojtík, Petr 1964 ZVONEK SPORT Valašské Klobouky Ano
21316 Brumovská, Barbora 1989 Ano
21315 Šmíd, Marek 1996 Ano
21331 Matuška, Filip 1980 Sokolnice Ano
21056 Kalistová, Martina 1991 PK vytrvalci RB Ano
21057 Janošťák, Martin 1976 Ano
22045 Bandíková, Hana 1974 Ano
21058 Pšenčík, Jiří 1988 Ano
21332 Kolář, Petr 1973 Ano
21333 Smítková, Karolína 2000 Chomutov Ano
22327 Smítková, Jana 1966 Chomutov Ano
22033 Jaroš, Matěj 1977 Ano
22326 Hološková, Veronika 1984 Ano
22034 Tošerová, Dana 1982 Šneci v běhu Ano
22325 Šprachta, Milan 1974 Ano
21349 Kratochvíl, Jonáš 1994 Ano
21059 Rychtářová, Eva 1978 Ano
21060 Sádecký, Václav 1976 Ano
21348 Lebeda, Jaroslav 1977 Třista60 Ano
22035 Chadraba, David 1980 Třista60 Ano
22036 Kulka, Tomáš 1983 Ano
22037 Rokos, Pavel 1979 Třista60 Ano
22038 Lebedová, Hana 1983 Třista60 Ano
22324 Neumanová, Dominika 1992 Ano
22323 Srp, Martin 1989 Chcanky v běhu Ano
22322 Kučera, Martin 1983 Ano
21347 Bártů, Lukáš 1989 DNR Jihlava Ano
21346 Mlčoch, Marek 1971 Ano
22356 Medřická, Martina 1991 Ano
21344 Mrózková, Vendy 1990 Ano
21062 Šperka, Martin 2000 Ano
22321 Kotasová, Linda 1980 Dr.Max Ano
22320 Havelková, Lucie 1984 Dr. Max Ano
21343 Fohler, Martin 1994 Dr.Max Ano
21063 Krejčí, Jakub 1989 BK Záchytka Ano
20010 Bauer, Václav 1978 Dr.Max Ano
21342 Havel, Daniel 1984 Ano
22319 Orság, Josef 1964 POMALÉ ŠÍPY Ano
22301 Čtvrtečka, Václav 1973 boston team Ano
21341 Čáslavský, Josef 1986 Old Apes Ano
21340 Sedláček, Vojtěch 1985 Old Apes Ano
21339 Gargulák, Aleš 1969 Ano
21338 Potomský, Michal 1974 Účastníci zájezdu Ano
21337 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Pavel 1980 Dr.Max Ano
22300 Kortan, Pavel 1991 Ano
22299 Vostrejžová, Alexandra 1997 Ano
22281 Povolný, Martin 1977 Ano
21336 Nosek, Zdeněk 1962 Ano
21335 Rott, Lukáš 1982 Dr.Max Ano
21334 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kadlec, Jakub 1985 Ano
21314 Sedláček, Pavel 1978 Heršpičáci Ano
22044 Žigraiová, Jaroslava 1976 Ano
22280 Vonsová, Vladimíra 1974 Run99 Ano
22060 Duba, Lukáš 1978 Ano
21313 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Víchová, Eva 1982 dr.Max Ano
21312 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vícha, Jan 1977 Dekli Ano
21292 Hlaváčková, Dagmar 1980 STG Česká Ano
21291 Maixner, Dušan 1978 Vranov Sunday Runners Ano
22278 Komjáthy, Ján 1977 KOMI-Šala Ano
22357 Douchová, Adéla 1998 Dr. Max Ano
22277 Bártů, Anna 1996 Ano
21037 Doleželová, Martina 1985 Dr.max Ano
22276 Cubinek, Pavol 1993 Ano
21038 Galík, Pavel 1961 Sk Vranov Ano
22275 Fifik, Róbert 1973 Dr.Max Ano
21039 Kovář, Martin 1982 www.littleshoes.cz Ano
21290 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Sokol, Lukas 1991 Dr.Max Ano
21289 kološ, martin 1975 SK 24 BRNO Ano
21288 Obleser, David 1987 Dr.Max Ano
21287 Kafka, Jaroslav 1979 Kafčíci Ano
22274 Opolka, Petr 1963 Ano
22273 Opolková, Dagmar 1964 Ano
22011 Craenhals, Seppe 1991 Ano
21286 Urbánek, Petr 1982 Dr.Max Ano
22272 Hladeček, Ivan 1964 Ano
22271 Krafčík, Dominik 1992 Ano
22270 Ivan, Milan 1964 BK Sliač Ano
22269 Benková, Miroslava 1975 BIBUS Športujeme Ano
21285 Šoltysová, Bibiána 1977 Ano
22268 Bulíček, Martin 1979 Ano
21284 Cermak, Martin 1981 Zadýchaní starci Ano
21283 Miskovic, David 1995 Ano
22267 Dobiášová, Veronika 1999 SK Jeseniova Ano
22282 Dohnal, Pavel 1973 Ano
22283 Selucký, Aleš 1981 Ano
22298 Hološko, Stanislav 1985 Ano
21282 Holuša, Ladislav 1976 ON-OFF Team ZŠ Stěbořice Ano
22297 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dittrich, Jan 1974 Ano
22296 Petrovský, Jan 1998 BTBIO Ano
22295 Chmelíček, Bernard 1978 Ano
21281 Ivan, Marian 1976 Znorovská běhota Ano
21280 Smeriga, Ivan 1980 Ano
22291 Heles, Vladimir 1977 Ano
22290 Kozikova, Janka 1972 Ano
22289 Maštalíř, Jan 1960 Ano
22288 Parobek, Jan 1971 Ano
22287 Dubová, Jarka 1973 Ano
22286 Zemanová, Jitka 1967 Ano
21279 Rolinec, Jozef 1986 ZC run Ano
22284 Gregušová, Kateřina 2003 Ano
22266 Kubalova, Kristina 1985 Ano
22195 Hollá, Kristina 1970 Ano
22139 Tréšková, Jana 1976 Ano
22123 Růta, Luboš 1972 Ano
22122 Kišová, Linda 1982 Ano
21278 Šmíd, Přemysl 1983 Ano
21277 Domanský, Martin 1980 Ano
22120 Tomeček, Marián 1989 Kafe a Koláček Ano
22119 Mačková, Marcela 1982 Ano
21294 Brodík, Martin 1984 SKI Rejdice Ano
22118 Keprt, Pavel 1974 Šneci v běhu Ano
22117 Ajpek, Michal 1982 Ano
22116 Vítová, Milena 1979 Ano
22115 Němeček, Milan 1959 Ano
21295 Hejna, Pavel 1981 Ano
21311 Mička, Michal 1982 Ano
22114 Mičková, Pavla 1987 Ano
22113 Ufrla, Peter 1974 Tatra Banka Ano
22112 Katovský, Petr 1975 Ano
22111 Galatov8, Petra 1994 Ano
21310 Kusák, Petr 1964 UH Ano
22124 Vlk, Radek 1979 Ano
21309 Pavlíček, Radek 1981 Ano
21308 Brožek, Radmil 1954 KRB Chrudim Ano
22125 Niklová, Radomíra 1966 Ano
22138 Žampach, Jaroslav 1976 Španěl Ano
22137 Pištěková, Romana 1990 Kafe a Koláček Ano
22358 Trojáková, Martina 1990 Ano
22135 Sucháňová, Lenka 1970 Ano
21307 Hlausek, Roman 1974 DR.MAX Ano
22134 Hlaušková, Sylvie 1973 DR.MAX Ano
22133 Tomeková, Tatiana 1976 Bistroni Nitra Ano
21306 Troup, Matyáš 1987 Ano
22131 Kubová, Veronika 1980 Ano
21305 Votoček, Tomáš 1986 Ano
22129 Drobný, Jakub 1991 Ano
22128 Dostál, Zdeněk 1974 Velosport Valenta Scott team Pelhřimov Ano
22127 Melišík, Zdeněk 1987 Ano
22126 Urbančíková, Marie 1975 Ano
22109 Votava, Alena 1963 Solarium Pezinok Ano
22097 Votava, Karel 1965 Autoply Pezinok Ano
21304 Staněk, Jakub 1987 Ano
21371 Šabatová, Denisa 1998 Ano
21301 Halama, Tomáš 2005 Ski Janov Bedřichov Ano
21300 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jelínek, Štěpán 1978 Rakousy Ano
21299 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hanousková, Martina 1971 Ano
22095 Fialová, Ilona 1977 Ano
22093 Vrábel, Juraj 1982 Zdravé jádro Ano
22094 Růžička, Pavel 1990 Běžec Team Ano
22043 Tiefenbachová, Anna 1997 Dr.Max Ano
22107 Ťuiková, Jana 1988 Ano
22103 Mahút, Ondřej 1991 Ano
21298 Mázl, Michal 1990 domov+ Ano
21297 Fajmon, Luboš 1963 Ano
22042 Porwisz, Ondřej 1991 Ano
21108 Stránský, Libor 1984 Břeclavan Ano
21064 Hložek, Jiří 1983 Ano
21120 Neumanová, Radka 1978 Ano
21106 Hanulíková, Markéta 1994 Dr.Max Ano
21107 Hanulíková, Veronika 1996 Dr.Max Ano
21110 Hanulíková, Alžběta 1998 Dr.Max Ano
21046 Krikava, Jakub 1998 Ano
21045 Kovář, Jan 1980 Ano
22041 Valašteková, Martina 1991 Dr.Max Ano
22040 Wendler, Petr 1981 Dr.Max Ano
21044 Lánský, Radek 1979 Rozběháme Česko Ano
21043 Burdilák, Radek 1985 O-Mikron Ano
21042 Vít, Daniel 1978 Ano
22100 Suchánek, Jiří 1960 Ano
21136 Kadlec, Petr 1964 RunCzech Ano
21128 Vacula, Lukáš 1980 Ano
22039 Blahová, Dagmar 1991 Ano
22359 Šlemrová, Zuzana 1995 Šneci v běhu Ano
21041 Řezníčková, Jana 1975 Ano
21133 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Langr, Radek 1971 Ano
21135 Nehybová, Petra 1993 ExtraBrno Ano
22104 Procházková, Barbora 1995 Dr.Max Ano
20009 Prusek, Martin 1983 Dr.Max Ano
22096 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dobeš, Tomáš 1977 Dr.Max Ano
22032 Jíšová, Kateřina 1995 Ano
22046 Záhorová, Štěpánka 1996 Ano
22059 Horejšová, Markéta 2001 Ano
22341 Ludvíková, Veronika 1995 Ano
21129 Krpenský, Jaroslav 1975 Ano
21127 Fojtánik, Tomáš 1979 Ano
22058 Grabovský, David 1976 Ano
21126 Kříž, Petr 1983 Ano
21125 Fogada, Libor 1988 Ano
21119 Fogadová, Kateřina 1985 Ano
21146 Tomanová, Lenka 1976 Orel Vyškov Ano
21145 Toman, Igor 1972 Ano
21144 Pokorný, Pavel 1980 Ano
21143 Náprstek, Milan 1986 Ano
21139 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Lokšík, Michal 1981 Dr.Max Ano
22178 Mikulica, David 1981 Ano
21137 Kadlec, Petr 2001 Ano
22177 Hořejší, Libor 1979 Ano
21040 Sadílek, Pavel 1984 Ano
22057 Vitouchová, Iveta 1991 Ano
22175 Kolásková, Anna 1994 Ano
21105 Pytlik, Pavel 1975 Run99 Havířov Ano
22172 Pankrácová, Alžběta 1994 Ano
21112 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Trnka, Pavel 1975 Ano
21036 Tomeš, Adam 1993 TJ Sokol Moravský Písek Ano
21035 Švik, Matěj 1990 Ano
22171 Švédová, Blanka 1989 Ano
22170 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kohout, Michal 1978 Ano
20015 Hloch, Jan 1995 Ano
22169 Hložek, Jan 1975 Ano
21122 Kovařík, David 1993 Ano
21034 Šafránek, Štěpán 1995 Ano
21111 Šimon, Juraj 1984 Ano
21048 Příplata, Filip 1995 Ano
21049 Sedláček, Martin 1961 run99 Havířov Ano
21121 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Wala, Petr 1971 regioRUN Havířov Ano
22054 Síleš, Dominik 1996 Ano
22182 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 stanek, petr 1973 Ano
22193 Hrádel, Ján 1980 TRX bez hranic Ano
21117 Kupsa, Filip 1979 Kuřim Ano
22192 Procházka, Martin 1967 Ano
22191 Horák, Slavoj 1974 LČR Ano
21113 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Lazorová, Barbora 1985 Dr.Max Ano
21109 Špaček, Miroslav 1974 Ano
21200 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šandová, Petra 1973 Dr.Max Ano
21186 Vencovský, Jiří 1953 Ano
22051 Češka, Jan 1984 Ano
22190 Jakubcová, Romana 1995 Ano
21185 Mrkvica, Miroslav 1971 Ano
21184 Vránek, David 1978 Brno Ano
22049 Plešinger, Lukáš 1989 Ano
21061 Stupal, František 1986 SK Rio Ano
20008 Frelich, Martin 1971 Sokol České Budějovice Ano
22187 Odstrčil, Radomír 1970 Ano
21183 Kotulan, Jiří 1984 Ano
22186 Čapka, Jan 1979 Ano
21181 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šturala, Jiří 1988 Ano
22048 Niemiec, Michal 1986 Ano
21180 Kolář, Jiří 1976 STG Česká Ano
21179 Kolářová, Šárka 1976 STG Česká Ano
21187 Holeksa, Petr 1971 Dr.Max Ano
21188 Šplíchal, Martin 1982 Running zone Brno Ano
21199 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Nevtipa, Marek 1987 DBS_RUN_4FUN Ano
21198 Kodad, Jiří 1970 Ano
21055 Mitvalský, Michal 1977 Ano
21197 Kroupa, Petr 1988 Lesy ČR Ano
21114 Procházka, Michal 1980 Ano
20007 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rambová, Marcela 1974 Lesy ČR Ano
21196 Guilleminot, Thierry 1972 Ano
22183 Litrbacká, Markéta 1977 Ano
22167 Osusky, Augustín 1981 Ano
22166 Kryštofová, Nela 1990 Ano
22030 Havlen, Tomáš 1989 Ano
22149 Kret, Jan 1998 Ano
22148 Marková, Andrea 1971 Ano
21032 Machala, Petr 1985 Rozběháma Poho-Cvrčky Ano
22147 Heřmanský, Kateřina 1980 Ano
21015 Jeníšová, Karolína 1996 Ano
21014 Horáček, Daniel 1994 Ano
21176 Beneš, Václav 1978 Ano
21013 Vespalcova, Alena 1980 Ano
22146 Tomiczek, Petr 1976 Ano
22145 Pejpal, Petr 1990 Ano
22144 Kramlova, Hana 1975 Ano
21191 Kraml, Jan 1972 galeje.cz Ano
21190 Stará, Barbora 1987 Ano
22143 Cigánková, Hana 1982 Ano
22008 Mašková, Denisa 1992 Ano
22005 Zahradníková, Karolína 1994 Ano
22015 Marný, Tomáš 1964 Ano
22153 Čáslavská, Eliška 1985 Ano
21175 Ošmera, Radim 1982 Ano
21008 Vrťo, Zdenko 1972 Ano
22029 Kopřiva, Tomáš 1975 Ano
21174 Machová, Ivana 1969 Ano
21173 Strašáková, Monika 1973 Musher club Český ráj Ano
22028 Drda, Jan 1987 Házená Napajedla Ano
22130 Mončeková, Iva 1973 Šneci v běhu Ano
21007 Stehlík, Pavel 1974 Vp Agro Ano
21158 Pražáková, Veronika 1993 Ano
21157 Ředina, Tomáš 1989 Ano
22161 Šedrlová, Kamila 1979 Ano
22020 Fajstová, Anna 1993 Ano
21017 Konečný, Jan 1997 Ano
21030 Pošmourný, Jan 1988 Ano
21151 Nepustil, Petr 1977 Dr.Max Ano
22160 Trčka, Radek 1970 Ano
22019 Trčková, Michaela 1998 Ano
21149 Duchek, Josef 1975 Rozběháme Plzeň Ano
21160 Luňák, Miroslav 1984 Ano
21156 Peštálová, Andrea 1996 Extra Brno Ano
21172 Kovalcin, Martin 1994 Ano
20006 Telecký, Josef 1982 Ano
22157 Horáček, Václav 1963 Sop Kolin Ano
22017 Pospíšil, Rostislav 1992 Ano
21170 Petr, Dostál 1987 Ano
21169 Vajnar, Vladimír 1990 V&V Runners Ano
21021 Kutáč, Ivo 1981 Ano
22156 Husová, Petra 1975 Mattoni free run Olešná Ano
21020 Hrčka, Michal 1984 Ano
22158 Petroušová, Lenka 1972 Ano
22081 Boris, Jaroslav 1970 Ano
22162 Staňková, Hana 1983 Ano
22088 Antonín, Pavel 1984 Ano
22163 Keresztes, Radovan 1973 Ano
21383 Adamírová, Lenka 1989 Ano
22164 Nechanická, Karin 1976 Ano
22165 Tunkrová, Kateřina 1979 Ano
21019 Dostál, Martin 1985 Ano
21167 Pils, Tomáš 1996 Ano
22154 Hlavsa, František 1947 Moravská Slavia Brno Ano
21166 Řiháček, Zdeněk 1960 Generali Investments Ano
20005 Vrba, Martin 1974 Běhámespolu.cz Ano
21164 Ulman, Martin 1988 Ano
21163 Galiova, Inge 1980 Stg Karviná Ano
21162 Kovaříková, Tereza 1991 RUN Magazine team Ano
22152 Kovalská, Bohdana 1977 Ano
22064 Konečný, Ondřej 1986 Ano
22065 Konečný, Miroslav 1960 Ano
22141 Jágrik, Peter 1973 Ano
21148 Šeba, Jan 1994 Ano
21102 Skalák, Petr 1978 Progress Run Ano
21168 Hůlová, Veronika 1991 Ano
22142 Jankovičová, Iveta 1993 Ano
21094 Bebjaková, Katarína 1995 Ano
21098 Raučinová, Petronela 1989 Ano
21095 Boltvan, Jakub 1996 Ano
21073 Moravec, Jan 1995 Restaurace za Komínem Ano
21150 Bauerová, Lucie 1990 OCR Runners Olomouc Ano
22069 Pummová, Lucie Liliana 1986 Ano
21152 Menger, Pavel 1973 Ano
21086 Řiháček, Radoslav 1982 Generali Investments Ano
22072 Novák, Lubomír 1977 Ano
21154 Chaloupka, Tomáš 1982 Ano
21091 Christová, Petra 1983 Ano
21155 Petrů, Lukáš 1984 Ano
21075 Richtr, Zdeněk 1969 Husky Mahouš Ano
22073 Leitgebová, Zdeňka 1972 Ano
22150 Urbánková, Lýdie 1989 Ano
22151 Richtrová, Jana 1976 Husky Mahouš Ano
22061 Svída, Rostislav 1975 Restaurace U SVÍDŮ Ano
22168 Lukavcova, Tereza 1980 Ano
22185 Feller, Jan 1991 Ano
21074 Kubíček, Jiří 1965 Ano
22189 Albrechtová, Veronika 1988 Ano
20004 Nováková, Barbora 1983 Sokol Kunvald Ano
21072 Pivec, Tomáš 1983 Ano
21159 Haas, Pavel 1979 nic Ano
21068 Prachař, Ivo 1982 Ano
21189 Nešpor, Martin 1973 TK OPEN Ano
21192 Janickova, Katka 1982 Ano
21193 Vladyka, Marek 1982 Ano
21078 Žáčková, Jana 1978 Ano
21194 Spurná, Martina 1995 Ano
21195 Kučerová, Zuzana 1989 Ano
21089 Kovac, Jakub 1990 Ano
21087 Lacena, Rastislav 1983 Ano
21153 Vepřek, Jarmil 1988 Šneci v běhu Ano
22181 Tkadlec, Petr 1987 Ano
22180 Hruboš, Josef 1982 Ano
22063 Kofentová, Nikola 1996 Ano
21076 Bárta, David 1997 Ano
21177 Vavrečka, Luděk 1966 Vratimov Ano
22174 Racek, Martin 1985 Ano
22176 Kezniklová, Andrea 1985 Ano
22179 Kraus, Stanislav 1988 Ano
22085 Lukáčiková, Táňa 1993 Ano
21178 Růžička, Jan 1978 Ano
21182 Petřík, Aleš 1975 Ano
21081 Svoboda, Ivan 1962 Ano
21080 Stacha, Vojtech 1961 Gazárka klub Šaštín Ano
21065 Zváč, Jozef 1963 Gazárka klub Šaštín Ano
21071 Fiala, Jiří 1992 Ano
22194 Hajek, Mila 1974 hajci Ano
22092 Hénik, Pavel 1977 Gurmáni Ano
21082 Juziková, Magdaléna 1998 Ano
21083 Kašík, Filip 1984 Ano
21118 Mrkvicová, Daniela 1987 Ano
21115 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Mrkvica, Martin 1991 Ano
20003 Orlovský, Martin 1982 Tj Drslavice Ano
21084 Bauer, Martin 2000 Ano
21085 Veselá Podaná, Hana 1983 Ano
21088 Veselý, Jan 1982 Ano
21123 Zámiš, Lukáš 1986 Běžecký klub České spořitelny Ano
22091 Roubal, Pavel 1975 Ano
22082 Sekaninová, Eva 1991 Ano
21079 Mička, Jaroslav 1960 AKEZ Kopřivnice Ano
21132 Látal, Radek 1973 Látalíci Ano
21140 Horelicová, Lucie 1989 Ano
22099 Hladík, Jiří 1962 GYM Ladies Studio Ano
21138 Koželuha, Patrik 1990 Ano
21124 Nohýnek, Josef 1977 Ano
22102 Dobiášová, Veronika 1997 Ano
21100 Žbel, Jan 1985 Ano
22098 Prudil, Pavel 1966 Run The World CZ Ano
20002 Kaláb, David 1987 AC Track & Field Brno Ano
21053 Tuček, Michal 1985 Sanasport Ano
20014 Foret, Miloslav 1967 trilife Zlin Ano
22105 Plhoň, Jakub 1978 Mattony Freerun Zlín Ano
22106 Hasníková, Lenka 1973 Mattoni Freerun Zlín Ano
22108 Šírová, Veronika 1993 Ano
22360 Diblíková, Kateřina 1996 Dobroběh Vysoké Mýto Ano
22361 Rychlá, Renáta 1978 Ano
22362 Šlajs, Štěpán 1980 Ano
21369 Procházka, Tomáš 1985 FC Ptení Ano
21384 Hollý, Vladimír 1993 Ano
21385 Kozel, Jakub 1986 Ano
21370 Frode, Jan 1993 Ano
21421 Jeřábek, Michal 1977 Ano
22363 Jelínková, Zuzana 1989 Štefko running team Ano
21362 Mikulášek, Petr 1995 Ano
21387 Matějka, Josef 1977 Ano
21388 Nejezchleb, Petr 1978 Ano
22336 Burešová, Žaneta 1993 Ano
21389 Sladký, Milan 1985 Ano
21351 Švancara, Ondřej 1988 Ano
21352 Bystřický, Zdeněk 1988 Ano
22364 Šustková, Apolena 1997 Ano
22346 Šustková, Ekaterina 1992 Ano
21380 Bialožyt, Dan 1994 Ano
21354 Putna, Pavel 1985 SK Jan Palach 1969 Ano
22365 Chmelař, Robert 1989 Hledam klub Ano
22366 Hubený, Jan 1978 Ano
22340 Seckar, Pavel 1985 The Losers Initiative Ano
21390 Plonka, Leszek 1977 Ladermon Team Ano
21391 Tichý, Marcel 1976 Ano
22367 Lizec, Jiří 1967 Ano
20016 Bejček, Patrik 1994 SportObchod.cz Ano
21392 Žitňák, David 1978 TJ Sokol Syrovice Ano
21393 Kacíř, Jan 1985 Ano
21394 Rusínová, Monika 1977 Ano
21357 Kosař, David 1979 Running Zone Ano
21395 Mašlík, Miroslav 1979 Šternberk Ano
22354 Šipka, Miroslav 1988 Ano
21419 Šmahlíková, Barbora 2000 Ano
21359 Sedláček, Ondřej 1982 Trisk České Budějovice Ano
21396 Šućur, Zoran 1988 Ano
21360 Blazej, Jirka 1990 Ano
21353 Kocourek, Jakub 1985 Running Zone Brno Ano
22345 Dočkálková, Martina 1975 Nordic Team Ano
20017 Vida, Přemysl 1980 Top4running, Ano
22347 Spargel, Ladislav 1973 Ano
21366 Šmída, Martin 1975 CETIN Ano
22337 Langer, Martin 1984 Čeladná Ano
21372 Blažek, Daniel 1983 Ano
22335 Závadská, Rebecca 1995 Ano
22348 Kodeš, Karel 1991 Ano
20018 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hradecký, Jaromír 1985 Ano
22349 Medřická, Renáta 1988 Ano
22338 Gersl, Dave 1998 Ano
22339 Filip, Jiri 1982 Ano
21358 Moskva, Radovan 1990 Ano
21375 Světinský, Jiří 1979 Ano
21376 Tomešek, Lukáš 1986 Ano
22350 Priecel, Peter 1985 Vnorovy v pohybu Ano
21373 Brabec, Michael 1988 Ano
22342 Koníčková, Šárka 1986 Ano
22343 Chmelařová, Lenka 1982 Ano
21355 Filip, Josef 1977 Ano
21378 Kubík, Tomáš 1984 Štefko running team Ano
21407 Sibera, Jan 1991 Ano
21398 Holý, Petr 1973 CETIN Ano
20019 Churaňová, Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov Ano
21420 Lorenc, Marek 1987 Šneci v běhu Ano
22344 Moravanská, Věra 1979 Ano
22352 Zahorovsky, Radek 1987 TJ STAMV Luhačovice Ano
21361 Bukovjan, Filip 1990 KESBUK Ano
21367 Páleníková, Barbora 1998 Ano
21368 Czerner, Lukáš 1984 Ano
21377 Kadlečková, Kateřina 1978 Ano
21374 Kadleček, David 1976 Ano
22368 Thurzová, Anna 1993 Šneci v běhu Ano
20020 Semerád, Martin 1999 Jamaica Ano
21379 Kaplan, Zdenek 1974 CETIN Ano
21365 Štěrba, Jakub 1986 Ano
21356 Jaburek, Martin 1983 Ano
21413 Tkačuk, Andrej 1987 Ano
21400 Dvořák, Jan 1976 RAUL Ano
21399 Holanová, Jana 1980 Ano
21382 Hejda, Jan 1990 RAUL! Ano
21422 Peloušková, Lucie 1979 Ano
21401 Petrušková, Marcela 1973 SK Oceláci Ostrava Ano
21402 Dohnal, Petr 1973 Ano
21403 Němec, Vojtěch 1987 Ano
21404 Zemanová, Radka 1978 Running zone Brno Ano
21405 Sládik, Miloslav 1975 Ano
21406 Krause, Martin 1996 Ano
21408 Hostinek, David 1991 Ano
21409 Naplava, Jaroslav 1995 Ano
21411 Žaloudek, Martin 1978 Ano
21412 Zemanová, Hana 1979 Ano
21410 Valoušek, Miroslav 1980 Ano
21415 Skoda, Michal 1988 Ano
21414 Procházková, Renáta 1986 Ano
21416 Dresler, Jakub 1988 Ano
21417 Kalus, Jiří 1993 Ano
21418 Kalkusová, Marie 1991 Běžecký klub České spořitelny Ano

Poslední aktualizace: 24/09/2021 09:16:38

Voltaren

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    Voltaren
    CETIN
    ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON

PARTNEŘI

    Nordic telecom
    Sportisimo
    Benzina
    Centrum
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Boll
    Nestlé
    Caficko®
    Thule
    Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko