Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Karlštejn 19 km

# Jméno rok Klub Zapl.
Pěnkava, Petr 1978 Ano
Štěrbová, Tereza 1989 Ano
Štěrbová, Miloslava 1968 Ano
Šodek, Martin 1985 Ano
Mařík, Vojtěch 1997 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braun, Tomáš 1989 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Pelikan, Tomas 1980 Rozbehame Prahu Ano
Malaga, Ivo 1992 Tramdriverskitchen Ano
Kobrová, Hana 1996 Ano
Bezděk, Miroslav 1979 Ano
Luft, Lucie 1981 LUFTStrong Ano
Heiko, Luft 1975 Ano
Bartoň, Jakub 2000 REBUT Ano
Zímová, Jana 1967 Ano
Jungová, Lucie 1970 Ano
Bartoň, Jiří 1970 Rebut Ano
Beneš, Marek 1987 Generali Investments CEE Ano
Drapák, Imrich 1971 Ano
Plašil, Honza 1980 SOKOL Lično Ano
Váňa, Martin 1979 Ano
Dvořák, Martin 1975 FreeHouba Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Mátl, Martin 1976 Ano
Urbánek, Jaroslav 1973 Ano
Svobodová, Jaroslava 1979 Ano
Tatek, Tomáš 1979 Jeden měsíc běžce Ano
Heřman, Jan 1984 Heřmíci Ano
Kolář, Josef 1978 Rhea Holding Ano
Horák, Gabriel 1981 Ano
Cernovska, Vendula 1984 Ano
Doubek, Martin 1990 Ano
Hřebíček, Jaroslav 1983 Ano
Horová, Lenka 1983 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kotlán, Martin 1980 Ano
Pszczolková, Veronika 1976 Ano
Chalupová, Lucie 1993 Ano
Bazalová, Pavlína 1997 Ano
Milička, Radek 2000 Slawex runners Ano
Kočí, Adela 1997 Ano
Vavák, Michal 1980 Club deportivo Kutná Hora Ano
Kříž, Tomáš 1989 Ano
Václavíková, Zuzana 1992 Ano
Pokorný, Pavel 1980 Ano
Wiedersheim, Richard 1975 Modřice Ano
Beranová, Hana 1983 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Štekl, Martin 1977 Želvy na útěku Ano
Fiala, Lukáš 1983 Ano
Dobiáš, Adam 1988 Ano
Bejček, Patrik 1994 Trailpoint.cz Ano
Hrubec, Michal 1978 Ano
Gurkova, Dana 1985 Ano
Weidenthaler, Jakub 1993 Ano
Filipová, Gabriela 1978 Ano
Kuchyňka, Ondřej 1985 Fanklub Poldi Kladno Ano
Voleská, Michaela 1992 Ano
Malý, Ladislav 1978 Los Obezitos Ano
Dvořák, Milan 1974 Los Obezitos Ano
Kočí, Hana 1971 Ano
Vopat, Jiří 1973 Ano
Kulhavý, Lukáš 1983 Ano
Linhart, Milan 1964 KBA Grafitec Dobruška Ano
Chaluš, Jaromír 1965 Mr Cha Team Ano
Konečný, Zdeněk 1984 FBC Barracudas Slaný Ano
Štefina, Michal 1990 Ano
Stejskal, Václav 1978 Ano
Staněk, Karel 1973 Rozběháme Rakovník Ano
Pinto, Markéta 1983 Ano
Patočková, Lucie 1992 Ano
Patočková, Simona 1970 Ano
Staněk, Vojtěch 1988 eD system Silvini team Ano
Šimůnek, Petr 1975 Ano
Polášek, Matěj 1985 Ano
Juziková, Magdaléna 1998 Ano
Ženíšek, Jiří 1982 Cycling s.r.o. Ano
Frajman, Tomáš 1997 Rozběháme Mělník Ano
Kopřiva, David 1990 ELJAM RUN Ano
Špaček, Jan. 1977 ELJAM RUN Ano
Némethová, Eva 1992 Ano
Pusztai, Ladislav 1983 Ano
Kovář, Kamil 1967 Spokato Sokolov Ano
Doležalová, Nikola 1974 Run2BeFit Frýdek-Místek Ano
Špaček, Daniel 1977 Krasoběžecký spolek Ano
Zabilanský, Jiří 1986 Ano
Kubásek, Jaroslav 1981 Ano
Janovsky, Filip 1982 ATEX007 Ano
Lau, Filip 1988 Laufgruppe Dresden Ano
Burda, Tomáš 1983 Celtic THK Ano
Kneprová, Kateřina 1981 STG Děčín Sokol Maxičky Ano
stanek, petr 1973 Ano
Volkova, Anastasiia 1983 Ano
Štefka, Michael 1975 Ano
Křížka, David 1988 Ano
Křížková, Anna 1993 Ano
Dunajská, Gabriela 1997 ELJAM RUN Zlín Ano
Bártů, Lukáš 1989 DNR Jihlava Ano
Smolka, Aleš 1979 Pardubice Ano
Madron, Miloš 1975 Rozběháme Česko Ano
Kučera, Vít 1988 Ano
Nenutil, Martin 1987 RUN Magazine Team Ano
Hellebrant, Petr 1986 Ano
Mašek, Zdeněk 1980 VivoCB.cz Ano
Olejníček, Jiří 1976 Ano
Ardamica, David 1976 Běžím pro.Centrum Bazalka Ano
Ardamica Ml., David 2001 Tj Lokomotiva Veselí nad Lužnicí Ano
Němec, Tomáš 1984 Vivobarefoot CB Ano
Pelc, Petr 1986 Dieter's Ghetto Cross Country Team Ano
Chorazyova, Lucie 1977 Ano
Pešek, Tomáš 1979 Ano
Rous, David 1986 Ano
Vančura, Dušan 2004 FIDOBAR Ano
Kavánek, Jiří 1978 FIDOBAR Ano
Kolářová, Lucie 1993 Ano
Legát, Vojtěch 1996 Ano
Tvardík, Josef 1987 Domo-elektro Ano
Tvardíková, Lucie 1991 Ano
Kalaš, Rudolf 1971 Invalidovna Boskovice Ano
Brůček, Dušan 1985 Ano
Halatová, Kristýna 1995 Ano
Reiprich, Daniel 1970 Ano
Prokopová, Veronika 1987 Ano
Vaněk, Pavel 1978 Ano
Kolařík, Jiří 1978 JK Sprint Ano
Doležalová, Pavla 1985 Ano
Bartoň, Jan 1973 REBUT Ano
Cigánek, Luděk 1980 Ano
Fulová, Veronika 1994 Ano
Hlávková, Michaela 1982 Ano
Krzestanová, Zuzana 1981 Ano
Přikryl, Tomáš 1977 SK Svárov Ano
Cipov, Peter 1987 Ano
Vesely, Lukáš 1987 Generali Česká pojišťovna Ano
Volmutová, Barbora 1992 Ano
Silva, Miguel 1971 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Svobodová, Zuzka 1977 Progres Run team Liberec Ano
Frič, Ivo 1966 Ano
Pešat, David 1991 Ano
Tencer, Tomas 1977 Ano
Tureček, Karel 1991 Ano
Nykl, Erik 1975 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Čtvrtečka, Václav 1973 boston team Ano
Zelenková, Kateřina 1990 Ano
Kozlík, Ondra 1991 Ano
Troost, Diederik 1975 TTT Ano
Peške, Michal 1971 DB Schenker Ano
Rejda, Filip 1987 Ano
Říha, Petr 1987 Ano
Kuročenko, Andrej 1989 Ano
Čermák, Michal 1979 Ano
Teplík, Jan 1988 Ano
Sojka, Robert 1977 Malá Hraštice Ano
Protivanek, Ivan 1965 Ano
Heczkova, Petra 1984 Ano
Štěpánková, Petra 1980 Ano
Bejr, Stanislav 1977 Progres run team Liberec Ano
Hotový, Ivo 1982 FKR - FAKEER Team Ano
Kurková, Martina 1963 Srnky v běhu Ano
Janík, Karel 1993 TJ Spartak Třebíč Ano
Bumbálek, Jiří 1969 Ano
Polanková, Linda 1979 Ano
Zikmundová, Pavla 1982 Ano
Urbančík, Tomáš 1981 Ano
Novák, Václav 1977 Ano
Chlustinová, Erika 1996 Ano
Škába, Marek 1994 Ano
Starý, Jiří 1969 Sokol Malenovice Ano
Snášel, Václav 1957 Sokol Malenovice Ano
Babic, Vladimír 1991 #20nieje12 Ano
Zemko, Martin 1990 #20nieje12 Ano
Krátký, Jakub 1986 Generali Investments Ano
Škach, Jan 1977 Ano
Michálek, Martin 1978 SK Alpaka Vyškov Ano
Bernard, Jan 1988 Ano
Zajíček, Tomáš 1990 Ano
Fabián, Jakub 1990 Ano
Míček, Roman 1972 CETIN Ano
Mašát, Martin 1977 Ano
Kučerová, Jana 1980 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Moravec, Michal 1980 AK Kuřim Ano
Schon, Michal 1986 Ano
Schon, Monika 1985 Ano
Peroutková, Veronika 1989 Ano
Kozák, Jakub 1985 Ano
Veindl, Lukáš 1993 ASK DĚČÍN Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Janda, Tomáš 1992 ŠNECI V BĚHU Ano
Horák, Ondřej 1990 Ano
Špaček, Miroslav 1974 Ano
Chylová, Jana 1975 Běžci sobě Ano
Pummová, Lucie Liliana 1986 Rozběháme Česko Ano
Oprštěný, Miroslav 1982 Ano
Škamrada, Jakub 1978 Ano
Havlen, Tomáš 1989 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dobeš, Tomáš 1977 Dr.Max Ano
#tensknirem, Daribol 1989 studio Knír Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bauer, Václav 1978 Dr.Max Ano
Vitouchová, Iveta 1991 Luďův harém Ano
Tkáč, Jan 1986 Dr.Max Ano
Krejbich, Petr 1982 SKP Beroun Ano
Grygera, Tomáš 1984 SHINDA RUNNING Ano
Kaluža, Dominik 1995 Ano
Nadažyová, Terezie 1997 Ano
Hradecký, Tomáš 1991 Středeční Gangsta Kroužek Ano
Kopečková, Hana 1970 Ano
Maixner, Dušan 1978 Vranov Sunday Runners Ano
Machart, Robert 1972 Ano
Zandl, Patrick 1974 Ano
Fidra, Ondřej 1995 Ano
Vlková, Markéta 1977 Báječné ženy v běhu Ano
Korima, Pavel 1964 Ano
Pospíšil, Jenda 1994 Ano
Krupička, Martin 1985 Iron Sport ELPO Ano
Moravcová, Aneta 2004 Ano
Papay, Jindřich 1991 Generali Investments Ano
Sečkár, Alois 1988 TJ Sokol Praha-Krč Ano
Hejdová, Katarína 1977 Ano
Hai, An 1968 Ano
Valdman, Petr 1979 Dr. Max Ano
Jagoš, Ladislav 1969 Ano
Šućur, Zoran 1988 Ano
Votava, Alena 1963 Solarium Pezinok Ano
Votava, Karel 1965 Autoply Pezinok Ano
Jerabek, Zbynek 1973 Ano
Víchová, Eva 1982 dr.Max Ano
Havlík, Václav 1994 Ano
Langerová, Tereza 1974 Jeničkovy Mařenky Ano
Holcepl, Bohuslav 1985 Ano
Skalický, David 1992 Ano
Havelková, Kateřina 1996 Ano
Marvan, Jiří 1993 Ano
Kohout, Michal 1978 Ano
Mísařová, Alena 1994 Ano
Bednář, Vít 1987 Ano
Hromada, Lukáš 1994 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jelínek, Štěpán 1978 Rakousy Ano
Gebauer, Rene 1977 Ano
Lener, Jiří 1977 Ano
Malý, Martin 1990 Ano
Směták, Radek 1972 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Střižík, Ivo 1958 Ano
Skalický, Tomáš 1989 Ano
Zenkner, Roman 1979 Ano
Sáňka, David 1989 Ano
Hartman, Kristina 1989 Ano
Lazor, David 1991 Ano
Havel, Jan 1967 Ano
Zabilanská, Radka 1986 Ano
Kubin, Marek 1969 CK Plzeň Ano
Hlaváčková, Dagmar 1980 STG Česká Ano
Sýkora, Jan 1991 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Murárik, Radim 1992 Ano
Kalousková, Eva 1986 Ano
Michalík, Martin 1983 Ano
Florian, Tomáš 1979 Náchod Ano
Škopek, Michal 1984 Ano
Babor, Petr 1988 Ano
Drabina, Marek 1981 Ano
Voříšek, Jaroslav 1956 Ano
Mužíková, Ingrid 1977 Ano
Urbánková, Lýdie 1989 Ano
Sára, Petr 1979 Ano
Beroušek, Pavel 1962 Postřekov Ano
Beroušková, Barbora 2000 Ano
Barth, Vít 1991 Ano
Jančíková, Alexandra 1987 Ano
Chlupsová, Klára 1977 Chlupy ze psa Ano
Dvorožňák, Zdeněk 1982 Ano
Pospíšil, Tomáš 1974 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Černý, Tomáš 1958 All Blacks Otrokovice Ano
Volbrechtová, Tereza 1984 Ano
Třísková, Katarína 1971 Ano
Kroupa, Petr 1988 Lesy ČR Ano
Dort, Jiří 1952 Atlético Čížkov Ano
Horák, Slavoj 1974 LČR Ano
Vaňková, Lucie 1973 Ano
Pacholek, David 1988 Běžecký klub České spořitelny Ano
Badík, Marek 1981 Běžecký klub české spořitelny Ano
Běloušek, Pavel 1976 SK Chotěboř Ano
Lysenko, Vladimír 1972 SBTS Praha-Holešovice Ano
Havran, Zdeněk 1978 NaHoru Ano
Primas, Milan 1988 Ano
Šmídl, Milan 1978 Ano
Stehlík, Jan 1989 Ano
Pichlík, Tomáš 1981 Ano
Hodaňová, Helena 1975 Smradupánovy veverky Ano
Langr, Radek 1971 Ano
Kužel, Michal 1975 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Frelich, Martin 1971 Sokol České Budějovice Ano
Pergner, Petr 1961 Dr.Max Ano
Deml, Jiří 1979 Dr.Max Ano
Demlova, Petra 1981 Dr.Max Ano
Štika, Pavel 1992 Ano
Špéra, Jakub 1996 Ano
Gazdik, Michal 1986 Ano
Korduliaková, Alice 1980 Ano
Báchorová, Hana 1982 Ano
Dřímal, Miroslav 1976 Maraton Tym Pavla Novaka Ano
Pinta, Martin 1968 SK KOPPA Ano
Gavendová, Tereza 1989 Ano
Hendlová, Dita 1977 Spartan Training Group Děčín Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Fifik, Róbert 1973 Dr.Max Ano
Bujárek, Pavel 1967 Ano
Pivoňka, Michal 1993 www.kocarky.cz Ano
Zajíček, Tomáš 1976 Ano
Reitingerová, Marie 1997 Ano
Obleser, David 1987 Dr.Max Ano
Petroušová, Lenka 1972 Ano
Šavgalejev, Denis 1979 Ano
Kunz, Tomáš 1990 Ano
Kos, Jiří 1986 Ano
Bobek, Tomáš 1981 Ano
Suk, Ondřej 1996 Dr.Max Ano
Zátopek, Jiří 1984 Ano
Fráňa, Pavel 1970 Ano
Fráňová, Jana 1969 Ano
Vraspír, Milan 1981 Ano
Drabík, Radek 1979 Ano
Moskva, Radovan 1990 Ano
Suk, Petr 1996 Dr.Max Ano
Ježek, Jakub 1975 Ano
Dvořáčková, Iva 1984 Rozběháme Prahu Ano
Láníčková, Michaela 1994 Ano
Chadraba, David 1985 CZC.cz Ano
Bareš, Michal 1971 CZC.cz Ano
Pfeiler, Ivo 1977 Dr.Max Ano
Guntherová, Bohumila 1978 Ano
Uhrin, Roman 1994 DecathlonTeamChodov Ano
Kinter, Martin 1987 Ano
Červinka, Jaroslav 1974 STG Mladá Boleslav Ano
Červinková, Iveta 1977 STG Mladá Boleslav Ano
Majerčík, Radko 1980 Ano
Krzok, Daniel 1984 Ano
Heczková, Jana 1984 Ano
Sterbova, Petra 1986 Ano
Šmejkal, Ondřej 1981 Ano
Hrdličková, Olga 1978 Ano
Špiváková, Jitka 1977 Ano
Klobouk, Jiří 1967 Ano
Šmíd, Aleš 1976 Ano
Nevoral, Jiří 1983 Cyklo Galík Ano
Čurdová, Bohumila 1977 Ano
Kučera, Karel 1984 Ano
Liakh, Anna 1994 Ano
Marecek, Jiri 1978 Ano
Seiler, Lukáš 1990 Ano
Marešová, Helena 1990 Ano
Galiova, Inge 1980 Stg Karviná Ano
Mizerák, Radek 1988 Runsport team Ano
Kubuš, Marek 1978 Ano
Haruda, Lukáš 1983 Ano
Křivánek, Petr 1980 Pelhřimov Ano
Jirků, Milan 1987 OCR Čelákovice Ano
Pánek, Michael 1975 Ano
Švec, Josef 1997 Ano
Lejsková, Barbora 2000 Ano
Oulehla, Michal 1979 Ano
Hlavica, Ladislav 1986 Ano
Rosa, Nicol 1990 Ano
Vagundová, Dominika 2004 Ano
Ludva, Jan 2005 Ano
Ošmera, Radim 1982 Ano
Holíček, Jiří 1979 PIM Praha III Ano
Chovánek, Richard 1978 Ano
Šmíd, Jiří 1984 TJ Neratovice Ano
Fidler, Branislav 1982 ŠK Lotosové kvety Ano
Brodmannová, Martina 1991 Ano
Hlousek, Petr 1975 Ano
Jurda, Pavel 1975 Atletic Třebíč Ano
Kral, Petr 1981 Ano
Matlasová, Pavlína 1972 Ano
Dvořák, Filip 1975 Buštěhrad Ano
Grey, Thomas 1991 Ano
Bigasová, Doris 1978 Rozběhnito Cheb Ano
Fomín, Tomáš 1983 Ano
Petruška, Bohumil 1988 Ano
Šetek, Štěpán 1990 Ano
Mašek, Zdeněk 1975 Ano
Rovenský, Jan 1981 Ústí nad Labm Ano
Lososová, Kristýna 1995 Ano
Filípková, Šárka 1999 SRTG Podluží Ano
Markvart, Jan 1981 Ano
Sedlaty, Petr 1984 Ano
Podroužková, Eva 1988 Ano
Kitlička, Karel Matouš 1972 Ano
Mrnka, Tomáš 1972 InyChikTesBay Ano
Kašpárek, Václav 1992 Ano
Tillner, Jiří 1976 Ano
Tillnerová, Jiřina 1973 Ano
Hervertová, Klára 1991 Ano
Schwalbe, Ulrike 1978 ASC Marktrodach Ano
Šrédl, Pavel 1977 Stříbro Ano
Kolátor, Matyáš 1999 MTB MEL Ano
Kouřil, Martin 1984 Progres Run Team Liberec Ano
Matek, Vojtěch 1990 Ano
Kopková, Michaela 1975 SK Ptice Ano
Jelínek, Michal 2000 Ano
Matějka, Josef 1977 Ano
Jedlicka, Jindrich 1971 Ano
Kubinec, Miroslav 1989 Ano
Musil, Radek 1973 Ano
Hubený, Jan 1978 Ano
Slavíková, Veronika 1988 Ano
Hamrozi, Frantisek 1989 Ano
Janoušek, Radim 1991 Ano
Šandová, Petra 1973 Dr.Max Ano
Šando, Ondřej 1998 Atletika Holešov Ano
Šando, Adam 2003 Ano
Štětka, Roman 1979 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vajnar, Vladimír 1990 V&V Runners Ano
Mičkal, Tomáš 1973 Ano
Hasníková, Lenka 1973 Mattoni Freerun Zlín Ano
Suchá, Václava 1979 Ano
Dufek, Martin 1988 Ano
Zelenka, Petr 1968 Roprachtice Ano
Blažečka, Libor 1981 Ano
Baloušková, Miloslava 1978 Ano
Klein, Vladimír Kelwin 1980 Rozběháme Česko Ano
Kosovan, Yevhen 1995 Ano
Lukeš, Martin 1968 ELEVEN RUN TEAM Ano
Večeřa, Tomáš 1989 AK Blansko Dvorksá Ano
Zikán, Václav 1974 Milovičtí běžci Ano
Soukupová, Veronika 1991 Ano
Koubková, Monika 1996 Ano
Moosova, Ivana 1984 Ano
Komanov, Alexey 1986 Ano
Škamrala, Adam 1987 CETIN Ano
Lorenc, Hynek 1985 Ano
Prchlík, Tomáš 1986 Ano
Dziekaniková, Martina 1975 Ano
Jaumotte, Laurent 1972 Ano
Tůma, Ladislav 1966 CETIN Ano
Šikýř, Josef 1972 CETIN Ano
Pechan, Richard 1996 Ano
Poláček, Jan 1968 Ano
Slezák, Vladimír 1973 CETIN Ano
Bachet, Clement 1983 Ano
Čivrný, Radoslav 1972 Ano
Thornton, Sean 1990 Ano
Thornton, Monika 1984 Ano
Kanta, Jan 1974 CETIN Ano
Tuček, Petr 1990 Ano
Chocholouš, Jiří 1970 CETIN Ano
Červinková, Markéta 1997 Ano
Petřík, Roman 1975 KDESI COSI Ano
Dlab, Ladislav 1970 Roztoky Ano
Šubotníková, Ivana 1981 Olympia Spartan Training KH Ano
Luňáčková, Michaela 1984 Třista60 Ano
Kozák, Josef 1971 CETIN Ano
Tomášek, Jiří 1977 Ano
Bryknerová, Michaela 1991 Ano
Hosová, Zuzana 1996 Ano
Nekvapilova, Lenka 1973 SDH Kostelec u Heřmanova Městce Ano
Karban, Jan 1982 Ano
Pokorný, Michal 1980 HO Tisá Ano
Eveillard, Baptiste 1994 Ano
Diart, Tomáš 1977 Česká Lípa Ano
Veverka, Jakub 1987 Ano
Votava, Jan 1991 Ano
Fenďová, Zuzana 1988 TJ Harant Pecka Ano
Křenek, Jiří 1989 Dry Crew Ano
Olivíková, Eliška 1996 Ano
Plevka, David 1990 Ano
Petrigalla, Daniel 1987 Ano
Rezny, Maťo 1977 Ano
Hanková, Barbora 2001 Ano
Petráň, Michal 1966 Cafe Bajer Ano
Vida, Přemysl 1980 Top4running, On Running, 2XU Ano
Drobňák, Matúš 1978 Ano
Pečenková, Lucie 1980 OLYMPIA spartan trainink Kutná Hora Ano
Pechar, Lucie 1988 Rozběháme česko Ano
Bednář, Radek 1976 Trafo servis Říha Ano
Kůst, Tomáš 1990 Dr.Max Ano
Kolpek, Karel 1979 bytzdravy.cz Ano
Szturc, Andrzej 1986 Ano
Lískovcová, Lydie 1976 Ano
Ruzicka, Jaroslav 1986 Ano
Adriaan, De Kroon 1980 Ano
Slepička, Karel 1981 Ano
Zmrzlý, Martin 1978 Ano
Neděla, Tomáš 1971 CETIN Ano
Hlaváček, Rostislav 1975 Drasov Ano
Krejčí, Kateřina 1982 Ano
Weisshautelová, Helena 1986 Ony v Onu Ano
Novák, Viktor 1976 www.kalirna.cz Ano
Bezouška, Václav 1979 Ano
Vyhlídalová, Jana 1972 Ano
Vaněčková, Iveta 1995 VTahu Ano
Janouš, Vladimír 1988 Ano
Verdickt, Yann 1977 Ano
Vobořil, Jakub 1986 Outdoor Training Club Ano
Vegnerová, Sarah 1995 Outdoor Training Club Ano
Karkoš, Martin 1991 Ano
Boffo, Eugenia 1992 Old Town Running Ano
Pavol, Jozef 1981 Ano
Novák, Roman 1974 TJ LOKOMOTIVA NYMBURK Ano
Bartoš, Jiří 1982 Ano
Culos, Stefano 1977 Running Lions Ano
Loukota, Lukas 1980 Ano
Tourková, Jarmila 1977 Ano
Berka, Luděk 1972 Ano
Weiss, Štěpán 1991 Ano
Šimeček, Pavel 1952 Maraton klub Kladno Ano
Fendrych, Luboš 1987 Ano
Ondříčková, Denisa 1975 Ano
Halamíček, Tomáš 1989 Ano
Gazda, Martin 1968 Jihočeský klub maratonců Ano
Merglová, Michaela 1980 Ano
Mergl, Petr 0178 Ano
Pohub, Lubomír 1970 Ano
Mazlová, Markéta 2000 Ano
Bílek, Stanislav 1979 Ano
Kratochvíl, Pavel 1973 Ano
Dundáček, Tomáš 1990 Ano
Kincl, Marek 1997 Ano
Dvořák, Daniel 1994 Ano
Havránek, Jan 1980 Ano
Špačková, Mia 2009 Ano
Kelin, Oleksii 1979 Ano
Andělová, Monika 1970 OLYMPIA SPARTAN Training Ano
Ptáček, Josef 1975 Ano
Zimmer, Michal 1985 Ano
Vedral, Oldřich 1986 Ano
Hynek, Josef 1983 Ano

Poslední aktualizace: 08/08/2022 09:15:33

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    CETIN
    ČEZ
    Pojišťovna VZP

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON
    CZC

PARTNEŘI

    Mastercard
    Sportisimo
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Caficko®
    Thule
    Royal Bay
    Boll
    Melvil nakladatelství

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nova pomáhá
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko