Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Brdy 22 km

# Jméno rok Klub Zapl.
Pěnkava, Petr 1978 Ano
Malíšková Pilecká, Kristýna 1979 Ne
Kral, Petr 1981 Ne
Matlasová, Pavlína 1972 Ne
Skalkova, Natalie 1988 Ne
Procházková, Lenka 1976 Ne
Procházka, David 1971 Ne
Hron, Michal 1968 Ne
Bujárek, Pavel 1967 Ne
Mařík, Vojtěch 1997 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braun, Tomáš 1989 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Pelikan, Tomas 1980 Rozbehame Prahu Ano
Malaga, Ivo 1992 Tramdriverskitchen Ano
Bezděk, Miroslav 1979 Ano
Bartoň, Jakub 2000 REBUT Ano
Jungová, Lucie 1970 Ano
Bartoň, Jiří 1970 Rebut Ano
Matějcová, Jitka 1968 Báječné ženy v běhu Ano
Beneš, Marek 1987 Generali Investments CEE Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Mátl, Martin 1976 Ano
Břížďalová, Daniela 1997 Ano
Žemličková, Hana 1998 Ano
Němečková, Lucie 1987 Ano
Kolář, Josef 1978 Rhea Holding Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kotlán, Martin 1980 Ano
Beranová, Hana 1983 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Štekl, Martin 1977 Želvy na útěku Ano
Fiala, Lukáš 1983 Ano
Dobiáš, Adam 1988 Ano
Bejček, Patrik 1994 Trailpoint.cz Ano
Balcar, Jiří 1988 Ano
Čajka, Radek 1971 Ano
Vopat, Jiří 1973 Ano
Kulhavý, Lukáš 1983 Ano
Veselý, Lukáš 1994 Ano
Polášek, Matěj 1985 Ano
Škvor, Josef 1955 Praha Ano
Macák, Jiří 1987 Tréninkové centrum Batalion Ano
Dvořáková, Monika 1989 Ano
Frajman, Tomáš 1997 Rozběháme Mělník Ano
Kopřiva, David 1990 ELJAM RUN Ano
Špaček, Jan. 1977 ELJAM RUN Ano
Doležalová, Nikola 1974 Run2BeFit Frýdek-Místek Ano
Prášil, Milan 1992 Ano
Arandič, Slavko 1982 Ano
Chmelkova, Mirka 1976 Ano
Lau, Filip 1988 Laufgruppe Dresden Ano
Hlinomaz, Ivo 1993 Ano
Burda, Tomáš 1983 Celtic THK Ano
Vedral, Ladislav 1972 Ano
Havlíček, Martin 1978 Ano
Dunajská, Gabriela 1997 ELJAM RUN Zlín Ano
Kratochvíl, František 1973 Ano
Rubášová, Monika 1983 Ano
Bártů, Lukáš 1989 DNR Jihlava Ano
Smolka, Aleš 1979 Pardubice Ano
Madron, Miloš 1975 Rozběháme Česko Ano
Koudelková Jesenská, Lucie 1984 Ano
Koudelka, Vlastimil 1985 Ano
Elzner, Petr 1981 Ano
Olejníček, Jiří 1976 Ano
Ardamica, David 1976 Běžím pro.Centrum Bazalka Ano
Ardamica, David 2001 Tj Lokomotiva Veselí nad Lužnicí Ano
Kolátor, Matyáš 1999 MTB MEL Ano
Musil, Tomáš 1983 Vrchol není cíl Ano
Kubik, Miroslav 1983 Ano
Kaiserova, Jiřina 1976 Ano
Masri, Filip 1993 Ano
Reiprich, Daniel 1970 Ano
Bohatý, Martin 1976 Ano
Bartoň, Jan 1973 REBUT Ano
Brázda, Tomáš 1966 Ano
Kehar, Jiri 1975 Ano
Beneš, Radek 1970 Třista60 Ano
Batlle Vazquez, David 1985 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Svobodová, Zuzka 1977 Progres Run team Liberec Ano
Frič, Ivo 1966 Ano
Hrbáček, Tomáš 1978 SK Velká Hraštice Ano
Štěrba, Petr 1983 Ano
Weissová, Veronika 1988 Ano
Nykl, Erik 1975 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Čtvrtečka, Václav 1973 boston team Ano
Kuročenko, Andrej 1989 Ano
Teplík, Jan 1988 Ano
Protivanek, Ivan 1965 Ano
Giertli, Anton 1991 Ano
Heczkova, Petra 1984 Ano
Bejr, Stanislav 1977 Progres run team Liberec Ano
Grešíková, Milada 1989 Ano
Roller, Petra 1987 Ano
Koubková, Tereza 1990 Ano
Krátký, Jakub 1986 Generali Investments Ano
Hrouda, Tomáš 1986 TK Horní Měcholupy Ano
Bernard, Jan 1988 Ano
Zajíček, Tomáš 1990 Ano
Fabián, Jakub 1990 Ano
Marek, Ondřej 1977 Adventní Běhání Ano
Kučerová, Jana 1980 Ano
Peroutková, Veronika 1989 Ano
Kozák, Jakub 1985 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Janda, Tomáš 1992 ŠNECI V BĚHU Ano
Pejpal, Petr 1990 Ano
Horák, Ondřej 1990 Ano
Orlovič, Josef 1978 Ano
Orlovičová, Magdaléna 1980 Ano
Sokol, Lukas 1991 Dr.Max Ano
Nohejl, Miroslav 1963 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dobeš, Tomáš 1977 Dr.Max Ano
Tkáč, Jan 1986 Dr.Max Ano
Kopečková, Hana 1970 Ano
Lambl Kubáňová, Zuzana 1984 Ano
Tučáková, Olga 1976 Ano
Adamcová, Helena 1975 Ano
Valínová, Dagmar 1971 Ano
Macháček, Pavel 1967 Ano
Korima, Pavel 1964 Ano
Machová, Ivana 1969 Ano
Mynarčík, Jakub 1986 Ano
Jeneš, David 2002 Ano
Vencovský, Jiří 1953 Ano
Krupička, Martin 1985 Iron Sport ELPO Ano
Šturala, Jiří 1988 Ano
Kofentová, Nikola 1996 Ano
Bárta, David 1997 Ano
Ujka, Jan 1984 Dr.Max Ano
Jagoš, Ladislav 1969 Ano
Rálková, Lucie 1984 Ano
Kohout, Michal 1978 Ano
Vašíčková, Kateřina 1996 Ano
Seidlerová, Tereza 1999 Ano
Kroupa, Václav 1996 Ano
Votava, Jan 1985 HTW Ano
Votavová, Karolína 1993 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Baráková, Milena 1981 Ano
Silva, Miguel 1971 Ano
Malý, Martin 1990 Ano
Hudák, Jiří 1955 Háj u Duchcova, Domaslavice Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Střižík, Ivo 1958 Ano
Sáňka, David 1989 Ano
Michalík, Martin 1983 Ano
Škopek, Michal 1984 Ano
Urbánková, Lýdie 1989 Ano
Lajmarova, Sona 1990 Ano
Kulková, Marie 1993 Ano
Kulka, Dušan 1962 Ano
Dort, Jiří 1952 Atlético Čížkov Ano
Pichlík, Tomáš 1981 Ano
Langr, Radek 1971 Ano
Watzke, Petr 1966 Teplice Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Frelich, Martin 1971 Sokol České Budějovice Ano
Pergner, Petr 1961 Dr.Max Ano
Kolouch, Miroslav 1985 Gym Class Heroes Ano
Deml, Jiří 1979 Dr.Max Ano
Demlova, Petra 1981 Dr.Max Ano
Šimáček, Filip 1989 Voltaren Ano
Balíček, Ivan 1981 Ano
Volejník, Martin 1988 Ano
Michálek, Daniel 1972 Brdy Seals Ano
Kunz, Tomáš 1990 Ano
Aster, Thomas 1996 Ano
Raška, Pavel 1998 Ano
Sklenář, Jan 1997 Ano
Kos, Jiří 1986 Ano
Pejchar, Ladislav 1967 Tempo Makers Ano
Suk, Petr 1996 Dr.Max Ano
Ježek, Jakub 1975 Ano
Keresztes, Radovan 1973 Ano
Krystofova, Nelca 1990 Ano
Wiedersheim, Richard 1975 Modřice Ano
Karas, Martin 1988 Ano
Černohorský, Miloš 1989 Bučovice Ano
Hlaváček, Aleš 1981 Bučovice Ano
Jonáš, Mojmír 1978 Ano
Nevoral, Jiří 1983 Cyklo Galík Ano
Kraus, Michal 1987 Ano
Marešová, Helena 1990 Ano
Cifka, Miroslav 1993 Ano
Wolf, Tomáš 1979 RunBo Team Liberec Ano
Žuchová, Petra 1986 Ano
Strejc, Václav 1956 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vajnar, Vladimír 1990 V&V Runners Ano
Brůček, Dušan 1985 Ano
Podaný, Petr 1981 Ano
Majnuš, Michal 1991 Ano
Šuranský, Lubomír 1958 Ano
Ciprys, Dušan 1992 Ano
Novák, Boleslav 1970 PVZP Ano
Havlová, Markéta 1973 Medvědi Ano
Koudelík, Michal 1973 Ano
Brabec, Petr 1975 Ano
Vladyka, Jaromír 1956 AC Čimelice Ano
Wirth, Oldrich 1990 Ano
Rojova, Anna 1992 Ano
Píbilová, Anna 1988 Ano
Mitterwald, Martin 1972 Ano
Halounek, Jan 1970 Ano
Karban, Jan 1982 Ano
Hlavica, Ladislav 1986 Ano
Mareš, Martin 1963 Ano
Máté, Nicolas 1994 Ano
Vobořil, Tomáš 1995 Ano
Kouřil, Martin 1984 Progres Run Team Liberec Ano
Petrů, Lukáš 1984 Dr.Max Ano
Dubják, Petr 1970 Jiskra Zruč n. S. Ano
Turek, Matouš 1991 Ano
Šusta, David 1990 Ano
Šusta, Miloslav 1966 Ano
Bihun, Andrej 1985 Ano
Hořejší, Libor 1979 Ano
Hnízdilová, Lenka 1986 Za Hezčí Zadeček Ano
Kitlička, Karel Matouš 1972 Ano
Klosse, Jiří 1970 Orlando Bananas Ano
Eliášová, Petra 1987 TOP RUN CLUB Ano
Walica, Michal 1988 Ano
Horáková Hurychová, Zuzana 1984 HRdinky Ano
Holíček, Jiří 1979 PIM Praha III Ano
Chovánek, Richard 1978 Ano
Gurkova, Dana 1985 Ano
Adam, Vojtěch 2000 Ano
Venclík, Jakub 2000 Ano
Kastlová, Martina 2001 Ano
Derevjanik, Miroslav 1981 Ano
Lorenc, Hynek 1985 Ano
Švédová, Blanka 1989 Ano
Štochl, Martin 1985 Ano
Horák, Slavoj 1974 LČR Ano
Klupáková, Zuzana 2000 Ano
Vrba, Martin 1974 Běhámespolu.cz Ano
Suk, Ondřej 1996 Dr.Max Ano
Kužel, Michal 1975 Ano
Fiala, Rostislav 1962 FLAMINGO RUN TEAM PILSEN SOUTH Ano
Matějka, Josef 1977 Ano
Špaček, Miroslav 1974 Ano
Dvořák, Roman 1972 Ano
Khudiakov, Daniil 1994 Ano
Vavrušová, Karolína 1993 Ano
Větrovská, Monika 1988 Ano
Tikovský, Karel 1966 Ano
Peřinka, Filip 1988 TTT Ano
Žáčková, Michaela 1994 Ano
Vančurová, Veronika 1992 Ano
Opl, Martin 1992 Ano
Výtisk, Pavel 1987 Ano
Roučka, Alois 1974 AR Technik Strakonice Ano
Gololobovová, Blanka 1973 AVC Praha Ano
Pechek, Petr 1983 TJ Maratonstav Úpice Ano
Štěpánová, Petra 1989 Ano
Štědronský, Karel 1998 Ano
Baloušková, Miloslava 1978 Ano
Heiserová, Hanka 1974 ŠAK Chodov / Rozběháme Karlovy Vary Ano
Zítka, Miloslav 1963 ŠAK Chodov / Rozběháme Karlovy Vary Ano
Hollý, Vladimír 1993 Ano
Stodola, Jan 1980 Ano
Rodina, David 1997 Ano
Rodina, Michael 1993 Ano
Pospíšil, Ladislav 1983 Ano
Jeník, Jan 1974 Plíživá smrt Ano
Richterová, Kristýna 1992 Ano
Zeizingerová, Jana 1993 Ano
Zeizinger, Lukáš 1991 Ano
Macháčková, Anžela 1996 Ano
Stromko, Břetislav 1983 SYN v pohybu Ano
Kotek, Tomáš 1985 Ano
Bláha, Petr 1976 #zitspolu Ano
Hájek, Jiří 1992 Ano
Valla, Vojtech 1973 TFRUN Ano
Lejnar, Martin 1972 Jiskra Zruč nad Sázavou Ano
Zemanová, Zdeňka 1983 Rozběháme Česko Ano
Janová, Zuzana 1990 BKČS Ano
Voříšek, Jaroslav 1956 Ano
Havlík, Tomáš 1986 KOB Kotlářka Ano
Vorlíčková, Jitka 1980 Ano
Vařejka, Matěj 1997 Ano
Polívka, Roman 1977 Ano
Jiráková, Michaela 1994 KOA Ano
Rada, Michal 1978 Ano
Chmelař, Robert 1989 Hledam klub Ano
Kopecká, Anežka 1997 ASK Slavia Praha Ano
Zachova, Dagmar 1984 Ano
Koubková, Monika 1996 Ano
Bárta, Tomáš 1994 Dr.Max Ano
Morovicsová, Alena 1973 Šneci v běhu Ano
Smyslová, Miroslava 1982 Ano

Poslední aktualizace: 26/06/2022 21:15:32

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    CETIN
    ČEZ
    Pojišťovna VZP

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON
    CZC

PARTNEŘI

    Mastercard
    Sportisimo
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Caficko®
    Thule
    Royal Bay
    Boll
    Melvil nakladatelství

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nova pomáhá
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko