Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Brdy Dětské závody Dr.Max

# Jméno rok Klub Zapl.
175 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braun, Marek 2015 Ano
155 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braunová, Laura 2013 Ano
154 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rebmann, Cornelia 2011 SK NMNM Ano
153 Klimenko, Sophia 2015 Ano
152 Morávková, Hana 2016 Ano
151 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vedral, Jan 2012 Ano
150 Repiládo, Kristián 2010 SKH Racing Ano
149 Říčka, Antonín 2014 Ano
148 Říčková, Anežka 2017 Ano
147 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bodnár, Marika 2014 Bodíci Ano
146 Bodnár, Miroslav 2017 Bodíci Ano
145 Pauser, Matěj 2014 Rodina Pauser Ano
144 Dlouhý, Ondřej 2012 Dobrá Voda Ano
143 Dlouhý, Daniel 2014 Dobrá Voda Ano
142 Chodil, Kryštof 2017 Divoké Kvasnice Ano
141 Šigut, Martin 2016 Ano
140 Erbenová, Klára 2011 Ano
156 Němečková, Aneta 2013 Ano
157 Němeček, Roman 2017 Ano
158 Fusková, Johana 2017 Ano
174 Dvořáková, Daniela 2013 Ano
173 Orlovič, Jan 2015 Ano
172 Kotlář, Hynek 2013 Ano
171 Kotlářová, Rozálie 2016 Ano
170 Matějková, Lucie 2013 Ano
169 Brožová, Sára 2013 Ano
168 Brožová, Sofie 2016 Ano
167 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vaněček, Matyáš 2014 Ano
166 Polenova, Elisabet 2013 Dr. Max Ano
165 Polenova, Sofie 2015 Dr. Max Ano
164 Klenovská, Ariana 2015 Ano
163 Klenovský, Alex 2017 Ano
162 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Víchová, Amelie 2011 Sokol Hradec Králové Ano
161 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Víchová, Elen 2013 Sokol Hradec Králové Ano
160 Mahrla, Nikolas 2018 Ano
159 Vorlíčková, Anna 2009 Ano
139 Vorlíčková, Alžběta 2012 Ano
138 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Trnková, Adéla 2013 Ano
137 Prouza, Tomáš 2011 Střela Žebrák Ano
117 Prouzová, Barbora 2013 Střela Žebrák Ano
116 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šando, Filip 2008 Atletika Holešov Ano
115 Chaloupka, Adam 2015 Ano
114 Chaloupka, Filip 2017 Ano
113 Hájková, Stela 2011 Dr.Max Ano
112 Jelínek, Matyáš 2017 Rakousy Ano
111 Hasman, Josef 2015 Ano
110 Hasman, Karel 2017 Ano
109 Wiedersheimová, Terezie 2010 Modřice Ano
108 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Josef 2011 Dr.Max Ano
107 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Johana 2016 Dr.Max Ano
106 Seidl, Tomáš 2007 VLS Ano
105 Himmel, Štěpán 2015 Ano
104 Štýs, Pavel 2014 Ano
103 Krušina, Mathias 2009 FC Walenstadt Ano
102 Krušina, Nathalie 2011 Volley Pizol Ano
118 Šenolt, Vojtěch 2010 Ano
119 Šenolt, Matěj 2013 Ano
120 Šenoltová, Kateřina 2015 Ano
136 Orlovičová, Anna 2018 Ano
135 Orlovičová, Eliška 2018 Ano
134 Krynská, Natálie 2013 Ano
133 Krouský, Vojtěch 2013 DR.Max Ano
132 Petr, Simon 2016 Ano
131 Pávková, Vendulka 2016 Ano
130 Pleskot, Petr 2011 Ano
129 Pleskot, Jan 2013 Ano
128 Sobol, Robert 2014 Ano
127 Sobol, Oskar 2016 Ano
126 Beneš, Vojtěch 2013 Generali Investments CEE Ano
125 Benešová, Eliška 2018 Generali Investments CEE Ano
124 Mrázková, Marie 2015 Ano
123 Mrázek, Matěj 2018 Ano
122 Škachová, Kateřina 2013 Ano
121 Srb, Dominik 2016 Horoměřice Ano
101 Srb, Eliot 2018 Ano
176 Král, Ondřej 2018 Ano
183 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Brumla, Adam 2010 Ano
184 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Brumla, Tomáš 2014 Ano
177 Šedivá, Justýna 2015 Ano
178 Šedivý, Kristián 2016 Ano
179 Bugel, Pavel 2014 Ano
180 Potůčková, Ema 2018 Ano
181 Škrlant, Adam 2017 Ano
182 Škrlantová, Klárka 2016 Ano
185 Říhová, Anna 2008 AE klub LADY Plzeň Ano
241 Stuchlík, Jakub 2017 Ano
186 Najsrová, Lucie 2012 Ano
187 Najsrová, Tereza 2015 Ano
188 Hacaperka, Filip 2013 SK Sporting Příbram Ano
189 Hacaperka, Marek 2015 SK Sporting Příbram Ano
190 Červený, Vojtěch 2007 Ready2win Ano
191 Kolář, Ondřej 2017 Ano
227 Morávková, Izabelka 2016 Ano
226 Kafka, Filip 2007 SK Vyžlovka Ano
225 Kafka, Matěj 2010 TJ Sokol Říčany a Radošovice Ano
224 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rais, Šimon 2012 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
223 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Raisová, Adéla 2014 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
222 Janáková, Julie 2014 CETIN Ano
221 Skála, Emily 2018 CETIN Ano
220 Dittrich, Jan 2011 Ano
219 Leinweber, Karel 2011 Ano
218 Busova, Katerina Alexandra 2017 CETIN Ano
228 Reiter, Adam 2015 Ano
229 Reiterová, Julie 2018 Ano
240 Fiala, Max 2014 Flik Flak Plzeň Ano
239 Fiala, Filip 2011 Flik Flak Plzeň Ano
238 Štemberová, Elen 2012 jElita Vrchlabí Ano
237 Štemberová, Anet 2017 jElita Ano
236 Polgár, Dominik 2014 Ano
235 Polgár, Šimon 2019 Ano
234 Surá, Sára Eleanor 2015 Ano
233 Surá, Ester Valentýna 2013 Ano
232 Sádecká, Amálie 2013 Ano
231 Tobrmanová, Barbora 2009 AE klub LADY Plzeň Ano
217 Tobrman, Jan 2011 TJ Dobřany Ano
216 Langer, Kryštof 2015 TCV Jindřichův Hradec Ano
202 Duda, Teodor Ovidius 2014 Ano
201 Mazáč, Simeon 2012 Ano
200 Hořava, Lotta 2018 Ano
199 Šikl, Benjamin 2010 CETIN Ano
198 Šikl, Marian 2010 CETIN Ano
197 Šikl, Bartoloměj 2008 CETIN Ano
196 Bluma, David 2014 Ano
195 Gaudlová, Anna 2014 ASK Slavia Praha Ano
194 Tichová, Adéla 2015 Ano
193 Drápalová, Sofie 2012 Ano
203 Tichová, Kamila 2018 Ano
204 Orlowská, Pavlína 2011 Ano
205 Tomášková, Ema 2009 Ano
215 Levý, Vojtěch 2013 Ano
214 Levý, František 2011 Ano
213 Levá, Daniela 2016 Ano
212 Douša, Jan 2016 Ano
211 Doušová, Julie 2019 Ano
210 Gaudlová, Alžběta 2017 TJ Sokol Radostice Ano
209 Schoppelova, Anna 2009 Ano
208 Holý, Václav 2019 Ano
207 Bejčková, Nela 2013 Ano
206 Bejčková, Magdaléna 2008 Ano
192 Vida, Elizabeth 2016 Ano
242 Havlíčková, Markéta 2013 Ano
244 Braušteterová, Tamara 2012 Ano
243 Červeňáková, Renáta 2014 Ano
246 Rumlarová, Aneta 2007 Ano
250 Rumlarová, Denisa 2010 Ano
255 Herm, Josephin 2019 Ano
247 Pernica, Radek 2013 Ano
248 Pernica, Rostislav 2011 Ano
249 Pernicová, Lucie 2007 Ano
256 Hnětkovská, Nina 2017 Ano
251 Zemanová, Adela 2015 Ano
253 Basnioli, Ema 2018 Ano
252 Babkova, Marie 2018 Ano
254 Skalický, Vladimír 2008 Ano
230 Bušková, Laura 2014 Ano

Poslední aktualizace: 24/09/2021 09:16:38

Voltaren

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    Voltaren
    CETIN
    ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON

PARTNEŘI

    Nordic telecom
    Sportisimo
    Benzina
    Centrum
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Boll
    Nestlé
    Caficko®
    Thule
    Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko