Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Brdy 22 km

# Jméno rok Klub Zapl.
21111 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braun, Tomáš 1989 Ano
21096 Pelikan, Tomas 1980 Rozbehame Prahu Ano
22092 Rozprým, Pavel 1973 Ano
21057 Novakova, Petra 1987 Ano
22064 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Mátl, Martin 1976 Ano
22031 Macháčková, Anžela 1996 Ano
22074 Antonín, Petr 1969 A3 moto-cyklo Ano
21114 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Beneš, Marek 1987 Generali Investments CEE Ano
21115 Líbal, Martin 1978 Ano
21116 Kyprý, Miroslav 1979 Ano
21054 Palek, Vojtěch 1977 Ano
22060 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Sovová, Kateřina 1973 Ano
21117 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rebmann, Daniela 1974 Vlachovice Ano
21118 Franz, Richard 1982 Rozběháme Plzeň Ano
21119 Murárik, Radim 1992 Ano
22044 Mikulenka, Petr 1984 Ano
21120 Doležalová, Nikola 1974 Run2BeFit Frýdek-Místek Ano
21122 Svoboda, Vít 1988 Mladkov Boskovice Ano
21123 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Baráková, Milena 1981 Ano
22041 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Wiedersheim, Richard 1975 Modřice Ano
22055 Čaj, Roman 1968 Ano
22053 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Střižík, Ivo 1958 Ano
22052 Moravec, Antonín 1970 Rozběháme Pardubice Ano
21124 Tábořík, David 1987 Ano
22033 Reichman, Libor 1971 Ano
21125 Prokopec, Karel 1964 Rebel Team Blovice Ano
21126 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kotlán, Martin 1980 Ano
22107 Bystroň, Vilém 1974 STS Chvojkovice Brod Ano
21127 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kočovský, Miroslav 1971 TJ Sokol Senohraby Ano
22040 Sznapková, Mária 1991 Ano
21113 Štec, Jiří 1966 - Ano
21112 Křížová, Aneta 1989 Ano
21240 Mrózková, Vendy 1990 Ano
21040 Křivánek, Zdeněk 1981 ZZS HMP Ano
22034 Viímová, Monika 1982 Ano
22088 Vykoukal, Radek 1990 Ano
22087 Bednář, Vít 1987 Ano
21097 Brázdil, Tomáš 1979 Ano
21050 Morávek, Ondřej 1986 Ano
21041 Tlustý, Pavel 1979 Ano
21058 Štandera, Martin 1989 Ano
22039 Dostálová, Martina 1973 Ano
22036 Hříbal, Matěj 1986 Ano
21098 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jelínek, Štěpán 1978 Rakousy Ano
21099 Kuchyňka, Ondřej 1985 Fanklub Poldi Kladno Ano
21100 Kočí, Adela 1997 Ano
21101 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bezděk, Miroslav 1979 Ano
22035 Urban, Petr 1975 Ano
22091 Kučera, Roman 1983 KOB ATU Košice Ano
21102 Pajchl, Marek 1977 Ano
22032 Koudela, Matěj 1991 Ano
22037 Korbařová, Sylvie 1992 Ano
22081 Tovstukha, Anton 1989 DOCTOR ČECHOV Ano
21103 Reiprich, Daniel 1970 Ano
21104 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vedral, Ladislav 1972 Ano
Hervertová, Klára 1991 Ano
21064 Říčka, Jaroslav 1968 Ano
21105 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Polášek, Matěj 1985 Ano
21062 Růžička, Dominik 1990 Ano
21106 Čančurová, Lenka 1982 Ano
21107 Peške, Michal 1971 DB Schenker Ano
21108 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Štekl, Martin 1977 Želvy na útěku Ano
21109 Oubram, Jan 1978 Ano
21110 Kolář, Josef 1978 Rhea Holding Ano
22029 Dolejší, Lucie 1980 Ano
21128 Dlouhý, Jiří 1983 Dobrá Voda Ano
21129 Tureček, Karel 1991 Ano
21017 Musil, Michal 1990 Ano
21130 Čížek, Martin 1976 Ano
21148 Kodaj, Jiří 1968 Ano
22095 Pekárková, Tereza 1997 Ano
21014 Šrámek, Venca 1984 Ano
21149 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bejr, Stanislav 1977 Progres run team Liberec Ano
22096 Fiala, Rostislav 1962 Ano
22097 Štemberová, Věra 1983 Vrchlabí Ano
21150 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Horochovský, Tomáš 1982 Ano
21012 Deml, Jiří 1979 Ano
22013 Demlova, Petra 1981 Ano
21011 Balajka, Martin 1976 Black Sheep Horšice Ano
21151 Antonín, Adam 1991 A3 moto-cyklo Ano
21153 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Svobodová, Zuzka 1977 Progres Run team Liberec Ano
21154 Kukač, Petr 1967 Ano
22099 Moravec, Michal 1980 AK Kuřim Ano
21008 Durďáková, Kateřina 1986 Ano
21007 Bobál, Jaromír 1974 Ano
21155 Behina, Ondřej 1993 Rozběhnito z.s. Ano
22090 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dražan, Libor 1960 Univerzita obrany Ano
22082 Ratiborský, Pavel 1988 Ano
21013 Mičkal, Tomáš 1973 Ano
21156 Zavřelová, Jana 1968 Zavři Němčice Ano
21005 Pazourek, Jan 1973 Galvína klub Bechyně Ano
21003 Veselý, David 1991 Ano
22011 Břížďalová, Daniela 1997 Ano
22010 Hrušková, Kateřina 1998 Ano
22009 Žemličková, Hana 1998 Ano
22014 Gantner, Filip 1989 Ano
22085 Orlovičová, Magdaléna 1980 Ano
22007 Pochtiol, Jan 1994 Ano
22006 Urbanec, Michal 1994 Ano
22122 Mynarčík, Jakub 1986 Ano
21158 Protivanek, Ivan 1965 Ano
22005 Horčák, Vladimír 1977 Ano
21159 Zelenka, Petr 1968 Roprachtice Ano
22004 Hamada, Radek 1994 Ano
22102 Růžička, Ivan 1967 Běhánky Ano
21217 Šikýř, Josef 1972 Zuken die Haxen Ano
22113 Šimáček, Filip 1989 Voltaren Ano
22114 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bechynska, Kamila 1995 SK Hradcany Ano
21160 Kotlář, Pavel 1977 Zvíkovecké běhny Ano
21019 Matějka, Tomáš 1981 Ano
21020 Procházka, Ondřej 1980 Ano
20001 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Krupička, Martin 1985 Iron Sport ELPO Ano
21161 Matějka, Josef 1977 Ano
22142 Hlaváček, Rostislav 1975 Ano
21147 Valenta, Tomáš 1988 TAKENAKA crew Ano
21146 Smítková, Karolína 2000 Chomutov Ano
22115 Zatopek, Michal 1977 Ano
22108 Šprachta, Milan 1974 Ano
22157 Kapicka, Marek 1975 Ano
21145 Bártů, Lukáš 1989 DNR Jihlava Ano
21034 Medřická, Martina 1991 Ano
20002 Bauer, Václav 1978 Dr.Max Ano
22118 Čtvrtečka, Václav 1973 boston team Ano
22155 Havlík, Petr 1983 Ano
21033 Bubal, Milan 1976 Ano
21131 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Langr, Radek 1971 Ano
21132 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kadlec, Jakub 1985 Ano
21133 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Víchová, Eva 1982 dr.Max Ano
21134 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vícha, Jan 1977 Dekli Ano
22119 Douchová, Adéla 1998 Dr. Max Ano
21135 Fifik, Róbert 1973 Dr.Max Ano
21136 Kafka, Jaroslav 1979 Kafčíci Ano
21137 Frič, Ivo 1966 Ano
22120 Opolka, Petr 1963 Ano
22112 Opolková, Dagmar 1964 Ano
22103 Hejzlar, Jakub 1989 Ano
21138 Mareš, Martin 1963 Ano
22015 Mátl, Jakub 1981 Ano
21139 Polgarova, Kamila 1986 Ano
21026 Behuliak, Michal 1982 Ano
22105 Malá, Marie 1988 Ano
21025 Losová, Veronika 1987 Ano
21140 Šteiner, Jiří 1986 Dr.Max Ano
22016 Knotková, Monika 1985 Dr.Max Ano
22028 Holub, Lukas 1986 Ano
21141 Motlová, Tereza 1986 Dr.Max Ano
21142 Pergner, Petr 1961 Dr.Max Ano
22109 Kadeřávková, Iva 1992 Rakousy Ano
21022 Poustka, Václav 2003 Klub Biatlonu Plzeň-Litice Ano
22027 Giertli, Anton 1991 Ano
22121 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dobeš, Tomáš 1977 Dr.Max Ano
22080 Kasalova, Veronika 1985 Ano
22048 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Lokšík, Michal 1981 Dr.Max Ano
22050 Kadlec, Petr 2001 Ano
21021 Hořejší, Libor 1979 Ano
22051 Biedermanová, Aneta 1985 Ano
21143 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jelínek, Martin 1975 Rakousy Ano
21144 Krlička, Marián 1974 Angel Wings Ano
21001 Vaňousek, Václav 1979 Ano
21162 Náplava, Martin 1978 infantry_forever Ano
22025 Pankrácová, Alžběta 1994 Ano
21095 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Trnka, Pavel 1975 Ano
22054 Brabec, Michael 1988 Ano
21027 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Novák, Radim 1989 Dr.Max Ano
21074 Beneš, Radek 1970 Třista60 Ano
22024 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kohout, Michal 1978 Ano
22056 Hájek, David 1990 Ano
22133 Štýbrová, Gabriela 1991 Ano
22132 Šemberová, Jana 1982 Ano
21076 Šimon, Juraj 1984 Ano
21023 Kolková, Anna 1997 Ano
21067 Kolátor, Matyáš 1999 MTB MEL Ano
21094 Horák, Slavoj 1974 LČR Ano
21071 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šandová, Petra 1973 Dr.Max Ano
21028 Vencovský, Jiří 1953 Ano
22049 Bláha, Adolf 1992 Ano
22023 Pumprlová, Magda 1991 Ano
21069 Vránek, David 1978 Brno Ano
21029 Laloučková, Michaela 1981 SK Habrovice Ano
21172 Stupal, František 1986 SK Rio Ano
20003 Frelich, Martin 1971 Sokol České Budějovice Ano
21251 Zemanová, Zdeňka 1983 Rozběháme Česko Ano
21030 Sáňka, David 1989 Ano
21031 Bareš, Michal 1987 Ano
21093 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šturala, Jiří 1988 Ano
21032 Zemanek, Pavel 1978 Ano
21035 Balcar, Jiří 1988 Ano
21036 Kodad, Jiří 1970 Ano
22022 Kroupa, Petr 1988 Lesy ČR Ano
22021 Vakrčka, Petr 1993 Slavoj Litoměřice Ano
20004 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rambová, Marcela 1974 Lesy ČR Ano
21037 Treban, Petr 1975 Ano
22045 Kopačková, Slávka 1977 Ano
22046 Kopačka, Tomáš 1977 Ano
22058 Malý, Roman 1987 Ano
22059 Osusky, Augustín 1981 Ano
22020 Kryštofová, Nela 1990 Ano
21084 Soukup, Dusan 1979 Myslinka Run Ano
21002 Langerová, Tereza 1974 Jeničkovy Mařenky Ano
21004 Beneš, Václav 1978 Ano
21006 Kadlec, Michal 1989 Ano
22019 Kraml, Jan 1972 galeje.cz Ano
22018 Kramlova, Hana 1975 Ano
22075 Babková, Petra 1989 Husovické coury Ano
21079 Chmátal, Martin 1974 Stefko running team Ano
21082 Pražáková, Veronika 1993 Ano
22077 Matela, Jan 1974 Ano
21081 Kovář, Kamil 1967 Spokato Sokolov Ano
21086 Čejková, Štěpánka 1991 Ano
21010 Pšád, Zdeněk 1970 Ano
22047 Keller, Petr 1988 Ano
22078 Bochinová, Rozálie 1995 Ano
21183 Kuciánová, Karolína 1993 Ano
22070 Vaníková, Radka 1966 Atlético Čížkov Ano
21092 Dort, Jiří 1952 Atlético Čížkov Ano
21078 Vajnar, Vladimír 1990 V&V Runners Ano
21072 Teubner, Max 1988 rozbehnito.cz Ano
21016 Lisko, Tomáš 1982 Boll Team Ano
21018 Krušinová, Silvie 1978 Ano
22069 Murlová, Pavla 1984 Ano
22061 Kotěšovcová, Petra 1981 Šneci v běhu Ano
20005 Madron, Miloš 1975 Rozběháme Česko Ano
21038 Reiterová, Monika 1983 CSOB Na Zdraví Ano
22062 Heiserová, Hanka 1974 ŠAK Chodov / Rozběháme Karlovy Vary Ano
22063 Zítka, Miloslav 1963 ŠAK Chodov / Rozběháme Karlovy Vary Ano
21039 Kučera, Martin 1968 Ano
20006 Šenolt, Ladislav 1976 Ano
21063 Jačisko, Jakub 1993 Ano
22017 Krous, Čestmír 1994 Ano
21075 Kovaříková, Tereza 1991 RUN Magazine team Ano
21088 Hůlová, Veronika 1991 Ano
21059 Hrubec, Michal 1978 Ano
21089 Voříšek, Jaroslav 1956 Ano
22065 Srbek, Martin 1980 Ano
21061 Jebavy, Ondrej 1983 Ano
21060 Filkukova, Anna 1985 Ano
22073 Heringová, Renata 1976 Ano
21085 Kadlecová, Magda 1981 Ano
21009 Čáp, Marek 1995 Ano
21066 Lorencová, Linda 1976 Liga 1000 Ano
21042 Lorenc, Martin 1975 TJ Liga 100 Olomouc Ano
21043 Otrubová, Ivona 1976 Sokol Plumlov Ano
21090 Krejzar, Pavel 1971 Két agárok Ano
21045 Vacková, Romana 1992 Ano
21046 Vaniš, Jan 1994 SK Křemesnický sršáni Ano
22066 Sobol, Robert 1983 Ano
22067 Tučáková, Olga 1976 Ano
20007 Mrázek, Lukáš 1982 Ano
21044 Břešťan, David 1994 Ano
21091 Šlapák, Michal 1963 Ano
21049 Váňa, Miloslav 1963 BOHUTÍN Ano
22001 Hubačová, Monika 2002 Ano
21250 Neumannová, Denisa 1986 Ano
21237 Pluskal, David 1985 Ano
21080 Seiler, Lukáš 1990 Ano
21051 Kafka, Jakub 1991 Ano
22068 Procházková, Lenka 1976 Ano
21068 Procházka, David 1971 Ano
22079 Hruboš, Josef 1982 Ano
21052 Livingston, Brock 1992 Ano
21053 Přikryl, Jan 1972 Ač Chotiměř Ano
21055 Kunz, Tomáš 1990 Ano
21056 Bláha, Jan 1980 SPONA Teplice Ano
21073 Hanel, Lukáš 1981 Třista60 Ano
21077 Hollý, Vladimír 1993 Ano
21170 Helus, Milan 1976 Ano
22131 Dobeš, Jáchym 1996 SK Slavia Javorná Ano
22130 Majdáková, Markéta 1996 Ano
22137 Trojanová, Tereza 1996 Ano
22129 Fiala, Tomáš 1990 Rozběháme Plzeň Ano
21169 Hradečný, Lukáš 1978 Ano
22135 Kalač, Martin 1970 Ano
22128 Šmídlová, Monika 1994 Polévková komunita Ano
21168 Rumpík, Viktor 1988 Frbul Runners Ano
22136 Frohlich, Jakub 1986 Ano
22127 Klinec, Adam 1992 Ano
21167 Bartošovská, Eva 1994 Ano
21166 Bartošovská, Hana 1992 Ano
22126 Šipka, Miroslav 1988 Ano
21165 Hanulová, Danka 1970 Stefko running team Ano
21164 Hanula, Pavol 1969 Ružomberok v pohybe Ano
22125 Baloušková, Miloslava 1978 Ano
21163 Rezková, Petra 1979 Ano
21171 Kalaš, Jan 1977 Ano
22094 Sedláček, Martin 1961 run99 Havířov Ano
21182 Mašková, Monika 1989 Ano
22138 Sládek, Miloslav 1975 Ano
22124 Schmidtová, Zuzana 1982 Ano
22123 Bobek, Jiří 1984 Ano
22134 Škrlant, Martin 1979 Ano
21181 Kalný, Libor 1968 Ano
21180 Korba, Lukáš 1983 Novovesáci Ano
21179 Cenefels, Filip 1994 ready2win Ano
21178 Škopek, Michal 1984 Ano
21177 Holakovská, Adéla 1991 Ano
21187 Dušek, Rostislav 1971 DataLine Ano
21186 Palan, Matyáš 1988 Generali Investments CEE Ano
21174 Pavlík, Ladislav 1982 Ano
22140 Malý, Martin 1985 Ano
21173 Mašek, Michal 1977 Ano
21184 Číp, Roma 1970 Ano
22141 Gavendová, Tereza 1989 Ano
22139 Pýcha, Miroslav 1989 RAKETA MACKENAU STALINGRAD Ano
21185 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Wala, Petr 1971 regioRUN Havířov Ano
21175 Čermák, Martin 1976 Wheelabrator Ano
21176 Kubínová, Ivana 1980 Wheelabrator Ano
21188 Novák, Lukáš 1992 Ano
22160 Bačkovská, Petra 1978 Běžecký klub České spořitelny Ano
22159 Pacholek, David 1988 Běžecký klub České spořitelny Ano
22156 Vašíček, Martin 1989 Běžecký klub České spořitelny Ano
21238 Kule, Aleš 1984 Běžecký klub České spořitelny Ano
22164 Votava, Alena 1963 Solarium Pezinok Ano
22165 Votava, Karel 1965 Autoply Pezinok Ano
22166 Racek, Martin 1985 Ano
21214 Semsej, Matej 1982 www.runeller.com Ano
21213 Kouřil, Martin 1984 Magna Ano
21232 Dvorská, Žofie 1990 Adidas Runners Prague Ano
21211 Krajňáková, Gabriela 1979 Ano
21219 Vejvoda, Jan 1988 Ano
22168 Švec, Jiří 1958 Běhej Poděbrady Ano
22169 Hron, Michal 1968 Ano
21220 Masorsič, Jiří 1963 Střížák Ano
21239 Kraus, Martin 1991 CETIN Ano
21225 Chrpa, Pavel 1977 IMEndurance Ano
22158 Beran, Bohuslav 1981 Ano
22154 Bisová, Zuzana 1975 Ano
21218 Procházka, Josef 1971 Děčín Ano
21241 Kopecká, Petra 1972 Ano
21224 Polan, Michal 1981 czexxx.army Ano
21223 Simon, Katerina 1978 Běžci z Polabi Ano
21222 Slezák, Vladimír 1973 CETIN Ano
22161 Daňková, Šárka 1980 Ano
21209 Reiter, Pavel 1985 Ano
21208 Maláčová, Monika 1982 Sokol Milovice Ano
21197 Maláč, Patrik 1979 Sokol Milovice Ano
22172 Vesely, Lukáš 1987 Generali Česká pojišťovna Ano
21196 Ševčík, Adam 1994 Ano
21195 Šmíd, Jiří 1984 TJ Neratovice Ano
21248 Petržíková, Jana 1973 Ano
22171 Kopečková, Hana 1970 Ano
21193 Hrdlička, Jan 1993 Ano
21192 Metallinos, Panagiotis 1979 Ano
22153 Kočvarova, Lucie 1992 Ano
21242 Soukup, Miroslav 1984 Ano
22170 Žebrák, Zbyněk 1971 lepus.cz Ano
20008 Veselovský, Miroslav 1998 Ano
22143 Špinka, Ondřej 1979 Ano
22144 Michalego, Aleš 1974 CETIN Ano
21243 Rejsková, Ivona 1985 Ano
21191 Chalk, Steve 1965 Ano
22174 Vránová, Zuzana 1959 Ano
22167 Přikrylová, Johana 1987 BKV Holýšov Ano
22145 Netíková, Naděžda 1985 Prostě běž! Ano
22146 Mraz, Pavel 1976 Ano
22147 Grusová, Adéla 1982 Ano
21190 Bartasova, Zuzana 1984 Inov8 Czech and slovakia Ano
21244 Vida, Přemysl 1980 Top4running, Ano
21198 Bábíček, Matěj 1974 Ano
21245 Kotová, Helena 1979 Rozběháme Litoměřicko Ano
21246 Pleyer, Jan 1978 Ano
21207 Šatavová, Lenka 1986 Ano
21247 Kozák, Josef 1971 CETIN Ano
21205 Gazdík, Denis 1985 Ano
22189 Kalecka, Kristyna 1992 Ano
21194 Nečasová, Zuzana 1997 Ano
22148 Škopková, Veronika 1986 Ano
22149 Kleinová, Alena 1997 CETIN Ano
21204 Kupidlovský, Daniel 1976 Praha Ano
21249 Holý, Petr 1973 CETIN Ano
22175 Borecká, Alena 1957 Ano
22150 Muller, Jiří 1973 Ano
20009 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hradecký, Jaromír 1985 Ano
21202 Švarc, Jiří 1975 CETIN Ano
22151 Zachova, Dagmar 1984 Ano
21236 Živný, Michal 1963 CETIN Ano
22162 Erben, Karel 1979 Ano
21200 Waldmann, Václav 1988 Haka Racing Team Ano
21189 Zajíc, Jan 1977 Černošický půlmaraton Ano
21203 Pavel, Cejnar 1979 Černošický půlmaraton Ano
21235 Vendl, Zdenek 1981 Poděbrady Ano
21201 Zikán, Václav 1974 Milovičtí běžci Ano
21234 Fidrmuc, Ladislav 1990 Dr.Max Ano
21230 Hrabě, Pavel 1983 Etriatlon Team Ano
21206 Borik, Luboš 1968 Ano
22152 Celunda, Zdeněk 1985 Ano
22163 Dlouhá, Petra 1981 Ano
21233 Švajcr, Radek 1972 TAP Triatlon Plzeň Ano
21199 Faist, Ondřej 1975 Rapid Plzeň Ano
21227 Friebert, Pavel 1966 Ano
22173 Gehlert, Petr 1983 Ano
21212 Adam, Jan 1971 Ano
21231 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kubíček, Jaroslav 1989 Kiwi.com runners Ano
21226 Kasal, Jiří 1981 Sportisimo Hvězdy Ano
21229 Karkoš, Martin 1991 Ano
21221 Heřmanovská, Barbora 1994 DyckyČumáčci Ano
21228 Kraus, Tomáš 1973 Branovský statek Ano
21215 David, Ivan 1964 Stříbro Ano
21216 Heřmanská, Dagmar 2000 Ano
22176 Stránská, Kateřina 1975 Ano
22177 Pen, Jan 1965 Ano
21255 Pazdera, David 1974 Praha Ano
20010 Benesova, Alzbeta 1983 Ano
20011 Boukalová, Naďa 1988 Ano
21253 Kozel, Jakub 1986 Ano
22275 Nenutil, Martin 1987 RUN Magazine Team Ano
22180 Laifr, Vojtěch 1981 cernosickypulmaraton.cz Ano
21254 Skalka, Filip 1984 Ano
21257 Kašík, Filip 1984 Ano
21265 Urbanec, Tomáš 1977 Ano
22256 Kadleček, David 1976 Ano
22197 Janovský, Aleš 1986 Ano
22195 Fiala, Enrico 1971 PIM BK Modřany Kamýk Ano
22193 Šledidová, Lenka 1975 Ano
22190 Jelínková, Zuzana 1989 Štefko running team Ano
21252 Valla, Miloslav 1970 Ano

Poslední aktualizace: 24/09/2021 09:16:38

Voltaren

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    Voltaren
    CETIN
    ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON

PARTNEŘI

    Nordic telecom
    Sportisimo
    Benzina
    Centrum
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Boll
    Nestlé
    Caficko®
    Thule
    Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko