Startovní listina:
Běhej lesy Brdy Nova 12 km

# Jméno rok Klub Zapl.
Štěpánková, Martina 1963 Ne
Šemberová, Jana 1982 Ne
Mudrová, Silvie 1999 Ne
Zezulka, Zdeněk 1973 Běh pro radost Ano
Houdková, Kateřina 1982 Ano
Houdek, Adam 2010 Ano
Ambrožová, Lenka 1967 Ano
Julius, Petr 1988 Ano
Horák, Gabriel 1981 Ano
Cernovska, Vendula 1984 Ano
Weidlich, Tomáš 1973 USK Pardubice Ano
Bodnár, Miroslav 1986 Bodíci Ano
Tatek, Tomáš 1979 Jeden měsíc běžce Ano
Tatková, Martina 1983 Jeden měsíc běžce Ano
Metelková, Magdalena 1992 Ano
Hloušek, Tomáš 1990 Ano
Kupková, Marika 1973 Ano
Míčová, Pavlína 1973 Ano
Hriagyel, Jiří 1976 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Prouza, Martin 1967 BT Severní Ledovec 2000 Ano
Lapčíková, Monika 1982 Ano
Pejšová, Lenka 1986 Ano
Kunstner, Jaroslav 1958 Horokolo-jundrov Ano
Hakenová, Jana 1980 Mattoni FreeRun Liberec Ano
Pěčková, Zdeňka 1976 Ready2win Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Zenczykowski, Kamil 1979 Ano
Linhart, Jan 1986 Ano
Urxova, Jana 1973 Ano
Košťálková, Veronika 1984 Želví Běhna Ano
Krausová, Michaela 1988 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Veverka, Jan 1978 Ano
Mizerová, Jana 1987 Ano
Špačková, Charlotte 2006 sk žabiny brno Ano
Zahradníčková, Eva 1977 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kolář, Milan 1977 Megalomani Ano
Jandáková, Jitka 1972 Ano
Jandák, Vratislav 1969 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Názlerová, Barbora 2002 AC Moravská Slavia Brno Ano
Tomanová, Lucie 1993 Ano
Jares, Vaclav 1958 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Králík, Aleš 1957 Benešov Ano
Joukl, Lukáš 1997 Ano
Minarovič, Michal 1987 Ano
Válková, Michaela 1993 Ano
Šafránková, Johanka 1997 LOKO Beroun Ano
Trnková, Nicola 1993 Ano
Šrailová, Jana 1998 Ano
Svobodová, Ivana 1980 Mattonky Jablonec Ano
Porubová, Ludmila 1976 Ano
Kousalová, Dana 1977 Ano
Kuchyňka, Ondřej 1985 Fanklub Poldi Kladno Ano
Plajner, Ivo 1961 Ano
Koníček, Josef 1987 Ano
Janík, Karel 1993 Running Zone Brno Ano
Mezerová, Kateřina 1974 Klatovy Ano
Klášterková, Romana 1977 Ano
Bucková, Petra 1970 Ano
Krsička, Pavel 1971 NikiLouda Ano
Nagy, Pavel 1970 NikiLouda Ano
Hanousek, Miroslav 1970 Ano
Hanousková, Martina 1971 Ano
Novák, Antonín 1967 Ano
Zmeškalová, Markéta 1976 Ano
Konečný, Zdeněk 1984 FBC Barracudas Slaný Ano
Veselý, Michal 1976 Ano
Holdova, Kamila 1981 šneci v běhu Ano
Lacman, Jiří 1960 Ano
Potoček, Tomáš 1982 Ano
Arnican, Martin 1975 Ano
Arnican, Marťa 2005 Ano
Novotný, Zdeněk 1952 Jihlava Běžec Vysočiny Ano
Němec, Ladislav 1982 Ano
Fajfrlíková, Ladislava 1969 SKH-racing Ano
Pavlíčková, Petra 1973 SKH Racing Ano
Tuháčková, Tereza 2004 SKH Racing Ano
Linhová, Klára 1975 SKH Racing Ano
Musil, Aleš Musil 1981 Ano
Svatoš, Michal 1991 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Burda, Tomáš 1983 Celtic THK Ano
Štamfestová, Sára 2001 Ano
Veselý, Jan 1979 Ano
Nováková, Michaela 1971 Ano
Chládek, Jaroslav 1973 Ano
Králíčková, Lucie 1987 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hrůša, Lukáš 1987 Ano
Štecherová, Hana 1978 Ano
Špale, Martin 1981 Ano
Belda, Michal 1978 Spišská osada pod Sněžkou Ano
Roth, Zdeněk 1971 kvildaapartman.cz Ano
Vrbická, Martina 1987 Šneci v běhu Ano
Pauser, Miroslav 1989 Rodina Pauser Ano
Hrda, Tomáš 1990 Ano
Sloup, Jan 1963 Ano
Sloupová, Zuzana 1994 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rais, Filip 2001 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
Raisová, Eva 1981 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
Mačáková, Petra 1982 Ano
Štěpán, Jakub 1986 Ano
Mandát, Jakub 1987 Ano
Kunstátová, Marie 1979 Šneci v běhu Ano
Hadáčková, Naďa 1991 Spišská osada pod Sněžkou Ano
Dvorakova, Monika 1989 Ano
Macák, Jiří 1988 Ano
Váša, Petr 1967 Ano
Strejc, Jan 1976 Ano
Chodil, Karel 1984 Divoke Kvasnice Ano
Vimmerová, Renata 1975 Ano
Kratochvíl, František 1973 Ano
Kratochvíl, Jan 2003 Ano
Kolátor, Aleš 1972 MTB MEL Ano
Sklenářová, Kristýna 1993 Ano
Vařáková, Amálie 2006 Jihočeský klub maratonců Ano
Rožmberský, Vít 1990 Ano
Beneš, Kryštof 1991 VitinkaRUN Ano
Vařáková, Pavla 1969 Jihočeský klub maratonců Ano
Svoboda, Libor 1981 Ano
Basáková, Jana 1981 Ano
Havlena, Jiří 1979 Ano
Věrný, Jaroslav 1976 Kroměříž Ano
Ekartová, Tereza 2005 Ano
Trávníková, Jana 1974 Báječné ženy v běhu Ano
Sabolová, Beata 1972 Ano
Diblíková, Kateřina 1996 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hovorková, Jana 1981 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hovorka, Martin 1980 Ano
Kopečný, Martin 1988 Ano
Ditrich, Josef 1983 Ano
Benešová, Veronika 1977 Ano
Olšová, Jana 1972 Šneci v běhu Ano
Vopat, Jiří 1973 Ano
Poláková, Ladislava 1970 Ano
Valeš, Jaroslav 1974 Ano
Topičová, Šárka 1969 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rejha, Lukáš 1988 #fotrivbehu Ano
Novotná, Lenka 1970 Ano
Bejrová, Vlaďka 1980 Progres run Liberec Ano
Zajíček, Josef 1988 #fotrivbehu Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kostelníčková, Lucie 1982 Ano
Šigut, Petr 1977 PSK ADVENTURE TRIP Ano
Šigutová, Veronika 1988 PSK ADVENTURE TRIP Ano
Kazda, Jan 1988 #fotrivbehu Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kovalovský, Michal 1998 Běchovičtí běžci Ano
Svoboda, Jan 1974 Progres run team Liberec Ano
Čahojová, Monika 1995 Ano
Janda, Tomáš 1992 Ano
Černý, Tomáš 1958 All Blacks Otrokovice Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Haník, Zdeněk 1986 Nymburské Bomby Ano
Vlk, Michal 1985 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jánek, Ladislav 1961 Ano
Hrochová, Jolana 1992 Ano
Moťka, Pavel 1987 Ano
Hesounová, Dominika 1993 Ano
Novotný, Radek 1969 Amélie Ano
Pisková, Ilona 1978 Mont Blanc Ano
Fidler, Martin 1981 Elektro Viola Ano
Bušová, Jana 1980 Generali Česká Ano
Tománková, Kateřina 1990 Vejleťárna aneb neseď doma Ano
Lacina, Jiří 1979 Ano
Papajová, Alžbeta 1993 Ano
Štofaniková, Petra 1989 Ano
Horčáková, Daniela 1977 Ano
Plochová, Lenka 1977 Ano
Beneš, Adam 1987 VitinkaRUN Ano
Hraběová, Lucka 1986 Ano
Hrabě, Radovan 1972 Ano
Zacha, Stanislav 2001 Ano
Kotlářová, Adéla 1980 Zvíkovecké běhny Ano
Mašek, Josef 1977 Zvíkovecké běhny Ano
Vondráček, Petr 1985 Zvíkovecké běhny Ano
Turek, Pavel 1993 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Blaženka, Aleš 1976 Dr. Max Ano
Machova, Martina 1985 Ano
Matějka, Pepa 2000 Ano
Matějková, Zuzana 2005 Ano
Kocová, Aneta 1993 Ano
Skopalová, Karolína 1994 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Synek, Jiří 1974 Rohozec Amulet Team Ano
Hánová, Alexandra 1993 Ano
Smítková, Jana 1966 Ano
Hubínková, Veronika 1985 ValdiBotič Ano
Haubert, Tomáš 1988 Carnivora Ano
Olšovská Jelínková, Lucie 1989 Rozběháme Česko Ano
Kolář, Petr 1968 Ano
Blaženka, Eduard 2008 Ano
Košacký, Michal 1964 Ano
Brož, Jiří 1972 Ano
Vaněček, Michal 1982 WAN RUN Ano
Vaněčková, Nina 1989 Dr.Max Ano
Hrochová, Zdeňka 1964 SK JUPOL Ano
Brožová, Lucie 1984 Ano
Havrda, Zdenek 1987 Stefko running team Ano
Vorlickova, Jitka 1980 Ano
Ret, Michal 1973 Ano
Pešl, Petr 1986 Dr.Max Ano
Klímová, Andrea 1979 Dr.Max Ano
Srpová, Barbora 1990 Chcanky v běhu Ano
Hoffmanová, Gabriela 1978 Ano
Rott, Lukáš 1982 Dr.Max Ano
Táborská, Nikol 1993 Voltaren Ano
Klenovský, Tomáš 1980 Rozběháme Pardubice Ano
Doležalová, Eva 1994 Ano
Kopřiva, Tomáš 1991 Ano
Pavlík, Tomáš 1973 Dr.Max Ano
Fíla, Jan 1981 Ano
Menčík, Luděk 1964 Ano
Douchová, Blanka 1971 Dr. Max Ano
Beran, Miroslav 1993 Dr.Max Ano
Vejdělková, Iva 1967 Ano
Kafková, Dagmar 1980 Ano
Trefná, Lucie 1991 Ano
Lanči, Michal 1988 Ano
Bohm, Zdeněk 1952 Praha 11 Ano
Vorel, Roman 1992 Dr.Max Ano
Mareš, Jakub 1992 Dr.Max Ano
Trnková, Helena 1975 Ano
Trnka, Tomáš 1974 Ano
Svozilik, Josef 1959 Ano
Kučerová, Jana 1959 Ano
Lukáš, Martin 1984 Ano
Lukášová, Hana 1990 Ano
Stará, Veronika 1987 Dr.Max Ano
Jareš, František 1990 Rozběháme Česko Ano
Blahová, Dagmar 1991 Ano
Konigsmark, Petr 1985 Dr.Max Ano
Matějková, Kristýna 1976 Ano
Ebel, Eduard 1962 Ano
Šašek, Pavel 1980 Ano
Richtrová, Alena 1975 Ano
Bartoš, Martin 1992 Ano
Černý, Michal 1988 All Blacks Otrokovice Ano
Honzak, Petr 1977 Ano
Vítovec, Jakub 1994 Ano
Jišková, Denisa 1994 Ano
Kašíková, Paulína 1994 Ano
Kříž, Petr 1983 Ano
Dobešová, Lenka 1978 Dr.Max Ano
Školoudík, Petr 1980 Nabombíme to! Ano
Dospíšilová, Vanda 1995 Nabombíme to! Ano
Krejčová, Soňa 1994 Dr.Max Ano
Melka, Adam 1994 Dr.Max Ano
Beníšková, Martina 1992 Ano
Beníšek, Tomáš 1992 Ano
Zvěřinová, Kamila 1990 Ano
Habartová, Lucie 1987 Ano
Tučková, Zuzana 1994 Ano
Ježek, Jakub 1975 Ano
Zvolska, Karolina 1994 Ano
Hejpetrová, Kristýna 1998 Ano
Berková, Aneta 1997 Ano
Sedláčková, Michaela 2000 Ano
Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jagoš, Ladislav 1969 Ano
Nakládal, Pavel 1966 Ano
Bohmová, Lucie 1988 Ano
Pankrác, Dalibor 1994 Ano
Chadrabová, Dominika 1992 Ano
Kůs, Antonín 1987 Dr. Max Ano
Prokop, Václav 1959 Sokol Doubravka Ano
Vasko, Dan 1987 Ano
Zvěřinová, Katka 1993 Ano
Ujka, Jan 1984 Dr.Max Ano
Nesvorný, Lukáš 1988 Ano
Aubrechtová, Zdeňka 1972 Ano
Aubrechtová, Eliška 1998 Ano
Mikeš, Pavel 1965 Lesy ČR Ano
Kolář, Petr 1995 Lesy ČR Ano
Kabeleová, Petra 1971 Ano
Prouza, Lukáš 1979 Ano
Cupáková, Marie 2001 Ne

Poslední aktualizace: 08/03/2021 12:15:25

Voltaren

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    Voltaren
    CETIN

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON

PARTNEŘI

    Centrum
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    YES! Snacks
    Royal Bay
    Peblo
    Boll

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko