Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Boletice - noční závod VoltaRUN

# Jméno rok Klub Zapl.
30057 Kunstnerová, Jana 1996 Ano
30042 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bejrová, Vlaďka 1980 Progres run Liberec Ano
30041 Žižka, Petr 1962 SKH-racing Ano
30040 Tuháček, Štěpán 2008 Ano
30039 Názlerová, Kateřina 1972 Ano
30038 Volná, Kateřina 1978 Ano
30037 Haubertová, Tereza 1991 Ano
30036 Vaněčková, Nina 1989 Dr.Max Ano
30035 Vaněčková, Martina 2020 Ano
30034 Smetanová, Michala 1981 Ano
30104 Marková, Jana 1984 SRTG České Budějovice Ano
30091 Novotná, Jana 1981 SRTG České Budějovice Ano
30033 Moravcová, Marcela 1976 Ano
30032 Moravec, René 1977 Ano
30031 Moravec, Štěpán 2008 Ano
30043 Muzikářová, Dobroslava 1970 Ano
30044 Šálková, Hana 1980 Ano
30056 Březinová, Kateřina 1983 Modřice Ano
30055 Klenovská, Veronika 1980 Rozběháme Pardubice Ano
30054 Bendová, Jana 1991 Dr.Max Ano
30053 Mojžyšek, Tomáš 1992 Dr.Max Ano
30052 Wolfová, Eva 1988 Ano
30051 Smetanová, Věra 1959 Ano
30050 Svobodová, Alžběta 2000 Ano
30049 Kubátová, Alžběta 1991 BennyBetty Ano
30048 Benýšek, Jiří 1990 BennyBetty Ano
30047 Tomanová, Stela 2007 Orel Vyškov Ano
30046 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braun, Marek 2015 Ano
30045 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braunová, Laura 2013 Ano
30030 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braunová, Denisa 1990 Ano
30029 Bugel, Pavel 2014 Ano
30028 Bugel, Pavel 1987 Ano
30013 Bugelová, Sylvie 1987 Ano
30012 Kurfiřt, Matěj 1989 Ano
30011 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vaněček, Matyáš 2014 Ano
30010 Sádecký, Jiří 1975 Ano
30009 Plátenková, Michaela 1983 Ano
30008 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vedral, Jan 2012 Ano
30007 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Lazorová, Barbora 1985 Dr.Max Ano
30006 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Lazorová, Paulína 2015 Ano
30004 Lazor, Dušan 1978 Ano
30003 Vojáček, Josef 2007 Ano
30002 Vojáček, Tomáš 2009 Ano
30014 Vojáčková, Terezka 2009 Ano
30015 Štěpán, Ondřej 2008 Ano
30027 Štěpán, Viktor 2010 Ano
30026 Králová, Anna 1989 Ano
30025 Broukalová, Tereza 1988 Ano
30024 Ježková, Kristýna 1993 TJ Sokol Čechočovice Ano
30023 Ježková, Tamara 2004 TJ Sokol Čechočovice Ano
30022 Horáčková, Zdeňka 1960 Ano
30021 Procháska, Pavel 1980 Ano
30020 Holubová, Jasmína 2005 Ano
30019 Veseláková, Vladimíra 1978 Ano
30018 Veseláková, Katka 2008 Ano
30017 Veseláková, Lucie 2008 Ano
30115 Poustkova, Barbora 1988 Ano
30016 Kalusová, Michaela 1985 Ano
30001 Kalus, Tobiáš 2014 Ano
30090 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vecka, Jonáš 2014 Atletika Človíček Ano
30089 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vecková, Johana 2016 Atletika Človíček Ano
30088 Vecková, Hana 1980 Báječné ženy v běhu Ano
30087 Šálková, Karolína 2011 Ano
30086 Šobr, Václav 1975 SRTG České Budějovice Ano
30085 Vávrová, Veronika 1983 Ano
30084 Vávrová, Veronika 1986 Ano
30083 Krejcarová, Zuzana 1996 Ano
30092 Vlček, Tomáš 1995 Ano
30093 Adamčíková, Romana 1966 Ano
30094 Valčuhová, Silvie 1979 Ano
30103 Macének, Dominik 1998 Ano
30102 Semrád, Stanislav 1952 Ano
30101 Synková, Aneta 1996 Ano
30100 Poživil7, Milan 1956 Ano
30099 Bartoňová, Ivana 1987 Ano
30098 Blaschková, Dagmar 1962 Ano
30097 Sládková, Kateřina 1995 Ano
30096 Mori, Tetsuya 1984 Ano
30095 Matějková, Zuzana 2005 Ano
30082 Poláčková, Gabriela 2005 Ano
30081 Fiedlerová, Lenka 1983 Ano
30080 Fiedlerová, Anna 2012 Ano
30067 Fiedler, Michal 1982 Ano
30066 Fiedler, Matěj 2019 Ano
30065 Šťastná, Martina 1984 Ano
30064 Šťastný, Šimon 2012 Ano
30063 Šťastná, Beáta 2016 Ano
30062 Šťastný, Miroslav 1982 Ano
30061 Prouzová, Lenka 1981 Ano
30060 Kopecká, Martina 1980 Ano
30059 Kodadová, Jarmila 1968 Ano
30068 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šandová, Petra 1973 Dr.Max Ano
30069 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šando, Filip 2008 Atletika Holešov Ano
30070 Klímová, Andrea 1979 #tymKlet Ano
30079 Adamčíková, Aneta 1987 Ano
30078 Pelikánová, Martina 1982 Raul Ano
30077 Hubner, Marek 1987 CETIN Ano
30076 Pospisil, Jaroslav 1986 CETIN Ano
30075 Moric, David 1989 CETIN Ano
30074 Sudek, Lukas 1995 Ano
30073 Sudek, Matouš 1998 Ano
30072 Hlásková, Klára 1998 Ano
30071 Ježek, Matěj 1998 Ano
30058 Mohylová, Michaela 1996 Ano
30106 Vyskočilová, Karla 2004 Ano
30107 Frelichová, Lucie 2007 Ano
30105 Trnková, Ilona 1978 Ano
30108 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Pavel 1980 Dr.Max Ano
30110 Gazda, Martin 1968 Jihočeský klub maratonců Ano
30111 Vařáková, Amálie 2006 Ano
30112 Štěpánová, Natálie 2006 Atletika Prachatice Ano
30113 Valoušková, Jitka 1986 Ano
30114 Kubíková, Kateřina 1980 Ano
30119 Dolejšova, Irena 1981 Běh Nižbor Ano
30118 Dolejš, Jakub 2009 Loko Beroun Ano
30117 Holiček, Samuel 2011 Ano
30116 Holičová, Lívia 1982 Ano
30120 Vargová, Veronika 1997 Ano
30121 Seidl, Tomáš 2007 VLS Ano
30109 Ekartová, Tereza 2005 Ano
30122 Szábo, Miloš 1981 Ano
30123 Hrabal, Zdeněk 1972 Ano
30124 Hrabalová, Stanislava 1978 Ano
30125 Hrabal, Zdeněk 2008 Ano
30126 Kantorová, Gabriela 1988 Generali Investments CEE Ano
30129 Wala, Václav 1949 regioRUN Havířov Ano
30127 Wala, Vít 2011 regioRUN Havířov Ano
30128 Poler, Vlastimil 1971 Ano
30130 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Beneš, Marek 1987 Generali Investments CEE Ano
30131 Skořepová, Eliška 1996 Ano
30134 Puntová, Jaroslava 1957 Avanti tým Ano
30133 Dvořáková, Jaroslava 1949 Avanti tým Ano
30132 Bezborodova, Margarita 1989 Ano
30135 Vedral, Tomáš 2002 Ano

Poslední aktualizace: 24/09/2021 09:16:38

Voltaren

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    Voltaren
    CETIN
    ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON

PARTNEŘI

    Nordic telecom
    Sportisimo
    Benzina
    Centrum
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Boll
    Nestlé
    Caficko®
    Thule
    Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko