Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Boletice - noční závod Dětské závody Dr.Max

# Jméno rok Klub Zapl.
Beter, Arnošt 2013 Ne
Fryauf, Matyáš 2018 Dr Max Ne
157 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braun, Marek 2015 Ano
172 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braunová, Laura 2013 Ano
173 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rebmann, Cornelia 2011 SK NMNM Ano
174 Klimenko, Sophia 2015 Ano
175 Synek, Tadeáš 2012 Ano
176 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vedral, Jan 2012 Ano
177 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Procházková, Terezka 2008 Špacíři Ano
178 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bodnár, Marika 2014 Bodíci Ano
179 Bodnár, Miroslav 2017 Bodíci Ano
180 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rais, Šimon 2012 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
181 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Raisová, Adéla 2014 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
182 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rais, Miroslav 2012 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
171 Dlouhý, Ondřej 2012 Dobrá Voda Ano
170 Dlouhý, Daniel 2014 Dobrá Voda Ano
169 Brožová, Sára 2013 Ano
158 Brožová, Sofie 2016 Ano
159 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vaněček, Matyáš 2014 Ano
160 Klenovská, Ariana 2015 Ano
161 Klenovský, Alex 2017 Ano
162 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Víchová, Amelie 2011 Sokol Hradec Králové Ano
163 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Víchová, Elen 2013 Sokol Hradec Králové Ano
164 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Trnková, Adéla 2013 Ano
165 Prouza, Tomáš 2011 Střela Žebrák Ano
166 Prouzová, Barbora 2013 Střela Žebrák Ano
167 Šedivá, Justýna 2015 Ano
168 Šedivý, Kristián 2016 Ano
183 Jelínek, Matyáš 2017 Rakousy Ano
184 Patras, Marek 2010 Lobzy team Ano
185 Šálková, Karolína 2011 Ano
200 Šálek, Martin 2015 Ano
201 Kovaříková, Amálie 2011 Ano
202 Kovařík, Šimon 2016 Ano
203 Wiedersheimová, Terezie 2010 Modřice Ano
204 Seidl, Tomáš 2007 VLS Ano
205 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Josef 2011 Dr.Max Ano
206 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Johana 2016 Dr.Max Ano
207 Menger, David 2010 Ano
208 Menger, Pavel 2008 Ano
209 Stavělová, Viktorie 2017 Ano
210 Kejmar, Oliver 2015 Ano
199 Kejmarová, Lilian 2018 Ano
198 Bernát, Marek 2014 Ano
197 Vílova, Eva 2014 Ano
186 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šando, Filip 2008 Atletika Holešov Ano
187 Plátenka, Jan 2010 Ano
188 Ventrča, Martin 2016 Ano
189 Lípový, Honzík 2017 KH Kopřivnice Ano
190 Havrankova, Linda 2009 Ano
191 Havrankova, Zuzana 2011 Ano
192 Marek, Albert 2016 Ano
193 Marek, Augustin 2014 Ano
194 Skoumal, Tobiáš 2016 Ano
195 Maternová, Magdalena 2018 Ano
196 Jiřina, Lukáš 2007 Ano
211 Jiřina, Ondřej 2009 Ano
156 Šebková, Josefina 2010 ASK Dipoli Černošice.- Dobřichovice Ano
101 Fričová, Natalie 2012 ASK Dipoli Černošice.- Dobřichovice Ano
116 Fričová, Kristýna 2009 ASK Dipoli Černošice.- Dobřichovice Ano
117 Brichtová, Sofie 2015 Ano
118 Nemethová, Magdaléna 2012 Mufloni Kunratice Ano
119 Nemethová, Marie 2017 Mufloni Kunratice Ano
120 Tomanová, Stela 2007 Orel Vyškov Ano
121 Tomanová, Maja 2010 Orel Vyškov Ano
122 Bugel, Pavel 2014 Ano
123 Bugel, Matěj 2019 Ano
124 Procháska, Tadeáš 2016 Ano
125 Prochásková, Laura 2018 Ano
126 Čadová, Eliška 2016 Ano
115 Hanzlíková, Apolena 2019 Ano
114 Hanzlík, Diviš 2019 Ano
113 Marušová, Tereza 2012 Ano
102 Marušová, Eliška 2014 Ano
103 Stejskalová, Tereza 2015 Ano
104 Stejskal, Filip 2017 Ano
105 Králíková, Viktorie 2009 Generali Investments Ano
106 Králíková, Sofie 2011 Generali Investments Ano
107 Porsch, Sebastian 2007 Generali Investments Ano
108 Sabová, Klára 2011 Sabovi Ano
109 Sabová, Markéta 2014 Sabovi Ano
110 Sádecká, Amálie 2013 Ano
111 Holiček, Samuel 2011 Ano
112 Holičková, Sára 2013 Ano
127 Holičková, Lea 2013 Ano
128 Ljubinkovič, Diana 2010 Generali Investments Ano
129 Ljubinkovič, Nela 2010 Generali Investments Ano
144 Plátenka, Filipp 2013 Ano
145 Dolejš, Jakub 2009 Loko Beroun Ano
146 Dolejš, Máťa 2014 SK Kelti Beroun Ano
147 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Lazorová, Paulína 2015 Ano
148 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Špačková, Sára 2013 Ano
149 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Špačková, Mia 2009 Ano
150 Vojáček, Josef 2007 Ano
151 Vojáček, Tomáš 2009 Ano
152 Vojáčková, Terezka 2009 Ano
153 Štěpán, Ondřej 2008 Ano
154 Šefčík, Matěj 2008 Ano
143 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Worbisová, Ela 2016 Ano
142 Král, Adam 2015 Ano
141 Králová, Ela 2018 Ano
130 Broukalová, Barbora 2015 Ano
131 Broukal, Šimon 2018 Ano
132 Muková, Natali 2014 Ano
133 Muková, Nelli 2016 Ano
134 Novotná, Nina 2014 Ano
212 Urbanová, Karolína 2014 Ano
135 Pučeglová, Anna 2009 Jihočeský klub maratonců Ano
257 Sebest, Václav 2014 Jihočeský klub maratonců Ano
258 Cais, Karel 2011 Jihočeský klub maratonců Ano
136 Pixová, Natálie 2010 SK Vlčáci Mníšek pod Brdy Ano
137 Pixa, Martinek 2015 Sk Vlčáci Mníšek pod Brdy Ano
138 Čechal, Honzik 2012 TJ Spartak Hrdlořezy Ano
139 Čechalová, Viktorka 2015 TJ Spartak Hrdlořezy Ano
140 Kalus, Tobiáš 2014 Ano
155 Kalus, Mikoláš 2018 Ano
232 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vecka, Jonáš 2014 Atletika Človíček Ano
233 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vecková, Johana 2016 Atletika Človíček Ano
234 Vávra, Šimon 2015 Ano
235 Vávra, Jiří 2017 Ano
236 Sedlák, Tomáš 2010 Ano
237 Hrabal, Stanislav 2014 Ano
238 Ďurišová, Dominika 2017 Ano
239 Skřipský, Mikoláš 2013 MAJK FUGU Ano
240 Skřipský, Kryštof 2008 Ano
241 Samcová, Alena 2013 Ano
242 Samcová, Julie 2015 Ano
243 Janáková, Julie 2014 CETIN Ano
244 Skála, Emily 2018 CETIN Ano
245 Bartoň, Ondřej 2016 Ano
246 Bartoň, Vojtěch 2019 Ano
247 Kafka, Filip 2007 SK Vyžlovka Ano
248 Kafka, Matěj 2010 TJ Sokol Říčany a Radošovice Ano
231 Bušková, Laura 2014 Ano
230 Chytráčková, Jitka 2015 Ano
213 Kašáková, Kateřina 2009 Ano
214 Kašák, Jakub 2012 Ano
215 Pospíšil, Josef 2010 Ano
216 Matějková, Lucie 2013 Ano
217 Moravcová, Barborka 2009 AK Kuřim Ano
218 Busova, Katerina Alexandra 2017 CETIN Ano
219 Helmová, Ester 2017 Ano
220 Schoppelova, Anna 2009 Ano
221 Holá, Terezka 2012 Ano
222 Holý, Václav 2019 Ano
223 Hornych, Ondřej 2016 Ano
224 Douša, Jan 2016 Ano
225 Doušová, Julie 2019 Ano
226 Tichý, Tadeáš 2011 Ano
227 Moric, Lukáš 2016 CETIN Ano
228 Moric, Martin 2019 CETIN Ano
229 Worbis, Filip 2018 Dr Max Ano
249 Vida, Elizabeth 2016 Ano
250 Ardamicová, Aneta 2007 Běžím pro.Centrum Bazalka Ano
264 Voláková, Eliška 2017 Ano
265 Ratajová, Markéta 2012 Ano
266 Ratej, Štěpán 2014 Ano
267 Valoušková, Nela 2019 Vali family Ano
270 Ročeň, Damián 2018 Ano
268 Ročňová, Justýna 2015 Ano
269 Ročňová, Petra 2013 Ano
271 Jiroušková, Lilien 2015 Ano
274 Milfait, Mia Ronja 2016 DUKLA PRAHA Ano
272 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Milfait, Eli Anna 2013 DUKLA PRAHA Ano
273 Zdeněk, Matyáš 2012 Ano
275 Bízková, Anna 2011 Ano
253 Bízková, Barbora 2008 Ano
251 Král, Maxmilian 2018 Ano
252 Mauricová, Denisa 2008 Ano
276 Malinovská, Aneta 2012 Ano
254 Šprachta, František 2017 Ano
255 Chadimová, Natáli 2010 Ano
256 Šprachtová, Veronika 2014 Ano
277 Krupičková, Liliana 2010 Ano
261 Maternová, Laura 2016 Ano
260 Štanga, Viktor 2011 Ano
259 Štanga, Ema 2015 Ano
262 Břicháč, Viktor 2014 Ano
279 Meisl, Gabriel 2016 Ano
280 Christine, Meisl 2010 Ano
263 Gulykášová, Ema 2012 Ano
281 Samcová, Ema 2010 Ano
282 Samec, Tobiáš 2014 Ano
278 Malinovská, Stela 2018 Ano
283 Baráková, Elisabeth 2015 Ano
284 Baráková, Sophie 2018 Ano

Poslední aktualizace: 24/09/2021 09:16:38

Voltaren

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    Voltaren
    CETIN
    ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON

PARTNEŘI

    Nordic telecom
    Sportisimo
    Benzina
    Centrum
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Boll
    Nestlé
    Caficko®
    Thule
    Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko