Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Boletice - noční závod 20 km - noční závod

# Jméno rok Klub Zapl.
Terry, Philip J. 2006 Ne
21074 Zindulka, Robert 2000 Ano
22050 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braun, Tomáš 1989 Ano
22037 Rozprým, Pavel 1973 Ano
21032 Líbal, Martin 1978 Ano
21035 Maček, Miroslav 1980 Ano
21077 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rebmann, Daniela 1974 Vlachovice Ano
21076 Murárik, Radim 1992 Ano
21038 Mikulenka, Petr 1984 Ano
21037 Doležalová, Nikola 1974 Run2BeFit Frýdek-Místek Ano
21036 Svoboda, Vít 1988 Mladkov Boskovice Ano
21034 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Wiedersheim, Richard 1975 Modřice Ano
22044 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Střižík, Ivo 1958 Ano
22029 Reichman, Libor 1971 Ano
22026 Schwachová, Nikola 1995 Ano
22058 Pusztai, Ladislav 1983 Ano
21124 Némethová, Eva 1992 Ano
22039 Pavlacký, Tomáš 1974 Ano
21075 Křížová, Aneta 1989 Ano
21031 Vykoukal, Radek 1990 Ano
21030 Bednář, Vít 1987 Ano
21029 Brázdil, Tomáš 1979 Ano
22030 Brablc, Božetěch 1970 Ano
22056 Paulíčková, Veronika 1986 Ano
21039 Štandera, Martin 1989 Ano
21118 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bezděk, Miroslav 1979 Ano
22025 Urban, Petr 1975 Ano
22053 Kučera, Roman 1983 KOB ATU Košice Ano
21073 Pajchl, Marek 1977 Ano
22052 Holdova, Kamila 1981 šneci v běhu Ano
22027 Rálková, Lucie 1984 Ano
22028 Tovstukha, Anton 1989 DOCTOR ČECHOV Ano
21072 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vedral, Ladislav 1972 Ano
21071 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Polášek, Matěj 1985 Ano
21070 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Štekl, Martin 1977 Želvy na útěku Ano
21046 Kolář, Josef 1978 Rhea Holding Ano
22032 Dolejší, Lucie 1980 Ano
21069 Dlouhý, Jiří 1983 Dobrá Voda Ano
21181 Pavlová, Anetta 1991 Ano
21068 Pavel, David 1992 Ano
22031 Pekárková, Tereza 1997 Ano
21067 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bejr, Stanislav 1977 Progres run team Liberec Ano
22033 Fiala, Rostislav 1962 Ano
21066 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Horochovský, Tomáš 1982 Ano
22034 Peterková, Nikola 1996 Ano
21065 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Svobodová, Zuzka 1977 Progres Run team Liberec Ano
21064 Sternwaldová, Libuše 1968 Hradec Králové Ano
21063 Balický, Jiří 1976 Ano
22035 Janda, Tomáš 1992 Ano
21012 Moravec, Michal 1980 AK Kuřim Ano
21011 Behina, Ondřej 1993 Rozběhnito z.s. Ano
22047 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dražan, Libor 1960 Univerzita obrany Ano
21010 Ratiborský, Pavel 1988 Ano
21009 Král, Lukáš 1983 Ano
21079 Drapák, Imrich 1971 Ano
21094 Protivanek, Ivan 1965 Ano
22036 Hamada, Radek 1994 Ano
20001 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Krupička, Martin 1985 Iron Sport ELPO Ano
21005 Zatopek, Michal 1977 Ano
22024 Šprachta, Milan 1974 Ano
21043 Bártů, Lukáš 1989 DNR Jihlava Ano
22023 Čtvrtečka, Václav 1973 boston team Ano
21092 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kadlec, Jakub 1985 Ano
21091 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Víchová, Eva 1982 dr.Max Ano
21090 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vícha, Jan 1977 Dekli Ano
21013 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Sokol, Lukas 1991 Dr.Max Ano
21089 Kafka, Jaroslav 1979 Kafčíci Ano
22022 Craenhals, Seppe 1991 Ano
21015 Otčenášek, Vít 1987 Trailrun Ano
21026 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hron, Jiří 1989 Ano
21088 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Langr, Radek 1971 Ano
22046 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dobeš, Tomáš 1977 Dr.Max Ano
21087 Bordovský, Michal 1988 Ano
22010 Giertli, Anton 1991 Ano
21086 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jelínek, Martin 1975 Rakousy Ano
22008 Pankrácová, Alžběta 1994 Ano
21119 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Trnka, Pavel 1975 Ano
22006 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kohout, Michal 1978 Ano
21023 Hájek, David 1990 Ano
22048 Tuček, David 1973 Ano
22049 Kopková, Michaela 1975 SK Ptice Ano
21085 Vránek, David 1978 Brno Ano
22005 Plešinger, Lukáš 1989 Ano
21021 Frelich, Martin 1971 Sokol České Budějovice Ano
21084 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šturala, Jiří 1988 Ano
21083 Horáková, Jana 1971 Cafe Bajer Ano
22004 Kuzmiaková, Zuzana 1986 Zenyth Power Ano
21020 Kodad, Jiří 1970 Ano
20002 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rambová, Marcela 1974 Lesy ČR Ano
21019 Mikula, Miroslav 1968 Iron Stars Beroun Ano
21082 Patrasová, Jitka 1977 Dr.Max Ano
22051 Osusky, Augustín 1981 Ano
22003 Kryštofová, Nela 1990 Ano
22002 Keresztes, Radovan 1973 Ano
22011 Šantora, David 1989 Devadesátky z Chomutova Ano
22012 Pejpal, Petr 1990 Ano
21016 Kovařík, Jan 1983 Ano
22021 Kosková, Kristina 1984 Ano
22054 Círková, Anna 1999 Ano
21081 Veverka, Tomáš 1971 Ano
22055 Ondra, Jan 1987 Ano
21080 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Pavel 1980 Dr.Max Ano
20003 Stoger, Karel 1976 Masáže Brno Ano
21062 Pavel, Lukáš 1997 Ano
22045 Kuželová, Barbora 1992 Ano
22019 Ponicová, Lucie 1976 Ano
21061 Šlemr, Jakub 1989 Šneci v běhu Ano
21050 Menger, Pavel 1973 Ano
21001 Kejmar, Martin 1977 Ano
21017 Kasík, Konstantin 1978 Tábor Ano
22018 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Baráková, Milena 1981 Ano
22017 Nesnídalová, Petra 1980 Penzion HAVELKA Ano
21054 Binder, Václav 1956 taꓘleť Ano
21055 Vajnar, Vladimír 1990 V&V Runners Ano
21022 Charous, Jan 1976 Ano
21056 Virl, Jakub 1987 Ano
22040 Kittl, Zdeněk 1950 Ano
21024 Kocábek, Ondřej 1992 Ano
21025 Modrová, Petra 1975 Ano
21014 Modr, Emil 1972 Ano
21051 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Wala, Petr 1971 regioRUN Havířov Ano
22042 Tomášek, Jiří 1977 Ano
21004 Páleníková, Barbora 1998 Ano
21006 Škopek, Michal 1984 Ano
22015 Ivanová, Markéta 1991 Ano
21059 Pavlíček, Richard 1999 Ano
21007 Kvapil, Filip 1974 Ano
21008 Smažíková, Alena 1973 Ano
21027 Novák, Lukáš 1992 Ano
21053 Tomanová, Lenka 1976 Orel Vyškov Ano
21042 Sadílek, Pavel 1984 Ano
21060 Vik, Vladimír 1974 taKleť Ano
21058 Druzescu, Filip 1976 TransBrdyTeam Ano
22014 Opolka, Petr 1963 Ano
22001 Krejzarová, Zdeňka 1986 Ano
21044 Kiraľ, Matúš 1992 Ano
21045 Sedláček, Martin 1961 run99 Havířov Ano
21048 Vendl, Zdenek 1981 Poděbrady Ano
21049 Holoubková, Šárka 1990 Ano
21041 Holiček, Stanislav 1981 Nosac ski team Ano
22043 Jelínková, Zuzana 1989 Štefko running team Ano
21040 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Somogyi, Dániel András 1979 Jihocesky Bezecky Pohár Ano
21057 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Lazorová, Barbora 1985 Dr.Max Ano
21033 Špaček, Miroslav 1974 Ano
22041 Urbánková, Johana 1997 Ano
22057 Plesnivý, Robert 1974 Ano
21028 Hejtmánek, Jan 1993 Ano
21052 Mecková, Marta 1978 Ano
21002 Horák, Ondřej 1990 Ano
21109 Michalič, Róbert 1983 Rozbehnito.cz Ano
22059 Valeš, Jan 1995 Ano
21110 Votava, Alena 1963 Solarium Pezinok Ano
21111 Votava, Karel 1965 Autoply Pezinok Ano
21112 Suk, Petr 1996 Dr.Max Ano
21123 Ardamica, David 2001 Tj Lokomotiva Veselí nad Lužnicí Ano
21113 Bohatý, Martin 1976 Ano
21114 Alešová, Šárka 1977 PLNEJ PUPEK CB Ano
21115 Aleš, Emanuel 1976 PLNEJ PUPEK CB Ano
22061 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Volak, Petr 1986 Ano
21116 Urbánková, Lýdie 1989 Ano
21120 Jaumotte, Laurent 1972 Ano
21108 Vaňousek, Aleš 1970 CETIN Ano
21097 Tomášek, Pavel 1984 CETIN Ano
21099 Šimek, Vladimír 1960 Ano
21100 Brož, Filip 1989 PUMA Ano
21101 Brožová, Zlata 1987 PUMA Ano
21102 Hajek, Mila 1974 hajci Ano
21103 Zikán, Václav 1974 Milovičtí běžci Ano
21187 Jančúch, Jerguš 1980 Cyklo Jiřička Ano
22062 Hlaváčová, Marcela 1989 Ano
21122 Matějka, Josef 1977 Ano
20004 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hradecký, Jaromír 1985 Ano
21121 Podroužková, Eva 1988 Ano
21104 Vondrášek, Štěpán 1980 SK Čtyři Dvory Ano
21105 Hruška, Jan 1970 CETIN Ano
21106 Kunstátová, Marie 1979 Šneci v běhu Ano
22063 Pechrova, Lenka 1980 Ano
21107 Šikýř, Josef 1972 Zuken die Haxen Ano
21117 Seiler, Lukáš 1990 Ano
21096 Hlaváček, Rostislav 1975 Ano
21182 Valla, Miloslav 1970 Ano
21183 Novotná, Veronika 1992 Ano
21184 Potclan, Marek 1989 Ano
21186 Kroupová, Markéta 1990 Zenyth Power Ano
21185 Rožboud, Pavel 1970 Ano
21188 Havranek, Jan 1980 Ano

Poslední aktualizace: 24/09/2021 09:16:38

Voltaren

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    Voltaren
    CETIN
    ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON

PARTNEŘI

    Nordic telecom
    Sportisimo
    Benzina
    Centrum
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Boll
    Nestlé
    Caficko®
    Thule
    Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko