Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Boletice - noční závod Nova 13 km - noční závod

# Jméno rok Klub Zapl.
12142 Hřebíčková, Nikola 1998 Ano
12130 Wogurková, Daniela 1972 Ano
12188 Houdková, Kateřina 1982 Ano
12129 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Houdek, Adam 2010 Ano
12128 Julius, Petr 1988 Ano
12127 Mačková, Marcela 1982 Ano
12191 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Sovová, Kateřina 1973 Ano
12175 Fotrová, Magda 1978 Ano
11149 Jungová, Lucie 1970 Ano
11136 Weidlich, Tomáš 1973 USK Pardubice Ano
12178 Bodnár, Miroslav 1986 Bodíci Ano
12251 Podškubková, Petra 1995 Ano
11070 Hloušek, Tomáš 1990 Ano
12125 Kupková, Marika 1973 Ano
12124 Houserová, Stela 1999 Ano
12123 Haislerová, Hana 1998 Ano
11074 Míčová, Pavlína 1973 Ano
11098 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hriagyel, Jiří 1976 Ano
11180 Tábořík, David 1987 Ano
11096 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Prouza, Martin 1967 BT Severní Ledovec 2000 Ano
12122 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kunstner, Jaroslav 1958 Horokolo-jundrov Ano
11060 Hakenová, Jana 1980 Mattoni FreeRun Liberec Ano
11100 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Zenczykowski, Kamil 1979 Ano
11091 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Linhart, Jan 1986 Ano
12131 Krausová, Michaela 1988 Ano
11135 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Veverka, Jan 1978 Ano
11162 Mísařová, Alena 1994 Ano
12132 Zaoralová, Gabriela 1994 Ano
12141 Špačková, Charlotte 2006 sk žabiny brno Ano
12207 Tichá, Věra 1970 Rozběháme Česko Ano
12140 Máchová, Miluše 1979 Megery Ano
12139 Mácha, Zbyněk 1969 Ano
12138 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kolář, Milan 1977 Ano
12260 Barešová, Markéta 1994 The BESTie Ano
12137 Jandáková, Jitka 1972 Ano
12136 Jandák, Vratislav 1969 Ano
11163 Srbová, Michaela 1987 Žrouti Ano
12135 Tomanová, Lucie 1993 Ano
12190 Punt, Jaroslav 1984 Avanti tým Ano
12214 Feriancová, Monika 1971 Avanti tým Ano
12176 Dvořáková, Martina 1969 Avanti tým Ano
12133 Rebej, Martin 1970 Avanti tým Ano
12121 Rebejová, Lenka 1975 Avanti tým Ano
11134 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Králík, Aleš 1957 Benešov Ano
11133 Šafránková, Johanka 1997 LOKO Beroun Ano
12120 Trnková, Nicola 1993 Ano
12108 Svobodová, Ivana 1980 Mattonky Jablonec Ano
12197 Porubová, Ludmila 1976 Ano
12109 Kousalová, Dana 1977 Ano
11132 Plajner, Ivo 1961 Ano
11066 Rejlek, Vladimír 1979 Ano
12107 Koníček, Josef 1987 Ano
11131 Janík, Karel 1993 TJ Spartak Třebíč Ano
12106 Veselý, Michal 1976 Ano
11061 Lacman, Jiří 1960 Ano
11078 Procházka, Roman 1972 Špacíři Ano
12105 Fajfrlíková, Ladislava 1969 SKH-racing Ano
12202 Pavlíčková, Petra 1973 SKH Racing Ano
12104 Tuháčková, Tereza 2004 SKH Racing Ano
10001 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Burda, Tomáš 1983 Celtic THK Ano
11076 Veselý, Jan 1979 Ano
12103 Nováková, Michaela 1971 Ano
11081 Chládek, Jaroslav 1973 Ano
11084 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hrůša, Lukáš 1987 Ano
11059 Štecherová, Hana 1978 Ano
11083 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Pauser, Miroslav 1989 Rodina Pauser Ano
10002 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rais, Miroslav 1977 QISO-MIRAIS, s.r.o. Ano
11090 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rais, Filip 2001 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
11085 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Raisová, Eva 1981 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
11071 Velecký, Martin 1977 Ano
11130 Mačáková, Petra 1982 Ano
11062 Štěpán, Jakub 1986 Ničeho nelituju Ano
12196 Mandát, Jakub 1987 Ano
12102 Pálka, Petr 1972 Kumpáni R Ano
12101 Pálka, Soňa 1979 Kumpáni R Ano
12100 Straussová, Jaroslava 1979 Avanti tým Most Ano
11077 Rožmberský, Vít 1990 Ano
12198 Košťálová, Kateřina 1986 Ano
11128 Procházka, David 1993 Ano
11073 Věrný, Jaroslav 1976 Kroměříž Ano
12119 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Trávníková, Jana 1974 Báječné ženy v běhu Ano
12118 Sabolová, Beata 1972 Ano
11127 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hovorková, Jana 1981 Ano
12212 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hovorka, Martin 1980 Ano
12117 Kopečný, Martin 1988 Ano
12116 Filípek, Tomáš 1975 Ano
12115 Filípková, Karla 1974 Ano
12114 Čurdová, Jana 1994 Ano
12134 Vavřínek, Ladislav 1994 Ano
12113 Vopat, Jiří 1973 Ano
11137 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rejha, Lukáš 1988 #fotrivbehu Ano
11064 Horáková, Ladislava 1999 Ano
12112 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bejrová, Vlaďka 1980 Progres run Liberec Ano
11138 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Zajíček, Josef 1988 #fotrivbehu Ano
12174 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kostelníčková, Lucie 1982 Ano
11148 Kazda, Jan 1988 #fotrivbehu Ano
10003 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kovalovský, Michal 1998 Běchovičtí běžci Ano
11147 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Svoboda, Jan 1974 Progres run team Liberec Ano
11069 Černý, Tomáš 1958 All Blacks Otrokovice Ano
11146 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Haník, Zdeněk 1986 Nymburské Bomby Ano
12111 Vlk, Michal 1985 Ano
11145 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jánek, Ladislav 1961 Ano
11144 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hrochová, Jolana 1992 Ano
12099 Kolářová, Lenka 1992 Ano
11065 Hesounová, Dominika 1993 Ano
11143 Novotný, Radek 1969 Amélie Ano
11063 Papajová, Alžbeta 1993 Ano
12171 Rebejová, Simona 1996 Avanti tým Ano
12167 Stacha, Tomáš 1975 Ano
11142 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Režný, Zdeněk 1953 Progres run team Liberec Ano
12168 Horáček, Vít 1958 Ano
12164 Horáčková, Hana 1994 Ano
11058 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hronová, Kristýna 1992 Ano
11068 Boublík, Milan 1991 Ano
12173 Ondrušová, Martina 1973 Ano
12177 Malá, Jana 1983 Ano
12166 Čánová, Veronika 1980 Ano
11057 Šimáček, Filip 1989 Voltaren Ano
11141 Hrabák, Petr 1983 Slowrunners Skvrnany Ano
11075 Zacha, Stanislav 2001 Ano
11140 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Blaženka, Aleš 1976 Dr. Max Ano
12170 Veselý, Jakub 1985 Ano
11139 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Synek, Jiří 1974 Rohozec Amulet Team Ano
11072 Hánová, Alexandra 1993 Ano
11126 Smítková, Karolína 2000 Chomutov Ano
12165 Smítková, Jana 1966 Chomutov Ano
11125 Haubert, Tomáš 1988 Carnivora Ano
12195 Sabo, Petr 1970 Sabovi Ano
11124 Kolář, Petr 1968 Ano
12169 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Blaženka, Eduard 2008 Ano
12172 Brož, Jiří 1972 Ano
12163 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vaněček, Michal 1982 Dr. Max Ano
12201 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hrochová, Zdeňka 1964 SK JUPOL Ano
11001 Havrda, Zdenek 1987 Stefko running team Ano
11111 Pešl, Petr 1986 Dr.Max Ano
12200 Protivánková, Markéta 2002 Ano
11016 Bubal, Milan 1976 Ano
12162 Jindra, Ondřej 1988 Dr.Max Ano
12151 Smetana, Lukáš 1992 Dr.Max Ano
12150 Brýl, Jan 1992 Dr.Max Ano
12149 Skleničková, Petra 1993 Dr.Max Ano
12148 Bachová, Naďa 1979 Dr. Max Ano
12147 Klenovský, Tomáš 1980 Rozběháme Pardubice Ano
11017 Doležalová, Eva 1994 Ano
11018 Kopřiva, Tomáš 1991 Ano
12145 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Fíla, Jan 1981 Ano
12144 Douchová, Blanka 1971 Dr. Max Ano
12152 Beran, Miroslav 1993 Dr.Max Ano
12153 Douchová, Michaela 1994 Dr.Max Ano
12161 Douchová, Adéla 1998 Dr. Max Ano
11110 Kafková, Dagmar 1980 Atletický klub - Tj Sokol Říčany a Radošovice Ano
12210 Šťastný, Michal 2002 Ano
12206 Adamčíková, Adéla 2004 Ano
12160 Doležalová, Kristýna 1998 Dr.Max Ano
12159 Brestovská, Markéta 1979 Ano
11019 Lanči, Michal 1988 Ano
11109 Adamčík, Jozef 1965 Ano
11020 Schonbauer, Petr 1987 Ano
12156 Marešová, Jiřina 2000 Ano
12155 Gauthier, Sebastien 2000 Ano
12154 Trnková, Helena 1975 Ano
12146 Trnka, Tomáš 1974 Ano
12189 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Svozilik, Josef 1959 Ano
12187 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kučerová, Jana 1959 Ano
12143 Šperlich, Adam 1999 Dr.Max Ano
11021 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jareš, František 1990 Rozběháme Česko Ano
11099 Motlová, Tereza 1986 Dr.Max Ano
12098 Brožová, Lucie 1984 Ano
12050 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dobešová, Lenka 1978 Dr.Max Ano
11022 Žák, Petr 1979 Ano
11023 Černý, Michal 1988 All Blacks Otrokovice Ano
12036 Vítovec, Jakub 1994 Ano
12035 Jišková, Denisa 1994 Ano
12034 Kašíková, Paulína 1994 Ano
12033 Krejčová, Soňa 1994 Dr.Max Ano
12032 Melka, Adam 1994 Dr.Max Ano
12031 Kašparová, Zuzana 1980 Ano
12030 Crhonek, Tomáš Crhonek 1978 Ano
12029 Zvěřinová, Kamila 1990 Ano
12028 Tučková, Zuzana 1994 Ano
11108 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Ježek, Jakub 1975 Ano
12194 Zvolska, Karolina 1994 Ano
11107 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jagoš, Ladislav 1969 Ano
12027 Bohmová, Lucie 1988 Ano
12255 Pankrác, Dalibor 1994 Ano
11024 Chadrabová, Dominika 1992 Ano
12037 Zvěřinová, Katka 1993 Ano
12038 Ujka, Jan 1984 Dr.Max Ano
11106 Kabeleová, Petra 1971 Ano
11105 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bjaček, Kamil 1976 Lesy ČR Ano
11025 Prouza, Lukáš 1979 Ano
11104 Kostřica, Martin 1991 Ano
12039 Neradová, Klára 1985 Ano
11103 Jelínková, Lenka 1980 Ano
11102 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Wolf, Tomáš 1979 RunBo Team Liberec Ano
11112 Holda, Josef 1958 Ano
12049 Kristýnová, Veronika 1988 Ano
12048 Tarasidu, Alexandra 1990 Ano
11026 Laloučková, Michaela 1981 SK Habrovice Ano
12047 Macoszková, Nikola 1989 Ano
12046 Macoszková, Natálie 1998 Ano
12045 Vaněk, Petr 1973 SKOB Zbraslav Ano
12044 Farkačová, Lucie 1980 Ano
12043 Kovandová, Eva 1979 Ano
12042 Havelka, Tomáš 1977 Ano
12041 Havelka, Milan 1981 Ano
11027 Netolický, Martin 1972 Ano
11113 Horák, Leoě 1964 cafe Bajer Pardubice Ano
11123 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Nevtipa, Marek 1987 DBS_RUN_4FUN Ano
12040 Hajkova, Andrea 1989 Ano
12026 Holeksova, Marie 1996 Ano
12025 Moravcová, Aneta 2004 Ano
12011 Bartoníček, Josef 1989 Ano
12010 Patras, Marek 2010 Lobzy team Ano
12009 Patras, Jiří 1979 Ano
12008 Orel, Tomáš 1980 HIE Camp Ano
11122 Loulova, Marketa 1983 SPORTICUS team Ano
11015 Šedová, Jitka 1990 Šneci v běhu Ano
12204 Heřmanský, Kateřina 1980 Ano
12205 Šálek, Vladimír 1978 Ano
12007 Otahalova, Marketa 1986 Ano
11014 Petráš, Adam 1999 SDH Třísov Ano
11002 Mikešová, Michaela 2005 Tým Kleť Ano
12006 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Pavlíčková, Veronika 1990 Ano
12213 Vondráčková, Tereza 1989 Divný holky Ano
12005 Kosková, Zdeňka 1996 Ano
12004 Svoboda, Tomáš 1994 Ano
11003 Hanáková, Miroslava 1966 TJ Sokol Bučovice Ano
11004 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šlosrová, Kristýna 1986 Ano
11005 Cerny, Michal 1976 Ano
11006 Chlebuš, Jan 1988 Ano
12003 Seidl, Vladislav 2000 VLS Ano
12002 Seidlová, Andrea 1974 Ano
12012 Seidl, David 2002 Ano
12179 Kubínek, Václav 2008 Ano
12013 Kubínek, Václav 1972 Ano
11007 Hofmannová, Adéla 1991 AC Čáslav Ano
11121 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Radka 1984 Dr.Max Ano
11008 Juchelka, Jiří 1976 Ano
11120 Hendrych, Tomáš 1988 Ano
12014 Fiedler, Michal 1982 Ano
11009 Beneš, Ondřej 1990 Ano
11119 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Steiger, Marek 1985 Ano
11118 Primáč, Roman 1979 Sokolov Ano
12024 Urbanová, Veronika 1979 Ano
12023 Lososová, Kristýna 1995 Ano
12022 Králová, Lucie 1989 Ano
11010 Bezuchová, Markéta 1990 Divný holky Ano
11117 Holub, Pavel 1969 Ano
12021 Bernátová, Kristýna 1986 Dr.Max Ano
11116 Pavlík, Tomáš 1973 Dr.Max Ano
12020 Rott, Lukáš 1982 Dr.Max Ano
12019 Holubová, Magdaléna 1995 Ano
11011 Bernard, Jan 1998 BK real Roudnice Ano
11012 Černý, Tomáš 1986 All Blacks Otrokovice Ano
11013 Formanová, Lucie 1990 Dr. Max Ano
11028 Mikulcová, Martina 1987 Ano
11164 Macháčková, Zuzana 2000 Ano
11114 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šando, Martin 1971 Ano
12018 Gregor, Aleš 1966 Ano
11029 Petr, Jan 1995 X-Trail Orlová Ano
11044 Konopáčová, Petra 1997 Ano
11045 Mareš, Martin 1994 Ano
11046 Typltová, Tereza 1999 Ano
12017 Lupíšek, Jiří 1975 Ano
11088 Moravec, Jan 1956 AC Vrbno Ano
12016 Cimický, Tomáš 1967 Ano
12015 Řezáčová, Renata 1994 Rozběháme Písecko Ano
12097 Smetanová, Andrea 1975 Rozběháme Písecko Ano
12084 Kupcová, Barbora 1979 Rozběháme Písecko Ano
12083 Smetana, Mikuláš 2006 Rozběháme Písecko Ano
12082 Švarc, Vlastimil 1977 Ano
12081 Halířová, Kateřina 1980 Ano
11047 Kouřil, Tomáš 1993 Dr. Max Ano
11048 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Daňková, Lucie 1990 Ano
11049 Zerzán, Miloš 1993 Ano
12080 Krejčí, Pavel 1976 Ano
12078 Havrankova, Petra 1979 Ano
11089 Valoušková, Kristýna 1984 V&V Runners Ano
11087 Mlčáková, Michaela 1987 Ano
12077 Kaplanová, Petra 1992 Ano
12076 Chorovská, Bára 2000 Ano
12192 Rožánek, George 1970 Tj Tatran Litovel Ano
12215 Minář, Jakub 1975 Ano
12203 Minářová, Jana 1976 PKNJ Ano
12085 Vykydalová, Pavla 1988 Ano
12086 Řáda, Kamil 1975 Ano
12096 Rácová, Božena 1971 Ano
12095 Leinveberová, Katarína 1979 Ano
12199 Mysliveček, Martin 1982 Ano
12094 Fencl, David 1981 Ano
12093 Ureš, Jakub 1985 Ano
11086 Lehká, Jana 1979 Dr.max Ano
11079 Lipenský, Petr 1986 Ano
11050 Marková, Markéta 1988 Ano
12092 Petrtyl, Zdeněk 1959 INKAPO Ano
12091 Řehánek, Martin 1984 Ano
11082 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kolumbus, Kryštof 1970 O. J. E. B. Run Revuca Slovensko Ano
12090 Baloun, Lukáš 1996 Dr. Max Ano
11051 Stejskal, Václav 1978 Ano
12089 Jiřinová, Vendula 1978 Ano
12088 Jiřina, Lukáš 2007 Ano
12087 Jiřina, Ondřej 2009 Ano
12074 Novák, František 2002 Ano
11052 Sacilotto, Eva 1977 Ano
12073 Lastovičková, Zuzana 1981 regioRUN Havířov Ano
12060 Grygárková, Jitka 1980 Ano
12059 Zehrerová, Adéla 1983 Ano
12058 Ficková, Dana 1975 Megery Ano
12057 Nováková, Miroslava 1995 Ano
11053 Novák, Jan 1998 Ano
12211 Nemeth, Marek 1981 Mufloni Kunratice Ano
12056 Orel, Luděk 1974 Ano
12209 Hronková, Lucie 1983 Ano
12208 Kovacsová, Barbora 1985 Ano
12055 Brada, Martin 1985 VIS Ano
11054 Puršl, Radek 1991 Ano
11055 Žižka, Jan 1995 Ano
11043 Paulík, Aleš 1990 Ano
11101 kubinkova, veronika 1986 TV Nova Ano
11042 Remenec, Marian 1973 Ano
12054 Čada, Otto 1990 Ano
12053 Hruskova, Lucie 1986 Ano
12052 Jandejsková, Barbora 1986 Takenaka Ano
12193 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Fílová, Regína 1985 Ano
11030 Šafránek, Zdeněk 1986 Ano
11067 Viktora, Martin 1989 CK 1967 Č. Kamenice Ano
11031 Polcrová, Andrea 1972 regioRUN Havířov Ano
12061 Walová, Martina 1975 regioRUN Havířov Ano
11032 Kruliš, Jiří 1961 regioRUN Havířov Ano
12062 Porsch, Samuel 2005 Generali Investments Ano
12072 Králík, Daniel 1980 Generali Investments Ano
11033 Sádecký, Kristián 2005 Ano
12071 Vaněk, Vlastimil 1979 Ano
12180 Webersinke, Jan 1988 Štefko Running Team Ano
11034 Šiffnerová, Helena 1990 Takenaka Ano
11035 Kroupa, Petr 1989 Ano
12070 Trojek, Petr 1975 Ano
12069 Majíčková, Zuzana 1984 Ano
11036 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šamořilová, Dana 1981 Ano
11037 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Špačková, Mia 2009 Ano
11038 Lazor, Dušan 1978 Ano
12181 Štěpán, Petr 1978 Ano
11097 Šefčík, Michal 1973 Ano
11095 Šefčík, Kryštof 2002 Ano
12182 Worbisová, Barbora 1991 Ano
12067 Mátlová, Karolína 2003 Ano
12066 Krůta, Jaromír 2003 Ano
12065 Knajzlová, Petra 1975 Ano
11039 Broukal, Ondrej 1987 Ano
12064 Veselák, Miloslav 1977 Ano
11094 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bradová, Jaroslava 1959 Ano
12063 Solar, Josef 1991 Ano
12186 Vojáčková, Alžběta 2003 Ano
12185 Vojáčková, Anežka 2003 Ano
11080 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Brzobohatý, Michal 1972 Ano
11093 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Brzobohatý, Tomáš 2002 FBC Štíři Č. Budějovice Ano
11092 Kratochvíl, Jakub 1986 Ano
11040 Mráček, David 2004 Ano
12184 Sokolová, Šárka 1989 Ano
11165 Kolář, Petr 1973 Ano
12183 Kalus, Vlastislav 1983 Ano
11041 Kalný, Libor 1968 Ano
12001 Kalná, Irena 1970 Ano
11056 Kalný, Kryštof 2004 Ano
12075 Matoška, Pavel 1964 Ano
11166 Sameš, Milan 2003 Ano
12256 Krejčová, Dominika 1996 Ano
12245 Breierová, Jessika 1997 Ano
11172 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vecka, Michal 1981 Báječné ženy v běhu Ano
11195 Šírová, Veronika 1993 Ano
11168 Cikhardtová, Kristýna 1990 Ano
11169 Havlicek, Jiri 1987 Ano
12254 Machová, Kateřina 1997 Ano
11173 Kodad, Jakub 1998 Ano
11174 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Mikeš, Pavel 1965 Lesy ČR Ano
12262 Kutá, Anna 1990 Ano
12242 Hadač, Ondřej 1992 Dr.Max Ano
12243 Woronycz, Petr 1992 Dr. Max Ano
12244 Rašpličková, Lucie 1984 Ano
11175 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Luňáčková, Michaela 1984 Třista60 Ano
11176 Chválová, Erika 1990 Ano
12261 Mrázková, Kamila 1995 Ano
12246 Seimlová, Anna 1992 Ano
12241 Dědina, Marek 1991 Dr.max Ano
11152 Skacel, Zdenek 1958 Ano
11177 Jiroušek, Marcel 1967 Ano
11178 Š. Burešová, Eva 1981 CETIN Ano
12263 Myška, Radek 1978 CETIN Ano
12247 Špalek, Rudolf 1970 CETIN Ano
11155 Rubáš, Jan 1980 CETIN Ano
12248 Zítková, Jana 1980 CETIN Ano
12249 Horák, Pavel 1980 CETIN Ano
12250 Hotová, Kristína 1974 CETIN Ano
12264 Kubíková, Veronika 1995 CETIN Ano
12265 Cervinkova, Martina 1976 CETIN Ano
12253 Skála, Daniel 1995 CETIN Ano
12252 Potúček, Martin 1988 CETIN Ano
12267 Jermanová, Jitka 1985 Ano
12240 Valová, Petra 1985 Ano
12239 Holub, Jozef 1968 Ano
11181 Tomášková, Lucie 1982 Ano
11182 Diviš, Jiří 1975 CBC team Ano
11179 Kadláčová, Petra 1981 Ano
12268 Besser, Jan 1982 Ano
12226 Skalová, Tereza 1984 Ano
12225 Pincová, Kristýna 1979 CETIN Ano
11157 Krupčík, Ondřej 1992 Semily Ano
11158 Kašáková, Hana 1977 Ano
12224 Jílková, Martina 1993 Ano
12266 Červený, Michal 1978 Dr.Max Ano
12223 Hlavnička, Jan 1992 Ano
11171 Matějka, Pepa 2000 Ano
12222 Poláček, Petr 1972 Cetin Ano
12221 Wernerová, Petra 1992 Ano
12220 Vanikova, Katarina 1983 CETIN Ano
12219 Vyšatová, Lucie 1990 CETIN Ano
12218 Myslivcová, Pavla 1991 CETIN Ano
11170 Zmrzlý, Martin 1978 Ano
12217 Haraštová, Adéla 1988 CETIN Ano
12227 Vodrážková, Alice 1968 Ano
11156 Holý, Petr 1973 CETIN Ano
11154 Šmída, Martin 1975 CETIN Ano
11153 Mísař, Tomáš 1977 regioRUN Havířov Ano
11151 Škop, Martin 1970 CETIN Ano
11159 Novák, Martin 1975 AC Choceň Ano
12228 Novosad, Ondřej 1969 CETIN Ano
11160 Živný, Michal 1963 CETIN Ano
12238 Martanová, Jaroslava 1962 Ano
12237 Šabatová, Lucie 1980 CETIN Ano
12258 Malaga, Ivo 1992 Tramdriverskitchen Ano
12235 Schoppelova, Anna 2009 Ano
12234 Kopelent, Jan 2008 Ano
12233 Hádek, Jirka 1978 CETIN Ano
12232 Hádek, Ondra 2006 CETIN Ano
12257 Kolman, Martin 1991 #Želvouni Ano
12236 Hejda, Martin 1993 Ano
12231 Listopad, Jan 1978 Olympia Spartan Training Kutná Hora Ano
11161 Skalka, Pavel 1970 CBC Team Ano
12230 Kusák, Ondřej 1993 CETIN Ano
11167 Polanský, Oliver 2004 Ano
11150 Jedlicka, Jindrich 1971 Ano
12229 Malaga, František 1977 Apartmán Aneta Železná Ruda Sruby Ano
12216 Figalla, Petr 1997 Ano
12259 Vida, Přemysl 1980 Top4running, Ano
12269 Zelinka, Ondřej 1988 CETIN Ano
11183 Neumannová Štechová, Jana 1978 Ano
11184 Valoušek, Richard 1986 FC Zličín Ano
11185 Pisarik, Robert 1969 Ano
11186 Drapáková, Monika 1971 Ano
11187 Kubík, Oldřich 1980 Ano
11189 Radová, Karolína 1994 Ano
11188 Opolková, Dagmar 1964 Ano
11190 Nowaková, Zuzana 1982 regioRUN Havířov Ano
11191 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Špačková, Sára 2013 Ano
11192 Schick, Karel 1979 Ano
11193 Novotný, Michal 1985 Ano
11194 Hřebíčková, Alexandra 1986 Ano
11200 Dvorožňák, Zdeněk 1982 Ano
11198 Šimčík, Josef 1974 Ano
11196 Vopat, Jiří 1983 Ano
11201 Pícha, Pavel 1973 Ano
11203 Kalista, Petr 1988 Ano
11197 Želinská, Jana 1990 Ano
11199 Nováková, Lucie 1994 Ano
12068 Bencsová, Bohumila 1980 Pomáháme pohybem Ano

Poslední aktualizace: 24/09/2021 09:16:38

Voltaren

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    Voltaren
    CETIN
    ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON

PARTNEŘI

    Nordic telecom
    Sportisimo
    Benzina
    Centrum
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Boll
    Nestlé
    Caficko®
    Thule
    Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko