Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Bílá Dětské závody Dr.Max

# Jméno rok Klub Zapl.
177 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braun, Marek 2015 Ano
197 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braunová, Laura 2013 Ano
198 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rebmann, Cornelia 2011 SK NMNM Ano
199 Kratochvílová, Zuzana 2013 Ano
200 Kratochvilova, Veronika 2016 Ano
201 Lenová, Julie 2013 Ano
202 Lenová, Elisabeth 2015 Ano
203 Lischka, Matěj 2011 Ano
204 Kozelek, Jakub 2010 Ano
205 Leharová, Eliška 2017 Ano
206 Lukovská, Tereza 2012 SRTG Podluží Ano
207 Milfaitová, Michaela Anna 2009 Atletika Poruba Ano
208 Morávková, Hana 2016 Ano
209 Sedlář, Matyáš 2009 Ano
210 Sedlářová, Liliana 2013 Ano
211 Hojačová, Beáta 2013 Ano
212 Smrčková, Ema 2011 Ano
196 Smrček, Adam 2019 Ano
195 Pichler, Adam 2007 Ano
194 Žůrková, Lucie 2019 Ano
178 Warzeszka, Patrik 2008 Ano
179 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vedral, Jan 2012 Ano
180 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Procházková, Terezka 2008 Špacíři Ano
181 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bodnár, Marika 2014 Bodíci Ano
182 Bodnár, Miroslav 2017 Bodíci Ano
183 Machalová, Klára 2018 RAPA Brno Ano
184 Horák, Štěpán 2011 Ano
185 Horáková, Pavlína 2008 Ano
186 Kysela, Šimon 2008 Ano
294 Seidlová, Stella 2013 Štefko running team Ano
188 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rais, Šimon 2012 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
189 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Raisová, Adéla 2014 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
190 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rais, Miroslav 2012 QISO-MIRAIS, S.R.O. Ano
191 Mazáč, Michal 2010 AKEZ Kopřivnice Ano
192 Onderková, Michaela 2011 Prostě běž! Ano
193 Geryk, Štěpán 2012 Ano
213 Geryk, Jana 2010 Ano
306 Krkošková, Markéta 2012 Ano
214 Richterová, Elen 2014 Ano
215 Reisig, Adam 2017 Ano
235 Lenc, Patrik 2011 Ano
236 Kačmařík, Ondřej 2014 Ano
237 Brožová, Sára 2013 Ano
238 Brožová, Sofie 2016 Ano
239 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vaněček, Matyáš 2014 Ano
240 Klenovská, Ariana 2015 Ano
241 Klenovský, Alex 2017 Ano
242 Drábek, Hubert 2016 Ano
243 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Víchová, Amelie 2011 Sokol Hradec Králové Ano
244 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Víchová, Elen 2013 Sokol Hradec Králové Ano
245 Maixner, Denis 2011 Vranov Ano
246 Maixnerová, Ellen 2011 Vranov Ano
247 Machalová, Eliška 2014 RAPA Brno Ano
248 Machala, Samuel 2016 RAPA Brno Ano
249 Novák, Filip 2010 SK Viktorie Chlebičov Ano
250 Urbanová, Karolína 2014 Ano
234 Rachač, Tobiáš 2017 Dr.Max Ano
233 Pruskova, Ellen 2016 Dr.Max Ano
232 Dobešová, Zuzana 2015 Dr.Max Ano
216 Dobeš, Martin 2018 Ano
217 Keprtová, Adéla 2015 Šneci v běhu Ano
218 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Trnková, Adéla 2013 Ano
219 Prouza, Tomáš 2011 Střela Žebrák Ano
220 Prouzová, Barbora 2013 Střela Žebrák Ano
221 Pintera, Dominik 2013 Ano
222 Pinterová, Denisa 2015 Ano
223 Wala, Vít 2011 regioRUN Havířov Ano
224 Herčík, Adam 2016 Ano
225 Porembská, Veronika 2017 Ano
226 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šando, Filip 2008 Atletika Holešov Ano
227 šípek, ondřej 2011 Ano
228 Lukáč, Filip 2015 Dr.Max Ano
229 Jelínek, Matyáš 2017 Rakousy Ano
230 Kratochvíl, Jan 2017 Ano
231 Kunc, Jaromír 2016 Ano
251 Štěpánová, Lucie 2017 Ano
176 Wiedersheimová, Terezie 2010 Modřice Ano
101 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Josef 2011 Dr.Max Ano
121 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Johana 2016 Dr.Max Ano
122 JERMLOVÁ, Tereza 2014 Dr.Max Ano
123 Ambruzík, Štěpán 2016 Ano
124 Kružliak, Daniel 2016 Ano
125 Fajmon, Radovan 2012 Ano
126 Fajmonová, Anna 2014 Ano
129 Vadlejch, Jakub 2017 Kadaň Ano
130 Hošek, Jiří 2008 Ano
131 Slepicová, Tereza 2014 Ano
132 Pavlík, Viktor 2015 Dr.Max Ano
133 Rottová, Laura 2014 Dr.Max Ano
134 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Okrouhlík, Lukáš 2013 Ano
135 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Okrouhlík, Tadeáš 2016 Ano
136 Okrouhlíková, Meda 2019 Ano
120 Gabrhelík, Jiří 2016 Ano
119 Malá, Ema 2013 Klokajda Ano
118 Malá, Zuzana 2016 Ano
102 Krayzlová, Nela 2013 Ano
103 Schmida, Albert 2014 Ano
104 Schmidová, Beáta 2016 Ano
105 Stierand, Václav 2012 Šneci v běhu Ano
106 Stierandova, Valerie Mona 2014 Šneci v běhu Ano
107 Sembol, Samuel 2013 Ano
108 Mandell, Matous 2016 Ano
109 Mandellova, Matylda Patricia 2014 Ano
110 Bužga, Bartoloměj 2011 Ano
111 Růžička, Hubert 2011 AK Zlín Ano
112 Růžičková, Žofie 2009 ZlPK Ano
113 Růžička, Bořek 2014 Rugby Zlín Ano
114 Novák, Jakub 2016 Ano
115 Novák, Václav 2019 Ano
116 Kubát, Jakub 2017 Ano
117 Melichar, Tomáš 2011 Cyklokramo Suchdol nad Odrou Ano
137 Melichar, Martin 2016 Suchdol nad Odrou Ano
138 Lípový, Honzík 2017 KH Kopřivnice Ano
139 Tomanová, Stela 2007 Orel Vyškov Ano
159 Tomanová, Maja 2010 Orel Vyškov Ano
160 Dujka, Matyáš 2014 Ano
161 Halířová, Anna 2017 Ano
162 Halíř, Vojtěch 2015 Ano
163 Maráčková, Mia 2019 Ano
164 Vlasáková, Marie 2016 Ano
165 Kubíček, Ota 2014 Ano
166 Kubíčková, Petra 2016 Ano
167 Kubíčková, Lucie 2009 Ano
168 Pešl, Matěj 2010 Ano
169 Pešl, Lukáš 2013 Ano
170 Genzer, Lukáš 2015 Ano
171 Genzer, Tadeáš 2017 Ano
172 Matuška, Adam 2011 Ano
173 Matuška, Šimon 2015 Ano
174 Janickova, Denisa 2009 Ano
158 Janickova, Karolina 2007 Ano
157 Holub, Šimon 2007 AKEZ Kopřivnice Ano
156 Holubová, Agáta 2009 AKEZ Kopřivnice Ano
140 Holub, Mikuláš 2016 SDH Mniší Ano
307 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Worbisová, Ela 2016 Ano
141 Grellová, Amálie 2018 Ano
143 Matůšů, Jan 2013 Ano
144 Matůšů, Adéla 2015 Ano
145 Kučerka, Sebastian 2017 Ano
146 Vošmera, Josef 2012 Ano
147 Vošmera, Pavel 2015 Ano
148 Velecká, Bára 2011 Ano
149 Velecký, Jan 2010 Ano
150 Jindřišek, David 2015 Ano
151 Jindřišek, Tomáš 2018 Ano
152 Kuběnová, Julie 2009 Ano
153 Miler, Eduard 2018 Ano
154 Heřmanová, Ingrid 2011 Ano
155 Heřman, Jakub 2013 Ano
175 Heřman, Kryštof 2018 Ano
308 Majkráková, Laura 2010 TJ Slezan FM Ano
309 Mikalová, Albína 2012 AKEZ Kopřivnice Ano
310 Mikala, Matouš 2015 AKEZ Kopřivnice Ano
311 Kotasová, Amélie 2016 Ano
312 Procházka, Patrik 2019 Ano
313 Křenková, Sára 2011 Ano
305 Gotthardová, Ela 2011 Ano
304 Gotthard, Stepan 2009 Ano
303 Gotthardova, Tina 2013 Ano
295 Surá, Sára Eleanor 2015 Ano
296 Surá, Ester Valentýna 2013 Ano
297 Surá, Rút Magdaléna 2017 Ano
298 Venglář, Jan 2011 LSK F-M Ano
299 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Lazorová, Paulína 2015 Ano
300 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Špačková, Sára 2013 Ano
301 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Špačková, Mia 2009 Ano
302 Vrtek, Tomáš 2016 Ano
314 Busova, Katerina Alexandra 2017 CETIN Ano
315 Rafajová, Sofie 2013 Ano
327 Koňařík, Adam 2014 Ano
328 Šikl, Benjamin 2010 CETIN Ano
329 Šikl, Marian 2010 CETIN Ano
330 Šikl, Bartoloměj 2008 CETIN Ano
331 Šikl, Olivie Anna 2017 CETIN Ano
332 Čančurová, Kateřina 2014 Ano
333 Kafka, Filip 2007 SK Vyžlovka Ano
334 Šodek, Václav 2011 Ano
326 Švarcová, Linda 2008 PBS Ano
325 Švarcová, Emily 2012 Ano
324 Tellerová, Daniela 2011 ASK Slavia Praha Ano
316 Tellerová, Andrea 2011 ASK Slavia Praha Ano
352 Kolář, Ondřej 2017 Ano
317 Chodurová, Marika 2014 Ano
318 Chodur, Hynek 2016 Ano
319 Stryjová, Bára 2011 Ano
320 Stryjová, Klárka 2013 Ano
321 Stryja, Jáchym 2009 Ano
322 Kalus, Tobiáš 2014 Ano
323 Kalus, Mikoláš 2018 Ano
335 Knybel, Matyáš 2014 Ano
252 Knyblová, Stella 2015 Ano
264 Štemberová, Elen 2012 jElita Vrchlabí Ano
265 Štemberová, Anet 2017 jElita Ano
266 Navrátilová, Aneta 2010 Ano
267 Navrátilová, Alžběta 2013 Ano
268 Mazáč, Simeon 2012 Ano
269 Rajca, Benjamin 2010 Ano
270 Novotná, Nina 2014 Ano
271 Holušová, Vendula 2008 Cetin Ano
263 Holuša, Šimon 2008 Cetin Ano
262 Konečná, Kamila 2012 Ano
261 Konečná, Patricie 2015 Ano
253 Veselková, Ethel 2015 Ano
254 Veselková, Edith 2017 Ano
255 Kroupová, Karin 2019 Ano
256 Křenková, Adina 2010 Ano
257 Kozelek, Tomáš 2009 Ano
258 Planka, Antonín 2016 Ano
259 Kvapilíková, Evelína 2013 Ano
260 Kvapilíková, Ester 2015 Ano
272 Luňák, Jindřich 2016 Ano
273 Luňáková, Aneta 2014 Ano
285 Míček, Antonín 2012 Ano
286 Gistr, Jan 2011 Ano
287 Vitoul, Tobiáš 2007 Ano
288 Bernatík, Matyáš 2011 Ano
289 Bernatíková, Eliška 2008 Ano
290 Kubík, Antonín 2016 Ano
291 Schmidt, Dominik 2011 Ano
292 Schmidt, Daniel 2013 Ano
284 Lacina, Pavel 2010 SK Kopřivnice Ano
283 Lacinová, Anja 2014 Ano
282 Lacina, Radim 2011 SK Kopřivnice Ano
274 Kupczyn, Vojtěch 2012 AK Bohumín Ano
275 Krhut, Noel 2017 Ano
276 Spáčil, Maxmilián 2017 Ano
277 Spáčil, Samuel 2019 Ano
278 Tvrdá, Vendula 2008 Ano
279 Kohlerová, Markéta 2008 Ano
280 Líčeníková, Martina 2010 Ano
281 Líčeníková, Anna 2016 Ano
337 Špok, Stanislav 2009 Ano
293 Bystroňová, Lilien 2017 Ano
336 Bernát, Vojtěch 2011 TJ Sokol Kněhyně Ano
353 Petrigalla, Eliáš 2014 Ano
351 Kubíková, Kateřina 2012 Ano
348 Freitas, Amalia 2014 Ano
360 Košelík, Denis 2015 Ano
361 Hrušková, Tereza 2009 Slezan Frýdek-Místek Ano
358 Baráková, Elisabeth 2015 Ano
359 Baráková, Sophie 2018 Ano
364 Filipovič, Damian 2018 Ano
365 Barvířová, Aneta 2016 Ano
356 Šintalová, Natálka 2010 Ano
366 Uhříková, Apolena 2018 Ano
367 Outěřická, Lucie 2015 Ano
357 Šintalová, Vikinka 2012 Ano
368 Holeček, Pavel 2014 Ano
341 Koutník, Hynek 2011 COPIA team Ano
343 Štach, Jan 2016 Ano
369 Žáková, Monika 2013 Dr.Max Ano
342 Štachová, Karolína 2014 Ano
346 Redlich, Jan 2016 Dr. Max Ano
344 Hrubis, Jakub 2016 Ano
338 Vorlíčková, Christina 2017 Ano
347 Toř, Vojtěch 2013 Ano
345 Redlichová, Kateřina 2013 Ano
371 Reichelová, Zlata 2018 Ano
370 Reichel, Jiří 2015 Ano
340 Kejlová, Karla 2011 Ano
350 Koláčková, Beat 2010 Ano
349 Koláček, Luká 2011 Ano
339 Pašanda, Jonáš 2016 Ano
355 Miklová, Vanes 2010 Ano
374 Mrkvicová, Karolína 2008 Ano
372 Mrkvicová, Kateřina 2011 Ano
127 Drchalová, Mariana 2016 DrchaLove Ano
128 Drchalová, Liliana 2018 DrchaLove Ano
142 Doleželová, Barbora 2015 Atletika Holešov Ano
362 Sára, Silvestr 2015 Ano
363 Sárová, Gizela 2013 Ano
354 Miklová, Valentýna 2013 Ano

Poslední aktualizace: 25/10/2021 12:16:37

Voltaren

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    Voltaren
    CETIN
    ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON

PARTNEŘI

    Nordic telecom
    Sportisimo
    Benzina
    Centrum
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Boll
    Nestlé
    Caficko®
    Thule
    Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko