Newsletter

Startovní listina:
Běhej lesy Bílá 19 km

# Jméno rok Klub Zapl.
21138 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Braun, Tomáš 1989 Ano
21166 Pelikan, Tomas 1980 Rozbehame Prahu Ano
21154 Zukal, Štěpán 1974 Winners Znojmo Ano
22121 Rozprým, Pavel 1973 Ano
22081 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Mátl, Martin 1976 Ano
22063 Pszczolková, Veronika 1976 Ano
22065 Antonín, Petr 1969 A3 moto-cyklo Ano
21056 Pončíková, Lenka 1982 Běžec + Ano
21153 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Beneš, Marek 1987 Generali Investments CEE Ano
21152 Líbal, Martin 1978 Ano
21151 Kyprý, Miroslav 1979 Ano
22060 Chalupová, Lucie 1993 Ano
21150 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rebmann, Daniela 1974 Vlachovice Ano
21149 Franz, Richard 1982 Rozběháme Plzeň Ano
21148 Mudrončík, Michal 1983 Mattoni FreeRun Olomouc Ano
21147 Murárik, Radim 1992 Ano
22120 Mikulenka, Petr 1984 Ano
22059 Dědek, Michal 1991 Ano
21146 Doležalová, Nikola 1974 Run2BeFit Frýdek-Místek Ano
22102 Fotrová, Magda 1978 Ano
21155 Jungová, Lucie 1970 Ano
21156 Svoboda, Vít 1988 Mladkov Boskovice Ano
21165 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Baráková, Milena 1981 Ano
22061 Grofková, Petra 1976 Šneci v běhu Ano
21052 Talpa, Martin 1981 Ano
22209 Hurab, Jan 1993 Ano
22212 Krakovská, Michaela 1996 Ano
22093 Metelková, Magdalena 1992 Ano
22092 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Wiedersheim, Richard 1975 Modřice Ano
22105 Čaj, Roman 1968 Ano
21163 Charuza, Pavel 1972 Ano
22049 Dušek, Miroslav 1982 Ano
22119 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Střižík, Ivo 1958 Ano
21162 Moravec, Antonín 1970 Rozběháme Pardubice Ano
21161 Janáček, Vladimír 1973 SK 24 Brno Ano
21160 Tábořík, David 1987 Ano
21159 Koreň, Štefan 1989 Ano
21047 Bnešová, Petra 1979 Šneci v Běhu Ano
22052 Schwachová, Nikola 1995 Ano
21157 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kotlán, Martin 1980 Ano
22110 Pavlacký, Tomáš 1974 Ano
21145 Kutmon, Tomáš 1974 Praha Modřany Ano
22073 Bystroň, Vilém 1974 STS Chvojkovice Brod Ano
22070 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Králová, Jana 1975 Ano
21118 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kočovský, Miroslav 1971 TJ Sokol Senohraby Ano
22069 Giža, Tomáš 1975 SK Černé plíce Ano
22213 Sznapka, Marian 1992 Ano
22054 Sznapková, Mária 1991 Ano
21144 Štec, Jiří 1966 - Ano
21143 Křížová, Aneta 1989 Ano
22066 Mísařová, Alena 1994 Ano
21062 Křivánek, Zdeněk 1981 ZZS HMP Ano
22056 Poštová, Jana 1986 ZZS HMP Ano
22094 Vykoukal, Radek 1990 Ano
22075 Bednář, Vít 1987 Ano
21131 Brázdil, Tomáš 1979 Ano
21129 Lukovský, Roman 1977 SRTG Podluží Ano
22076 Nosek, Miloslav 1994 MK Seitl Ostrava Ano
22086 Týle, Jakub 1980 Ano
22084 Groda, Richard 1967 Ano
22058 Milfait, Petr 1971 MK SEITL Ano
21128 Vrtek, Michael 1978 SK Kuklenská Brno Ano
21065 Morávek, Ondřej 1986 Ano
22078 Brablc, Božetěch 1970 Ano
21127 Liška, Aleš 1977 Universal USU Team Ano
22077 Paulíčková, Veronika 1986 Ano
21071 Štandera, Martin 1989 Ano
22062 Hudák, Jiří 1955 Ano
22047 Dostálová, Martina 1973 Ano
22160 Schubertová, Lucie 1993 Ano
22055 Schubert, Dalibor 1992 Ano
21068 Schandl, Pavel 1987 Ano
21126 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jelínek, Štěpán 1978 Rakousy Ano
20001 Bejček, Patrik 1994 SportObchod.cz Ano
21067 Polách, Lukáš 1995 Ano
22185 Vaja, Jaromir 1980 Ano
21125 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bezděk, Miroslav 1979 Ano
21070 Sýkorová, Monika 1990 Ano
21124 Žalmánek, Martin 1979 Ano
22154 Kučera, Roman 1983 KOB ATU Košice Ano
21123 Pajchl, Marek 1977 Ano
22134 Holdova, Kamila 1981 šneci v běhu Ano
22050 Rálková, Lucie 1984 Ano
21132 Hrubešová, Dita 1970 Synthon Ano
21133 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vedral, Ladislav 1972 Ano
21142 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Polášek, Matěj 1985 Ano
21141 Kaláb, Martin 1973 Ano
21140 Čančurová, Lenka 1982 Ano
21139 Smetana, Marek 1978 Ano
21017 Doleželová, Veronika 1986 Zvonek Sport Valašské Klobouky Ano
21018 Mudrochová, Klára 1996 Ano
21043 Mudroch, Luboš 1968 Ano
21020 Debs, Martin 1992 Ano
21137 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Štekl, Martin 1977 Želvy na útěku Ano
22128 Tomíčková, Michaela 1983 Ano
22048 Malinová, Petra 1978 Ano
21136 Kolář, Josef 1978 Rhea Holding Ano
21135 Oprštěný, Miroslav 1982 Ano
22153 Stehlík, Pavel 1983 Ano
20002 Reček, Lukáš 1978 ATC Ostrava Ano
22140 Zugar, Vojtech 1983 Ano
21011 Kurovec, Marcel 1992 Ano
21134 Košťálová, Kateřina 1986 Ano
21122 Geryk, David 1977 Ano
21211 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bejr, Stanislav 1977 Progres run team Liberec Ano
22139 Štemberová, Věra 1983 Vrchlabí Ano
22051 Malý, Jan 1983 Ano
22014 Konečný, Martin 1997 Cykloplus Rájec Ano
21199 Antonín, Adam 1991 A3 moto-cyklo Ano
21197 Uherek, Tomas 1979 Borci z Beskyd Ano
21196 Elzner, Petr 1981 Ano
21195 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Svobodová, Zuzka 1977 Progres Run team Liberec Ano
22141 Šperová, Radka 1975 Ano
22142 Kujova, Gabriela 1981 Holky z Mutěnic Ano
22143 Janda, Tomáš 1992 Ano
22144 Moravec, Michal 1980 AK Kuřim Ano
22145 Reisig, Adam 1987 Ano
21193 Martinát, Vlastimil 1977 BS Popov Ano
22147 Durďáková, Kateřina 1986 Ano
21004 Bobál, Jaromír 1974 Ano
22148 Marousek, Tomáš 1975 Ano
22150 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dražan, Libor 1960 Univerzita obrany Ano
21005 Vašíček, Ondřej 1987 BK Olbramice Ano
22151 Ratiborský, Pavel 1988 Ano
21006 Mičkal, Tomáš 1973 Ano
22152 Bártek, Michael 1973 Ano
22015 Vrubel, Tomáš 1971 Ano
22138 Pazdera, Radim 1978 Ano
22137 Jirman, Martin 1990 Chcanky v běhu Ano
21264 Grobnerová, Simona 1986 Ano
21191 Zelenka, Petr 1968 Roprachtice Ano
22016 Hamada, Radek 1994 Ano
22123 Růžičková, Bohdana 1970 Běhánky Ano
22124 Růžička, Ivan 1967 Běhánky Ano
22125 Maléř, Martin 1973 Pomalé šípy Ano
21007 Sklepek, David 1995 Ano
22126 Ryba, David 1975 Ano
22127 Stejskal, Jan 1982 SVVAT Ano
21200 Hanke, David 1971 AKEZ Kopřivnice Ano
22017 Čápková, Pavlína 1987 Ano
21201 Oubram, Jan 1978 Ano
22129 Šimáček, Filip 1989 Voltaren Ano
22130 Zachovalová, Kateřina 1975 Ano
22131 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Bechynska, Kamila 1995 SK Hradcany Ano
22132 Opolka, Tomáš 1986 Ano
21210 Kabát, Martin 1975 Ano
22018 Zálešáková, Erika 1986 Šneci v běhu Ano
22133 Šimčík, Josef 1974 Ano
20003 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Krupička, Martin 1985 Iron Sport ELPO Ano
22019 Šíma, Jakub 1989 Ano
22135 Orság, Ondřej 1977 Ano
22136 Kačmařík, Vojtěch 1983 Ano
22020 Pěnička, Martin 1979 Zábřeh Ano
21209 Fojtík, Petr 1964 ZVONEK SPORT Valašské Klobouky Ano
22155 Pravcová, Michaela 1979 Ano
22156 Klusal, Jan 1972 Ano
22174 Vorlová, Pavla 1980 Ano
22175 Michlová, Jiřina 1977 Ano
21208 Šmíd, Marek 1996 Ano
21207 Smítková, Karolína 2000 Chomutov Ano
22176 Zatopek, Michal 1977 Ano
22177 Šprachta, Milan 1974 Ano
22178 Sobková, Alena 1977 BK Ludgeřovice Ano
22179 Melovič, Jaroslav 1958 Frýdek - Místek ,, vlk samotař ,, Ano
21206 Bártů, Lukáš 1989 DNR Jihlava Ano
21205 Barvíř, Jiří 1982 Ano
21204 Fohler, Martin 1994 Dr.Max Ano
21022 Stejskalíková, Kristýna Stejskalíková 2000 Ano
20004 Bauer, Václav 1978 Dr.Max Ano
22181 Čtvrtečka, Václav 1973 boston team Ano
21203 Nosek, Zdeněk 1962 Ano
21202 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kadlec, Jakub 1985 Ano
21190 Porwisz, Jiří 1966 RUN99 Havířov Ano
22182 Vonsová, Vladimíra 1974 Run99 Ano
21189 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Víchová, Eva 1982 dr.Max Ano
21188 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vícha, Jan 1977 Dekli Ano
22183 Hánová, Michaela 1994 STG Česká Ano
21035 Maixner, Dušan 1978 Vranov Sunday Runners Ano
22021 Beran, Miroslav 1993 Dr.Max Ano
22184 Douchová, Michaela 1994 Dr.Max Ano
21036 Doleželová, Martina 1985 Dr.max Ano
22022 Cubinek, Pavol 1993 Ano
21176 Fifik, Róbert 1973 Dr.Max Ano
21175 kološ, martin 1975 SK 24 BRNO Ano
21174 Obleser, David 1987 Dr.Max Ano
21173 Kafka, Jaroslav 1979 Kafčíci Ano
22186 Opolka, Petr 1963 Ano
22187 Opolková, Dagmar 1964 Ano
21038 Urbánek, Petr 1982 Dr.Max Ano
21171 Vrbický, Stanislav 1957 BK Sliač Ano
21170 Pytliková, Zuzana 1980 Run 99 Ano
21169 Pytlik, Pavel 1975 Run99 Havířov Ano
21168 Fojtik, David 1973 Ano
21033 Belardi, Jan 1995 Ano
21177 Machala, Radomír 1964 RAPA Brno Ano
21178 Machala, Filip 1989 RAPA Brno Ano
22013 Lampart, Lukáš 1984 Ano
21250 Vacula, Lukáš 1980 Ano
21187 Motlová, Tereza 1986 Dr.Max Ano
21186 Prusek, Martin 1983 Dr.Max Ano
22173 Baslova, Lucie 1981 Ano
22172 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Dobeš, Tomáš 1977 Dr.Max Ano
21185 Pravenec, Milan 1964 Ano
22158 Keprt, Pavel 1974 Šneci v běhu Ano
21184 Basel, Robert 1972 Bacil team Ano
21183 Fiedler, Adam 1977 Běhej Kolovraty Ano
22159 Bednarská, Blanka 1966 Sportguides team Rožnov Ano
21181 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Lokšík, Michal 1981 Dr.Max Ano
22012 Schachlová, Nikola 1994 Ano
21180 Pivoňka, Denis 1987 Ano
21179 Siuda, Radim 1989 Ano
21026 Chmela, Radek 1985 Ano
21027 Běčák, Tomáš 1992 Ano
22162 Jurkovská, Lenka 1973 Ano
21028 Čajánek, Tomáš Čajánek 1986 Ano
21029 Kratochvíl, Adam Kratochvíl 1986 Ano
21167 Krlička, Marián 1974 Angel Wings Ano
22163 Kolásková, Anna 1994 Ano
21030 Holasová, Gabriela 1987 Ano
21042 Hubený, Michal 1991 Ano
21023 Daníček, Petr 1968 Ano
21081 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Trnka, Pavel 1975 Ano
21084 Holuša, Petr 1965 RKL Opava Ano
22164 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Novák, Radim 1989 Dr.Max Ano
21085 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Horochovský, Tomáš 1982 Ano
22165 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Kohout, Michal 1978 Ano
22215 Muchlová, Tereza 2002 Ano
21025 Kunz, Tomáš 1990 Ano
21087 Baran, Vilém 1996 Ano
22216 Dluhoš, Martin 1981 Ano
22203 Melnar, Alois 1994 Ano
22202 Vávra, Daniel 1990 Ano
22201 Pustelník, Jan 1985 Ano
22167 Posejpal, Jan 1973 Ano
22168 Olajoš, Radim 1989 Ano
21024 Dobeš, Tomáš 2000 Ano
21089 Šimon, Juraj 1984 Ano
22011 Mužíková, Tereza 1998 Ano
21090 Kolátor, Matyáš 1999 MTB MEL Ano
21076 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Wala, Petr 1971 regioRUN Havířov Ano
21031 Sedláček, Martin 1961 run99 Havířov Ano
22169 Kopková, Michaela 1975 SK Ptice Ano
22170 Krameš, Martin 1974 Cvilínští schodaři Ano
21079 Gnidová, Lenka 1975 Ano
22189 Votočková, Ivana 1957 Trutnov Ano
21032 Gebauer, Martin 1974 Ano
22002 Nezmar, David 1973 Ano
21041 Hyklová, Veronika 1992 Ano
22003 Marfláková, Iveta 1988 FitclubMT Ano
22004 Chýlek, Ladislav 1980 Ano
21074 Kunz, Martin 1990 Ano
21040 Kovář, Milan 1973 Běhny Vsetín Ano
21039 Kruml, Tomáš 1966 Ano
21077 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šandová, Petra 1973 Dr.Max Ano
21078 Šando, Ondřej 1998 Atletika Holešov Ano
21092 Vránek, David 1978 Brno Ano
21037 Stupal, František 1986 SK Rio Ano
20005 Frelich, Martin 1971 Sokol České Budějovice Ano
22080 Kubíček, Petr 1966 Jdeto Ano
22005 Kramná, Kamila 1986 Ano
21094 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Šturala, Jiří 1988 Ano
21111 Bebek, Pavel 1976 Šantánek Ano
22082 Maňáková, Marie 1989 Ano
22006 Sehnalová, Pavla 1982 Ano
22085 Huráč, Jaroslav 1980 Ano
22007 Kroupa, Petr 1988 Lesy ČR Ano
20006 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Rambová, Marcela 1974 Lesy ČR Ano
22087 Prejdová, Radka 1970 Ano
21112 Pruša, Michal 1993 Ano
21034 Nejezchlebová, Jana 1979 Turbošneci Olomouc Ano
22089 Dopitová, Lucie 1978 Turbošneci Ano
21114 Ikonomidis, Jiří 1976 VSVT Krnov Ano
22009 Jenčová, Barbora 1966 Ano
22023 Julínek, Dominik 1996 Ano
22024 Kocichová, Viktorie 2002 Ano
22037 Drda, Jan 1987 Házená Napajedla Ano
21075 Šťastný, Šimon 1990 RunCzech Ano
21115 Holeksa, Petr 1971 Dr.Max Ano
21021 Teplanová, Radka 1991 Radu Runs Ano
21117 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Grec, Pavel 1980 Dr.Max Ano
22038 Havlová, Jana 1991 Ano
22068 Orság, Josef 1964 POMALÉ ŠÍPY Ano
21009 Šarik, Martin 1973 Ano
21119 Štarhová, Iveta 1989 Dr.Max Ano
21120 Šikula, Jiří 1967 Ano
21108 Galiova, Inge 1980 Stg Karviná Ano
20007 Ryška, Vít 1975 Vsk Univerzita Brno Ano
21015 Ryšavý, Zdeněk 1991 RunFórFun Ano
22074 Dronská, Kateřina 1979 Pro Matěje Ano
21008 Nowak, Pawel 1986 Lipa Piotrowska Running Team Ano
21109 Vajnar, Vladimír 1990 V&V Runners Ano
21100 Fiedler, Michal 1982 Ano
21003 Lysek, Martin 1979 Ano
22090 Hlavsa, František 1947 Moravská Slavia Brno Ano
21103 Ostrejš, Michal 1989 Rozběháme Česko a Nový Jičín Ano
22107 Heiserová, Hanka 1974 ŠAK Chodov / Rozběháme Karlovy Vary Ano
22108 Zítka, Miloslav 1963 ŠAK Chodov / Rozběháme Karlovy Vary Ano
21002 Urban, Jan 1974 Ano
20008 Stoger, Karel 1976 Masáže Brno Ano
21105 Sluka, Michal 1979 I. MVIL Hrabova Ano
21106 Hůlová, Veronika 1991 Ano
22109 Hájek, Tomáš 1987 Lesy ČR, ST - OPD Ano
22042 Bystřičan, Lukáš 1983 FC-B7 TÝM!!! Ano
21121 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Vadlejch, Jiří 1977 Kadaň Ano
21104 Okrouhlik, Michal 1987 Šneci v běhu Ano
21010 Minář, Jan 1981 Ano
22043 Vlachová, Hana 1989 DR.MAX Ano
21099 Vlach, Martin 1991 JAPAsport.cz Ano
21097 Pasičnyk, Tomáš 1989 Mladí a hladoví Ano
22100 Vlček, Jiří 1964 TK Hlučín Ano
22114 Štrbíková, Aneta 1994 Ano
22115 Místecký, Eduard 1952 TJ Sokol Bynina Ano
21095 Vavrečka, Luděk 1966 Vratimov Ano
22116 Kezniklová, Andrea 1985 Ano
22117 Horák, Ondřej 1990 Ano
22118 Zielosko, Lukáš 1980 Ano
21012 Frommel, Ondřej 1987 Ano
21116 Vaněk, Pavel 1987 Sweep Factory Team Ano
21019 Vojtek, Jan 1986 Ano
22044 Janík, Martin 1981 SK Meteor Brno Ano
21016 Žbel, Jan 1985 Ano
21080 Mrkvicová, Daniela 1987 Ano
21088 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Mrkvica, Martin 1991 Ano
21083 Hrubý, Vladimír 1985 Lion Sport Ano
22045 Rosova, Jana 1975 Ano
22036 Potěšil, Miroslav 1981 Ano
22035 Dolasová, Hana 1989 Ano
22034 Chýlková, Pavla 1980 Ano
21107 Kramolišová, Jitka 1985 Ano
22057 Šližek, Jiři 1987 Ano
22095 Jelínková, Zuzana 1989 Štefko running team Ano
21014 Chluda, Boris 1993 Ano
22096 Prudil, Pavel 1966 Run The World CZ Ano
21013 Šumberová, Lucie 1972 Ano
21001 Siváková, Kateřina 1985 Ano
22097 Gombalová, Miluše 1971 Ano
21069 Mikulík, Martin 1971 Bystřice pod Hostýnem Ano
22025 Plevák, Milan 1977 Ano
22026 Jedlička, Jan 1973 Ano
21066 Masopust, Jiří 1996 Ano
22101 Janošcová, Táňa 1971 Katarun Ano
21102 Janošec, Karel 1971 KATARUN Ano
21064 Kocourek, Jakub 1985 Running Zone Brno Ano
22027 Langer, Martin 1984 Čeladná Ano
21050 Moskva, Radovan 1990 Ano
21096 Klobouk, Jiří 1967 Sokol Otaslavice Ano
22103 Šultová, Lucie 1998 Ano
21063 Mareš, Martin 1994 Ano
21051 Typltová, Tereza 1999 Ano
22028 Demel, Martin 1979 Frýdek-Místek Ano
21101 Bryknerová, Michaela 1991 Ano
21098 Tomanová, Lenka 1976 Orel Vyškov Ano
20009 Toman, Igor 1972 Ano
22029 Samiec, Milan 1976 Hlavně se neposrat Ano
21048 Dujka, Milan 1979 Ano
22104 Rohun, Petr 1969 Fatima Ostrava Ano
21046 Okál, Jan 1986 Ano
22099 Dršťák, Vlastimil 1970 Run 99 Ano
22106 Sadílek, Pavel 1984 Ano
22030 Frnka, Jiří 1994 Ano
21045 Nesladek, Petr 1980 Fatima Ostrava Ano
21044 Chlupáč, Dominik 1993 Ano
22112 Kubíčková, Eva 1979 Ano
22071 Kubíček, Petr 1978 Ano
21251 Zonková, Petra 1989 Ano
21113 Paštyková, Veronika 1991 Ano
21110 Strejček, Jakub 1995 Ano
21049 Janda, Radomír 1974 Ano
21093 Matuška, Filip 1980 Sokolnice Ano
21053 Zadina, Filip 1994 Ano
21061 Pospíšil, Petr 1974 MS TORPEDOES Ano
21073 Ošmera, Radim 1982 Ano
21072 Kutty, Jana 1979 Ano
22067 Iwaszek, Michal 1984 Ano
22031 Vorek, Ivo 1991 Ano
21060 Košťálová, Markéta 1988 Ano
21059 Litomyský, Jiří 1984 Ano
21091 Miler, Jaroslav 1985 Ano
21058 Neuwirthová, Tereza 1988 Ano
21086 Kvapulinský, Martin 1983 Tema LightBIKE Ano
21057 Chovanec, Štěpán 1990 Ano
22064 Piegrzymová, Romana 1993 Ano
21082 Piegrzym, Petr 1993 Ano
22032 Najdková, Ivana 1985 Marlenka FM Ano
22033 Peterek, Vít 1978 Ano
22046 Chrástek, Radim 1976 Ano
21055 Ondrášek, Pavel 1994 Ano
21054 Čavoj, Patrik 1982 Ano
22222 Šuleková, Ivana 1993 Ano
22200 Hamrozi, Martin 1977 Fít factory 3nec Ano
21231 Vlach, Jiří 1979 Ano
21232 Karásek, Jiří 1975 Baška Team Ano
21244 Matuš, Libor 1988 Matuši Ano
21252 Petřík, Aleš 1975 Ano
22217 Doležel, Tomáš 1983 ToP Ano
21234 Hrubý, Patrik 1969 Sportovní tým Kola Koblížek Ano
21235 Dosedělová, Šárka 1990 Ano
22218 Zaoral, Martin 1975 Ano
22190 Špinka, Ondřej 1979 Ano
22219 Naňáková, Nikol 1995 Ano
21236 Pěsničák, Rostislav 1992 Vsetínské šelmy Ano
21237 Puchalka, Lukas 1977 Ano
22192 Čurdová, Bohumila 1977 Ano
21212 Surá, Kateřina 1981 Ano
21239 Chwistek, Libor 1965 Ano
21240 Starec, Petr 1991 Ano
21241 Zemanová, Mirka 1983 Ano
21254 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Lazorová, Barbora 1985 Dr.Max Ano
22220 Špaček, Miroslav 1974 Ano
22194 Kozel, Lukáš 1991 Cyklokulhanek Ano
21228 Janků, Jiří 1991 Ano
21213 Pala, Tomáš 1981 Ano
22221 Sikora, Richard 1964 Ano
21255 Meluzín, Petr 1987 Ano
22196 Meluzínová, Eva 1980 Ano
21256 Chocholouš, Jiří 1970 CETIN Ano
22197 Moravanská, Věra 1979 Ano
20010 Orlovský, Martin 1982 Tj Drslavice Ano
21257 Parma, Tomáš 1970 CETIN Ano
21266 Novák, Lukáš 1992 Ano
21258 Luňák, Miroslav 1984 Ano
21215 Šmíd, Jiří 1984 TJ Neratovice Ano
22211 Abrahámová, Vlaďka 1976 Ano
20011 Dřímal, Miroslav 1976 Maraton Tym Pavla Novaka Ano
21216 Petrigalla, Daniel 1987 Ano
22210 Ohnůtek, Zdeněk 1975 Lucoklimarunning Ano
21217 Švarc, Jiří 1975 CETIN Ano
22234 Jursa, Jaroslav 1964 Ano
21259 Grygar, Tomáš 1973 CETIN Ano
21219 Novák, Josef 1956 NoDi Runners Humpolec Ano
21220 Majer, Hanuš 1961 Ano
22195 Škopová, Martina 1979 Ano
21260 Trlica, Milan 1983 SPLŠ Ano
21261 Janíčková, Kateřina 1986 Skupina přátel lehkého šlapání Ano
22193 Hessová, Jana 1990 Ano
21223 Heřman, Jan 1984 Ano
22191 Bulinský, Jan 2000 Ano
21262 Hill, Anna 1989 Ano
21225 Harkabuz, Ondrej 1972 Run99 Ano
20012 Havel, Jan 1975 Maraton tým Pavla Nováka Ano
22198 Hruboš, Josef 1982 Ano
21263 Koch, Jakub 2000 Ano
21249 Rusínová, Monika 1977 Ano
22199 Klostermannová, Lucie 1987 Ano
21238 Vojta, Jiří 1990 Fischer CB Ano
20013 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Hradecký, Jaromír 1985 Ano
21227 Buczek, Jiří 1976 CETIN Ano
21226 Gaj, Petr 1981 CETIN Ano
21224 Konopáč, Vít 1972 CETIN Ano
21242 Moravcová, Gabriela 1976 STG Opava Ano
21221 Míček, Roman 1972 CETIN Ano
22208 Bystroň, Kvido 2006 SKM Ano
21218 Kulík, Ondřej 1997 Ano
21214 Koloničný, Libor 1970 CETIN Ano
21246 Ott, Michal 1981 Ano
21245 Osmerák - absolvent všech 8 závodů ročníku Běhej lesy 2020 Jelínek, Martin 1975 Rakousy Ano
21233 Hruboň, Jiří 1989 Ano
21229 Březina, Ondřej 2001 Cetin Ano
21248 Szotkowski, Robert 1983 Run99 Ano
22207 Racek, Martin 1985 Ano
22204 Kratschmer, Bruno 1982 Ano
21247 Hendrych, Petr 1960 Ano
21230 Bernatík, Lukáš 1979 Ano
21243 Dronski, Václav 1978 Dr.Max Ano
22206 Sekyra, Luboš 1990 Ano
21222 Kutáč, Ivo 1981 Ano
22205 Beran, Daniel 1988 CETIN Ano
22214 Plawny, Prokop 1993 CETIN Ano
21265 Hofová, Zuzana 1985 Laky Team Ano
22223 Jaskula, František 1968 Ano
22231 Uhlíř, Filip 1989 Ano
Krejčiříková, Denisa 1988 Ano
22233 Kubičík, David 1972 Mattoni FreeRun Zlín Ano
22229 Francke, Petra 1982 Divoký Astma Ano
22239 Mahdal, Jakub 1978 Ano
22235 Sibera, Jan 1991 Ano
22237 Zmrzlý, Martin 1978 Ano

Poslední aktualizace: 25/10/2021 12:16:37

Voltaren

ZAKLÁDAJÍCÍ PARTNER

    Lesy ČR

HLAVNÍ PARTNEŘI

    Dr. Max
    VLS
    Generali Investments
    Voltaren
    CETIN
    ČEZ

OFICIÁLNÍ PARTNEŘI

    ON

PARTNEŘI

    Nordic telecom
    Sportisimo
    Benzina
    Centrum
    Birell
    DB Schenker
    Enervit
    ČHMÚ
    Česká pošta
    Nestlé Cereals
    Boll
    Nestlé
    Caficko®
    Thule
    Royal Bay

MARKETINGOVÝ PARTNER

    Raul

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    TV Nova

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    Deník
    RUN Magazine
    Běhej
    Kam s dětmi
    Trenujeme.sk
    Svět outdooru
    Drbna

Oficiální dodavatelé

    Johnny Servis
    Žaket
    CAT CUT
    Onlinesystem
    TKF

HLAVNÍ INSTITUCIONÁLNÍ PARTNEŘI

    Jihomoravský kraj
    Jihočeský kraj
    Středočeský kraj
    Moravskoslezský kraj
    Liberecký kraj
    kraj Vysočina
    Karlovarský kraj

Spolupracujeme

    Rozběháme Česko
    ŠumavaNet
    Innsbruck Alpine
    Outfanatic
    isportuj
    Nadace Nova
    Kudy z nudy
    WOC 2021
    Ukliďme Česko
Výživové okénko